- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Watches (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
Spanje, bronzen kookpot, grape, 17e eeuw,op drie poten, met smeedijzeren hengsel; h. 32,5, diam. 20 cm.; [1]200 ...[more]
Kleine bronzen vijzel, mogelijk 17e eeuw,met twee oren, fries van bladranken en 'Henrick ter Horst
Aardewerk kannetje, bodemvondstmet één oor; h. 14,5 cm.; 1250 ...[more]
Holland, miniatuur Bijbel, A. de Groot en Zoonen, 1750;gebonden in leren bandje met zilveren slot.
Holland, zandstenen gevelsteen, gedateerd 1635;met voorstelling van een gilde drinkhoorn en met
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103
Grote houten mannequinpop, 17e/18e eeuw,met fraai gestoken hoofd en polychromeerd gezicht; l. 103 cm.; 11500 ...[more]
Evgeni Alexandreovich Lanceray (1848-1886), bronzen sculptuur, 19e eeuw;Trojka. Gesigneerd en met
Rusland, grote ronde lakwerk dekseldoos, 19e eeuw,met beschildering van Troika. Met stempel aan de
Rusland, lakwerk kom, 19e eeuw,met beschilderde voorstelling van Troika. Met signatuur op onderzijde
Rusland, twee lakwerk dekseldozen, ca. 1900,met voorstellingen van Troika's. Herkomst Frides
Persie, Kadjar, lakwerk pennendoos, 19e eeuw,met certosina techniek, metalen inkthouder versierd met
Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in
Perzie, Kadjar, grote lakwerk pennendoos, 19e eeuw,gedecoreerd met fijnbeschildering van vogels in bloementuin.; L. 29,5 cm.; 1400 ...[more]
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas (barstje); 2500 ...[more]
Verguld en gestoken houten wandvitrinekastje, 19e eeuw,in Louis XV-XVI stijl (ruit ontbreekt); 1350
Verguld en gestoken houten wandvitrinekastje, 19e eeuw,in Louis XV-XVI stijl (ruit ontbreekt); 1350 ...[more]
Houten wit beschilderd bovenlicht in groene sponning126 x 120 cm.; Uit de collectie van een
Houten wit beschilderd bovenlicht in groene sponning126 x 120 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]
Roodkoperen bakkersketel, 19e eeuwh. 63 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
Gestoken houten sculptuur;Adelaar; 12200 ...[more]
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de
Gestoken en beschilderd houten carousselbeeld, ca. 1900;Leeuw; l. 113, h. 70, d. 34 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad;
Koloniale bijzettafel op voet van gems hoornsmet messing poten en montering en koperen rond blad; diam. 38, h. 63 cm.; 1600 ...[more]
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee;
Diorama knipsel, 1848, J van Horn (?)Voorstellende haringpakkers, visserboten en kade, Zuiderzee; 1800 ...[more]
Gestoken houten paneel, eind 19e eeuw;met relief van edelhert; 83 x 74 cm.; 1800 ...[more]
Zuidelijke Nederlanden, vruchtenhouten gepolychromeerde buste, ca. 1500,Maria met een boek in haar
Spanje, beschilderd papier mache liggende corpus, 17e-18e eeuw,gelegen op beschilderd linnen drager.
