Remove filter- Antique and classic furniture (2)
Remove filter- Chinese Works of Art (2)
- Category,
2 items
Lot 8009
China, paar hardhouten fauteuils, 19e eeuw,met opengewerkte rugstijl. Hierbij China, hardhouten
China, paar hardhouten fauteuils, 19e eeuw,met opengewerkte rugstijl. Hierbij China, hardhouten stoel; [3]250 ...[more]
Lot 8010
China, twee rood en verguld laqué houten fauteuils, 19e eeuw,met gestoken panelen van figuren in
8010China, twee rood en verguld laqué houten fauteuils, 19e eeuw,met gestoken panelen van figuren in