Art, Antiques, Asian & Tribal Art

3124 items 3124 items
No Image
Auction closed (7 day sale)
room

Auction closed (7 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

to

  • Item Type
3124 items
Per Page

Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33 cm.; gesign. l.o., 1927; 1100 ...[more]

Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met initialen r.o.; 1100 ...[more]

Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]

Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.; gesign. r.o., verso titel; 1400 ...[more]

Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1120 ...[more]

Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]300 ...[more]

Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges', 1951.; vier litho's; 25 x 21 cm.; 4400 ...[more]

Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]

Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1937; 1300 ...[more]

Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.; gesign. r.o., '85, ; [1]200 ...[more]

Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]