Art, Antiques, Asian & Tribal Art

3124 items 3124 items
No Image
Auction closed (7 day sale)
room

Auction closed (7 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

to

  • Item Type
3124 items
Per Page

Hendrik Chabot (1894-1949)Kustlandschap; board; 26 x 31 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1800 ...[more]

Jakob Smits (1855-1928)Molen in een landschap; doek; 59 x 75 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 18000 ...[more]

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)Het witte huis; board; 30 x 40 cm.; gemonn. r.o., '78, herkomst: Galerie de Fiets; 11000 ...[more]

Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren; doek; 50 x 75 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van een heer van stand; 1600 ...[more]

Albert Saverys (1886-1964)Ondergelopen huizen bij een overstroming van de Lei; doek; 85 x 90 cm.; gesign. r.o.; [1]500 ...[more]

Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)Schaatsers op een bevroren vaart; inkt en aquarel; 13 x 17 cm.; gesign. r.o.; 1600 ...[more]