Spanje, beschilderd papier mache liggende corpus, 17e-18e eeuw,gelegen op beschilderd linnen drager. ; L. 41 cm.; 1400 ...[more]
Spanje, vruchten houten Arma Christi, ca. 1800.(met losse onderdelen); h. 40 en br. 17,5 cm.; 1350
Spanje, vruchten houten Arma Christi, ca. 1800.(met losse onderdelen); h. 40 en br. 17,5 cm.; 1350 ...[more]
Mexico, gegoten brood schedeltje, 20ste eeuwHierbij gestoken houten schedeltje; h. 10 en 11 cm.;
Mexico, gegoten brood schedeltje, 20ste eeuwHierbij gestoken houten schedeltje; h. 10 en 11 cm.; 2150 ...[more]
Byzanthijns bronzen kruis, 8e-9e eeuw,met ingegraveerde Christus figuur. Het kruis met aan uiteinde bolvormige decoraties.; ; 1800 ...[more]
Zuid Amerika, beeld van Christus aan het kruis, ca. 1900,in vitrine; ; h. 52 cm.; 1400 ...[more]
Beschilderd houten crucifix, 19e eeuwmet Christus geschilderd op een zwart gelakt houten kruis.;
Beschilderd houten crucifix, 19e eeuwmet Christus geschilderd op een zwart gelakt houten kruis.; h. 34 cm.; ; 1400 ...[more]
Koperen offerande schotel, 17e/18e eeuw,met knorren; diam. 34 cm.; 1400 ...[more]
Rusland, zilveren niello plaquette, gedateerd 1812met voorstelling de verrijzenis van Christus met
Ikoon, 19e eeuw;Moeder Gods Jugskaja; 13 x 11 cm.; [1]140 ...[more]
Rusland, Wolga gebied, koperen reisikoon, drieluik, 19e eeuw;Deësis, met Moeder God/Zegenende
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Geboorte van Maria; 18 x 15 cm; [1]240 ...[more]
Rusland, ikoon met uitneembare koperen crucifix, 18e/19e eeuw,met aan beide zijde twee heiligen,
Spanje, vruchthouten sculptuur, 18e eeuw;Heilige, staand met geplooid gewaad. Met resten van
Frankrijk, gestoken houten sculptuur, 18e eeuw;St. Paul; [1]250 ...[more]
Gestoken notenhouten sculptuur, 16e/17e eeuw;Paus, gezeten met lang gelooid gewaad, de rechterhand
Gestoken houten kapitaal antiek heiligenbeeld;Madonna met kind op de arm (kroon mist, houtworm);
Gestoken houten kapitaal antiek heiligenbeeld;Madonna met kind op de arm (kroon mist, houtworm); h. 170 cm.; 15000 ...[more]
Zuid-Duitsland, vruchtenhouten sculptuur van een putto, 18e eeuw;uitgevoerd met vleugels en
Duitsland, polychroom beschilderde houten buste, voorstellende St. Ignatius, 18e eeuw;waarschijnlijk
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Christus Pantocrator, met geopend evangelieboek met tekst 'komt allen tot
Zilveren/verzilverde ovale plaquette, 19e eeuwmet relief voorstelling doornenkroning van Christus.
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32 cm.; 1220 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Christus Pantocrator; 35 x 28 cm.; 1500 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten corpus, mogelijk 16e/17e eeuwl. 80, br 73 cm.; 1700 ...[more]
Rusland, Ikoon, 19e eeuw,Vier velden met Mandylion, Madonna, Nikolaas en Stephanus, in het midden
Rusland, ikoon, ca. 1800;ST Nicolaas Redder van Mozaisk. Afgebeeld met gespreide armen met model van
Rusland, Palech School, uitgebreide feestdagen ikoon, vroeg 19e eeuw,centraal de wederopstanding
Friesland, twee blauw-wit aardewerk kommen, 19e eeuw,met decor van fruitmand met peren/bloemenmand
Delft, De Klaauw, paar blauw-wit aardewerk pauwenborden en -schotel, eind 18e eeuw,met gele
Delft, De Witte Ster, paar blauw-wit aardewerk schotels, 18e eeuw,met decor van lotusbladvormige
Delft, de Grieksche A, schilder Pieter van Marksveld, blauw-wit aardewerk vijfdelig kaststel, 1794-
Delft, blauw-wit aardewerk knobbelvaas, eind 17e eeuw,met Chinoiserie decor in Transistional stijl
Delft, blauw-wit aardewerk plaquette, 18e eeuw,met decor van figuren bij ruïne, de gecontourneerde