Refine your search
Filtered by:
- Sale Section
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Tiegeschreven aan Jan Asselijn (ca. 1610-1652)Rustende figuren en vee in een ruïne doek, ongesign., 41 x 50 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwBiddende Heremiet paneel, 62 x 45,5 cm. [1]
Toegeschreven aan Pieter Vogelaer (1641-1720)Hollandse schepen op een rivier, mogelijk de Nieuwe Maas bij Rotterdam olieverf en inkt op paneel, mo...
Hollandse school (17e eeuw)
Hollandse school (17e eeuw)Portret van een heer paneel, 69 x 58 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuwLandschap met reizigers op een pad bij een brug paneel, onduidelijk gesign. (Johannes f) m.o., ex. collectie Goudstikker...
Jacob van Loo (c. 1614-1670)
Jacob van Loo (c. 1614-1670)Portret van een jongen, in roze zijde kleding, spelend met twee puppy's doek, in 18e eeuwse vergulde lijst, Herkomst: ...
Toegeschreven aan Christoph Jacobsz van der Lamen (ca. 1606-ca. 1651)Feestelijk gezelschap in een interieur paneel, 41,5 x 55 cm. [1]
Europese school, 17e/18e eeuw
Europese school, 17e/18e eeuwOntvoering van Europa olieverf op koper op paneel, 41 x 56 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Z...
Toegeschreven aan Abraham Blommaert (ca. 1626-1693)Uitgestrekt landschap met figuren op een heuvel waarop een ruïne, in de verte dorpen aan een me...
Hollandse school, 17e/18e eeuw,
Hollandse school, 17e/18e eeuw,Drie putti met een wijnvat, kruik en glazen, zogenaamd Witje doek, niet ingelijst, 110 x 92 cm. [1]
Noordelijke Nederlanden, mogelijk begin 16e eeuwAnna-te-Drieën paneel, verso oud veilingetiket rmet verwijzing naar toeschrijving door dr. M.J. F...
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)
Albertus Jonas Brandt (1788-1821)Vlinders, een sprinkhaan en een libel inkt en aquarel, 16,5 x 24 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in A...
Europese school, vroeg 18e eeuw
Europese school, vroeg 18e eeuwPortret van een dame doek, 81 x 65 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuwPortret van een jong meisje als herderin paneel, verso veilingetiket met naamsvermelding Govert Flinck, 63 x 51 cm. [1]
Navolger van Carl Ruthart
Navolger van Carl RuthartVossenfamilie in een heuvellandschap olieverf op koper, 57,5 x 46 cm. [1]
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Dorpsgezicht met figuren bij een herberg naast een ophaalbrug aquarel, verso gesign., 12 x 18,5 cm. Provenance: nalatensc...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Figuren bij een hek aquarel, verso gesign., 1779, 11,5 x 16,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-a...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Dorpsgezicht met figuren bij een stenen brug aquarel, verso gesign., 13 x 20 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterd...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Weg langs een vaart bij een herberg aquarel, verso gesign., 11,5 x 16,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse ...
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Christus in de hof van Getsemane ets, formaat blad 11,6 x 9 cm. [1]
Vincent van der Vinne II (1686-1742)
Vincent van der Vinne II (1686-1742)Grote beervlinder, rups en een larve inkt en aquarel, ongesigneerd, watermerk wapen van Amsterdam, tussen klim...
René Auguste Constantyn (1685-1730/1749)Portret van een heer doek, verso gesign., 1721, 76 x 63 cm. [1]
Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658)Het uitdelen van voedsel aan de armen paneel, ongesign., 43 x 67 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw, met onduidelijke signatuur r.o.Feestend gezelschap bij een herberg doek, 67 x 83 cm. [1]
Pieter Bout (1658-1719)
Pieter Bout (1658-1719)Studieblad met boeren op een akker inkttekening, ongesign., 10,6 x 19,4 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amst...
Navolger van Egbert van Heemskerck (17e/18e eeuw)Bijeenkomst van Quakers doek, 62 x 76 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuwDansende figuren bij een meiboom voor een herberg doek, 110 x 60 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwPortret van twee vrouwen doek, 47 x 57 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Andries Scheerboom (1832-1880)
Andries Scheerboom (1832-1880)Interieur met twee slapende figuren aan een tafel waarop een kat bij het eten doek, resten signatuur r.o., 58 x 46 c...
