Art, Antiques, Asian & Tribal Art

276 items 276 items
No Image
Auction closed (7 day sale)
room

Auction closed (7 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

to

  • Category,
  • Creator / Brand
276 items
Per Page

Engeland, esdoornhouten kistje, vroeg 19e eeuw,met pleet greep, binnenzijde met gemarmerd papier; 23 x 14, h. 14,5 cm.; 1100 ...[more]

Likeurkelder, 19e eeuw100 ...[more]

Diverse oude spelletjesds60 ...[more]

Diverse treintjes, o.a. Markin[2 dzn]0 ...[more]

Speelgoed treinrails en wagonsds0 ...[more]

Tola Steinhagen, 'De Rattenvanger van Hamelen', knipsel, 1944Hierbij vijf diverse knipsels van o.a. dames in boudoir; 60 ...[more]

Drie houten koekplankenl. 30 cm.; 340 ...[more]

Twee iepen/grenen koekplanken290 ...[more]

Twee antieke houten schuifdozen,één met kerfsnijwerk, de ander 17e eeuw met gestoken vaas en vogel; l. 24 cm.; 2150 ...[more]

Houten schooltas en twee jukken350 ...[more]

Kapitale Dixieland jazzband trommel, met afbeelding van trompettistdiam. 72, h. 40 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]