- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
Koperen schijf kandelaar met slanke stam en belvormige voet, 18e eeuw, hierbij een doos divers koperwerk. [1 + ds] ...[more]
Drie albums met houten kaft, ca. 1900, 'Jerusalem', met prenten en gedroogde bloemen l. 17 cm. [3] ...[more]
Collectie ballen, kerstballen en houten kubus figuurtjes [2 ds] ...[more]
Twee dekselvazen, drie koperen kandelaars, een terracotta kop naar antiek voorbeeld, een bordje en e
Twee dekselvazen, drie koperen kandelaars, een terracotta kop naar antiek voorbeeld, een bordje en een engel [ds] ...[more]
Spanje, twee antiek bronzen vijzels.
Twee tinnen taste-de-vins en bord
Twee tinnen taste-de-vins en bord [3] ...[more]
Vier 'sculptuur pijpen' 19e / 20e eeuw, w. o. 'De Ware Jacob'. Hierbij een stenen pijpenmal en twee Goudse pijpenkoppen. [6] ...[more]
Collectie snuif- en andere doosjes, 19e / 20e eeuw, w.o. ovaal schildpad doosje en doosje met miniatuur. [9] ...[more]
Een paar verguld houten één lichts wand appliques, ca. 1900, met polychroom decoratie van fruit. [2] ...[more]
Paar gestoken eikenhouten (kast)stijlen, ws.18e eeuw ll. 60, br 16 cm [2] ...[more]
Diverse objets de vertu,
Diverse objets de vertu, w.o. zilveren Empire handwerkschaar [zkj] ...[more]
Diverse koperen en verzilverde (sirih)doosjes [zkj] ...[more]
Thailand, paar bronzen Boeddha-handen en Birma, houten zittende Boeddha, 20e eeuw. h. 2-35 cm. [3] ...[more]
China, twee schilderingen/reproducties [2] ...[more]
China, rolschildering en blauw geglazuurd keramiek paard in Tang-stijl, 20e eeuw. [2] scroll printed ...[more]
China, cloisonne cache pot, hierbij Japan, cache pot en een koperlegering Siri-set / puja [8] ...[more]
Azië, een collectie van vier kikkers en twee biggen hierbij West Afrika, een snoeshaan. Diverse materialen [7] ...[more]
Divers oosters brons en koperwerk
Divers oosters brons en koperwerk [ds] ...[more]
Japan, paar Shungaprenten, 20e eeuw
Japan, paar Shungaprenten, 20e eeuw 20 x 28 cm. [2] ...[more]
Japan, drie Shunga prenten, 20e eeuw
Japan, drie Shunga prenten, 20e eeuw 23 x 31 cm. [3] ...[more]
Nepal, verguld bronzen godin,20e eeuw, printblok voor vlaggetjes, ca 1900 en Mongolie, tekstvellen m
Nepal, verguld bronzen godin,20e eeuw, printblok voor vlaggetjes, ca 1900 en Mongolie, tekstvellen met houten cover [23] ...[more]
Nigeria, Yoruba, fly whisk
Nigeria, Yoruba, fly whisk met gestoken greep l. 40 cm. [1] ...[more]
Rusland, twee lakwerk doosjes, 20e eeuw [2] ...[more]
Paar albasten tabakspotten en set van vier blauw-wit emaillen voorraadbusjes [6] ...[more]
Christofle, 3 pleet dekschalen en 2 sauskommen. [5] ...[more]
Doos divers pleet bestek.
Doos divers pleet bestek. [ds] ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden.
Diverse zilveren en onedele sieraden. w.o. broches, ringen, colliers, horloges, etc. zkj ...[more]
Bronzen Boeddha in lotushouding, 20e eeuw h. 18 cm. [1] ...[more]
Grijs stenen Boeddha,20e eeuw
Grijs stenen Boeddha,20e eeuw h. 29 cm. [1] ...[more]
China, twee kistjes met mah-yong spellen met toebehoren en fiches [6 + zkj] ...[more]
China, stenen (?) tafelscherm in houten houder, 20e eeuw met relief van lofdicht "Shibing Zan" (schilfer) h. 50 cm. [1] ...[more]
China, houten huisaltaarvitrine, 20e eeuw h. 47 cm. [1] ...[more]
Indonesie, koperen ketel
Indonesie, koperen ketel h. 24 cm. [1] ...[more]
Tibet, tangkha, 20e eeuw
Tibet, tangkha, 20e eeuw Mandala 35 x 27 cm. [1] ...[more]
Tibet, verguld bronzen bodhistava, 20ste eeuw. [1] ...[more]
India, collectie van zeventien koperlegering geurmandjes in de vorm van een vis [ds] ...[more]
India, collectie van negen opengewerkte, metalen pottpouri-houders [ds] ...[more]
India, collectie van negen opengewerkte metalen potpourri houders cilindrische dekseldoosjes [ds] ...[more]
India, collectie bronzen en metalen bellen waarbij enkele antieken [ds] ...[more]
India, vier marionet poppen twee olifanten, een os en een paard beweegbare ledenmaten [1]
Drie doopvontschelpen - Tridacna gigas - (één enkele en één complete) enkele 80 x 40, complete 90 x 55 cm. [3] ...[more]
Grote collectie stenen en houten mallen en vormen voor het gieten in gips van schilderijlijsten- en
Koperen twee armige Kandelaar, 19e eeuw. h. 41 cm. [1] ...[more]
India, collectie van negen octagonalen koperlegering sieraden mallen en twee vierkanten d. 2,5-7 cm. [11] ...[more]
Collectie diverse object waaronder een piccolo en drie Indonesische manden [ds] ...[more]