Remove filter- Crockery and glassware (29)
- Lots with images only,
China, divers porselein en aardewerk, 20e eeuw,hierbij Europees porselein; Provenance: Collection
China, divers porselein en aardewerk, 20e eeuw,hierbij Europees porselein; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 3+ds80 ...[more]
China, twee porseleinen vazen, 20e eeuwProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2120 ...[more]
China / Vietnam, divers antiek aardewerkProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; ds120 ...[more]
China/Japan, diverse deksels, 18e t/m 20e eeuw,w.b. defect; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; ds; 0 ...[more]
Divers porselein en aardewerkds30
Divers porselein en aardewerkds30 ...[more]
Divers porselein, deels vroeg 19e eeuwds60 ...[more]
Divers porseleinw.o. Staffordshire hond; ds50 ...[more]
Divers,w.o. Satsuma; ds40
Divers,w.o. Satsuma; ds40 ...[more]
Kristallen rozenstekermet koperen montering. Hierbij een cachepot met koperen montering; 2250
Kristallen rozenstekermet koperen montering. Hierbij een cachepot met koperen montering; 2250 ...[more]
Blauw wit porseleinen theelicht met ajour kantige wanden, 20e eeuw.180 ...[more]
De Porceleyne fles, twee stuks blauw aardewerk;kannetje en urn; 260 ...[more]
Divers eierschaal porselein; ds80
Divers eierschaal porselein; ds80 ...[more]
Terracotta 'Tang stijl' paard en raml. 35 en 37 cm.; 220 ...[more]
China, vier stuks porselein,w.o. vormstuk; 480 ...[more]
Blauw monochroom geglazuurde meiping vaash. 40 cm.; 1200 ...[more]
China, Kanton, porseleinen vaas, laat Qing dynastie(bodem restauratie); h. 43 cm.; 1; bottom
China, Kanton, porseleinen vaas, laat Qing dynastie(bodem restauratie); h. 43 cm.; 1; bottom damaged80 ...[more]
Divers glas en europees aardewerkProvenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn30 ...[more]
Divers aardewerk, porselein en glasds120 ...[more]