Polychroom houten wagenschot, 1898; [1]220 ...[more]
Diverse Tom Poes stripswaaronder uitgaven door De Bezige Bij, 1975, Het Vaderland en uitgeverij D.
Diverse Tom Poes stripswaaronder uitgaven door De Bezige Bij, 1975, Het Vaderland en uitgeverij D.A.V.I.D.; 5130 ...[more]
Paar rood geschilderde gipsen reclame koppen 'Dr Plumb's'deze hoofden werden gebruikt in tabakszaken
Antiek houten groen geschilderde langwerpige schuifdoosmet opschrift; 1120 ...[more]
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90
Drie vruchthouten schaven, 18e eeuw,alle met gestoken voluten, één met datering 1793; l. 20-90 cm.; 3900 ...[more]
Koperen-houten koffiemolen, 19e eeuw,met gestoken pilasters; 18 x 18 cm.; 190 ...[more]
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200
Polyphon, platenspeeldoos; ; 1200 ...[more]
Twee wetenschappelijke instrumentenwaaronder één houten massage apparaat; 260 ...[more]
Drie antiquarische werken30
Drie antiquarische werken30 ...[more]
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220
Een latoen koperen kat met zwarte beschildering,hierbij een antieke carnavals staf, Brabant; 2220 ...[more]
Bronzen vrouwenhoofd; 150
Bronzen vrouwenhoofd; 150 ...[more]
Twee eenlichtskandelaars in de vorm van kraanvogels2400 ...[more]
Duitsland, eenlichtskandelaar, deels gewei, 176310 ...[more]
Metalen barometer houder in de vorm van Oosterse olifant met figuur200 ...[more]
Diverse gewichtenblokken met gewichtends40 ...[more]
Drie sabels, eind 19e eeuw en drie bajonetten, 20e eeuw6200 ...[more]
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47
Houten snijwerkmet klimmende leeuw met vrijheidshoed op piek. Hierbij divers houtsnijwerk; 30 x 47 cm.; 1 + ds30 ...[more]
Divers,waaronder koperen vijzel en tafelpendule; ds60 ...[more]
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de
Paar bronzen kandelaars, ca. 1900,versierd met masquerons en vier dolfijnen op de hoeken van de vierkante basis; h. 41,5 cm.; [2]180 ...[more]
Frankrijk, paar koperen éénlichtskandelaars, 19e eeuw280 ...[more]
Drie diverse tafelklokken,waaronder op marmeren voet; h. 23-35cm.; 3100 ...[more]
Balansweegschaalin houten kast; 1120
Balansweegschaalin houten kast; 1120 ...[more]
Driedelig marmeren klokkenstelbestaande uit tafelklok en twee vijfarmige kandelaren; 3150 ...[more]
Haardplaat met afbeelding van figuur1350
Haardplaat met afbeelding van figuur1350 ...[more]
Frankrijk, messing verglaasde pendule, ca. 1900;uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op een
Twee roodkoperen puddingvormen2160
Twee roodkoperen puddingvormen2160 ...[more]
Paar Art Deco plaffonieres,met peervormige kappen; 260 ...[more]
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150
Cécile Dreesman (1920-1994), naaldkunst voorstelling op zijde, 1967;'Titziana'; 30 x 20 cm.150 ...[more]
Wandtapijt met afbeelding van de Spirit of St. Louis met Charles Lindbergh, 1927in lijst; 50 x 142
Wandtapijt met afbeelding van de Spirit of St. Louis met Charles Lindbergh, 1927in lijst; 50 x 142 cm.; 1100 ...[more]
Vier diverse textilia, waaronder een met fijn haakwerk opengewerkt, zijde kleed, 19/20ste eeuwen een
Twee glas in lood ruiten, 19e eeuw in Gotische stijlmet gebrandschilderde voorstelling van Madonna
Paar glas in lood ramen,met middeleeuwse voorstellingen, (enkele ruiten def.); h. 154, b. 54 cm. (
Marmeren plaquettemet gestoken relief van portret van mogelijk Prinses Juliana; 30 x 22 cm.; Uit
Vijf objets de vertu,w.o. miniatuur zilveren dekselpan, 19e eeuw; 5120 ...[more]
Zeven 'tartanware' cilindervormige doosjes.Met boek betreffende tartanware; [8]120 ...[more]
Wit gelakt hanglamp met koperlegering appliques versierdIn Empire stijl80 ...[more]
Kleine buste van een vrouwh. 16 cm. ; 1150 ...[more]
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350
Merklap, 186255 x 52 cm.; 1350 ...[more]
Leeuwin met twee welpen1100
Leeuwin met twee welpen1100 ...[more]
Koperen voluutvormige kaarsenwandarm in barok stijl, 19e eeuwl. 67 cm.; 140 ...[more]
Tinnen eikeltjeskan, 18e eeuw en tinnen bouilloir en pleet theekan, 19e eeuw.De eikelkan met
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100
Divers tin, 18e-20e eeuw2 + ds100 ...[more]
Divers pleet en zilverds100
Divers pleet en zilverds100 ...[more]
Engeland, paar grote pleet cloches, 19e eeuw,met fraai bladvormige greep en gravé van dolfijn en
Diverse Aziatische objecten, 20ste eeuw;o.a. spekstenen groepen, zegels en metalen sculpturen.;
Diverse Aziatische houten standaards, sokkels en deksels2 dzn; ; Herkomst: Collectie Cserno,
Diverse Aziatische houten standaards, sokkels en deksels2 dzn; ; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2 dzn250 ...[more]