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)Zomerboeket olieverf op doek op paneel, ongesign., herk..: coll. mevr. L. van de Sande Bakhuyze...
Constant Artz (1870-1958)
Constant Artz (1870-1958)Eenden aan de waterkant aquarel, gesign. l.o., 37 x 51 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuwRivierlandschap met een stad in de verte inkt en aquarel, 32 x 49 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuwMan met snuifdoos paneel, 40 x 34 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwPaar stillevens tweemaal doek, 60 x 95 cm. [2]
Johannes Bosboom (1817-1891)
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur doek, gesign. r.o., 51 x 65 cm. Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen [1]
Hollandse school, ca. 1780
Hollandse school, ca. 1780Portret van Hendrik Jan van Schuler (1763-1792) en Godard Willem Adriaan van Schuler (1764-?) tweemaal doek, herkomst: ...
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Studies van een schaap board, gesign. met initialen l.o., 31 x 38,5 cm. [1]
Mari ten Kate (1831-1910)
Mari ten Kate (1831-1910)Markttafereel paneel, gesign. r.o., 17 x 23 cm. [1]
Antoon van Welie (1866-1956)
Antoon van Welie (1866-1956)Portret van moeder en kind doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm. [1]
Louis Johan Hendrik Meijer (1809-1866)Sloep bij een stoomschip op zee paneel, gesign. r.o., 14,5 x 18,7 cm. [1]
Wouterus Verschuur (1812-1874)
Wouterus Verschuur (1812-1874)Paard in een stal paneel, gesign. l.o., 27,5 x 32,5 cm. [1]
Elisabeth Verwoert (1836-1905)
Elisabeth Verwoert (1836-1905)Heuvellandschap met kerkje bij een rivier bij zonsopgang paneel, gesign. l.o., 33 x 56 cm. Provenance: Particulier k...
Frédéric Jomouton (1858-1931)
Frédéric Jomouton (1858-1931)Figuren op een kermis aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Europese school, 18e, 19e eeuw
Europese school, 18e, 19e eeuwVlinders inkt en aquarel, 33 x 20,5 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)Gele rozen in een schaal doek, gesign. r.b., herk. Christie's Amsterdam, 5 juli 2000, 46 x 38 cm. Provenance: c...
Walter Vaes (1882-1958)
Walter Vaes (1882-1958)'Moot vis op een tinnen bord' doek, gesign. r.o., herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 5673, 40,5 x 45,5 cm. [1]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)Schepen op de Zuiderzee doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Floris Arntzenius (1864-1925)
Floris Arntzenius (1864-1925)Zeilboten en een haven aquarel gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 19 juni 2001, NLG 8.500,-, niet ingelijs...
Evert Pieters (1856-1932)
Evert Pieters (1856-1932)Moeder met kinderen op een winters pad doek, gesign. l.o., 150 x 105 cm. [1]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 32 x 51 cm. [1]
Marie van Regteren Altena (1868-1958)Zinnia's doek, gesign. r.o., herk. Christie's Amsterdam 18 januari 2000, lot 244, niet ingelijst, 40 x 48 cm....
Martinus van Regteren Altena (1866-1908)Portret van een boer uit Delden doek, verso gesign., 43 x 33 cm. [1]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen wachtend op het strand paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 16 x 21 cm. [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)Pioenrozen in een vaas doek, gesign. l.o., herk. Sotheby's Amsterdam, 26 april 1999, 74 x 60,5 cm. Provenance: ...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Gezicht op Piz Albana, Zwitzerland doek, gesign. r.o., 1917, herk. ex. collectie Piet Boendermaker, Bergen, no. 586, aang...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Stadsgezicht Parijs met het Pantheon doek, gesign. l.o., herk.: collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3058, 81 x 64...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Stadsgezicht Parijs doek, gesign. r.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3622, twee beschadigingen, 45 x...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Gezicht op Sefrou, Marokko doek, gesign. l.o., 1930, herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 557, 82 x 64 cm. P...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Stadsgezicht Amsterdam doek, gesign. l.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3624, 47 x 62 cm. Provenance...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Gezicht op Loenen aan de Vecht houtskool, gesign. l.o., mogelijke herkomst collectie P. Boendermaker, Bergen, 47 x 62,5 c...