- Category,
2 items
Paar Art Deco plaffonieres,met peervormige kappen; 260 ...[more]
Lot 2416
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas (barstje); 2500 ...[more]