- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
Mahoniehouten koffiemolen, 18e eeuw.
Mahoniehouten koffiemolen, 18e eeuw. [1] ...[more]
Twee antieke mangelbakken, 19e eeuw,
Twee antieke mangelbakken, 19e eeuw, hierbij een houten wasklopper met datering 1863 binnenin een hart. [3] ...[more]
Koperen kan met schenktuit, 19e eeuw. [1] ...[more]
Houten bruin geschilderd vijzelkastje, 18e eeuw, compleet met koperen vijzel. (geen stamper). [2] ...[more]
Twee sets tinnen maatkannen, 19e eeuw. [ds] ...[more]
Houten gestoken stoof met religieuze scenes, 18e/19e eeuw. [1] ...[more]
Twee donkergroen geschilderde ijzeren emmers, 19e eeuw, beide op geel koperen stand ring en koperen hengsel. [2] ...[more]
Koperen doofpot, ca. 1800,
Koperen doofpot, ca. 1800, met geklonken handgrepen. [1] ...[more]
Een paar hoge tinnen pen kandelaren in barok stijl, ca. 1900. h. 76 cm. [2] ...[more]
Verzameling waaiers, 19e - 20e eeuw,
Verzameling waaiers, 19e - 20e eeuw, in geschilderde houten kist met kubistisch decor. [18] ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur, 20e eeuw
Gebronsd metalen sculptuur, 20e eeuw Drie paarden l. 52, h. 30 cm. [1] ...[more]
E. Laurent, beschilderd metalen 'zamak' sculptuur, ca. 1900 Jeanne d'Arc te paard h. 67, l. 34 cm. [1] ...[more]
Houten speelgoed tweespan 'Express' kar met paarden. [2] ...[more]
Twee houten schilderskisten, ca. 1920, beide met deels zinken interieur, diverse schilders attributen, palet. [2] ...[more]
Diverse objects de vertu,
Gebronsd metalen inktstel met relief decoratie van Medusa, ca. 1900, met losse inktvloeier. [2] ...[more]
Zes verschillende vergrootglazen,
Zes verschillende vergrootglazen, waar onder met parelmoer- en zilveren handvat. [6] ...[more]
Blikken toverlantaarn in kistje.
Blikken toverlantaarn in kistje. Gecompleteerd met verschillende glazen toverlantaarnplaatjes. [1 + zkj} ...[more]
Drie Meccano dozen, ca. 1920
Drie Meccano dozen, ca. 1920 compleet met originele handleidingen. Hierbij twee Meccano aandrijfuurwerken en een trafo. [6] ...[more]
Vier Anker - Richters bouwdozen
Vier Anker - Richters bouwdozen compleet met bouwtekeningen. [4 + zkj].
Scheepsmodel, zgn. kanonneerboot van de Engelse Marine, 20e eeuw gedetaileerd gebouwd op spanten. l. 58 cm, h. 52 cm. ...[more]
Samengestelde houten en messing microscoop volgens Marshall, naar antiek model, met diverse losse onderdelen. ]1 + zkj] ...[more]
Art Deco toilet set, ca. 1930,
Art Deco toilet set, ca. 1930, celluloid. Met onder meer borstel, spiegelhouder, poederdoos, etc. [2 zkjs] ...[more]
Divers,
Divers, w.o. tôle peinte kandelaren, dienblad en verschillende botervormen. [2 dzn] ...[more]
Diverse tinnen maten, 19e eeuw,
Diverse tinnen maten, 19e eeuw, hierbij klepkannetjes, theeketel, schotels en diverse lepels. [2 dzn] ...[more]
Collectie van acht verschillende schuimspanen, 18e eeuw, hierbij een koperen haal. [9] ...[more]
Divers koperwerk, 18e - 19e eeuw,
Divers koperwerk, 18e - 19e eeuw, bestaande uit vier schalen, een vergiet, trechter, emmertje. [7] ...[more]
Grote rood koperen beslagkom, 19e eeuw, omgeslagen rand, twee rood koperen geklonken handgrepen. diam. 45 cm. [1] ...[more]
Grote rood koperen zak ketel, 18e eeuw, deels geklonken. (restauraties). h. 45 cm. [1] ...[more]
Serie van vijf geel koperen deksel pannen, 19e eeuw, allen met rood koperen handvat. [5] ...[more]
Houten Friese kerfsnede stoof met koperen getorste handvat, 18e eeuw. [1] ...[more]
Eikenhouten eierrekje, 19e eeuw,
Twee gietijzeren pannen, 18e eeuw,
Houten butte, 19e eeuw,
Houten butte, 19e eeuw, interieur met verdeling. Hierbij een kleine kerfsnede spanen doos met scharnierende deksel. [2] ...[more]
Twee verschillende mangelbakken, 19e eeuw, beide geschilderd met houtnerf decoratie. [1] ...[more]
Stel gestoken houten kast ornamenten in de vorm van gezeten putti, 19e eeuw. [2] ...[more]
Koperen pen kandelaar, 18e eeuw,
Koperen pen kandelaar, 18e eeuw, hierbij een koperen blaker en een paar koperen kandelaren. [4] ...[more]