- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Watches (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
- Item Type
Wim Kersten (1908-1974)Stilleven met schelpen; doek; 66 x 79 cm.; gesign. l.o., verso signatuur en
Salvador Dali (1904-1989)Faust. Hierbij gesigneerde inkjet afdruk van een foto door.; ets; 35 x 25
Arie van Selm (geb. 1940)'Red outlines'; doek; 88 x 101 cm.; gesign. verso, 9904-06; 1200 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)Quell; ; doek; 60 x 64 cm.; gesign. l.o., 1990; Uit de collectie van
Jürgen Partenheimer (geb. 1947)Das betrieden des Verlangens; balpen op papier; 21 x 27 cm.;
Piero Manzoni (1933-1963)'Main droite - main gauche'; lithografische afdruk van een vergrote foto;
Günther Förg (1952-2013)Zonder titel; acrylverf en koper op board; 45 x 45 x 2 cm.; verso gesign.
Shlomo Koren (1932-2013)Brug; brons, bestaande uit twee delen; 19 x 48 x 11 cm.; gesign. met
Klaas Gubbels (geb. 1934)'De Spin'; doek; 34,5 x 40,5 cm.; verso gesign., '94; Uit de collectie
Carel Visser (1928-2015)Zonder titel; gelast ijzer, zwart gelakt; 40 x 12 x 18 cm.; ongesigneerd;
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 54 x 42 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Parade,
Willi Kopf (geb. 1949)Zonder titel; ballpoint op papier; 22 x 31 cm.; verso gesign. O.T. KULI.
Meret Oppenheim (1913-1985)Eekhoorn ('L'ecureuil'), 1969; glas, schuimplastic en bont; h. 25 cm.;
Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de
Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van Otto Schaap; 1400 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992;
Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992; Uit de collectie van Otto Schaap; 1600 ...[more]
Merijn Bolink (geb. 1967)Zonder titel (schoen); leren schoen en leer op board (2 delen); 34 x 16 x
Aat Veldhoen (1934-2018)De schilder met zijn vrouw; olieverf op karton; 45 x 43 cm.; gesign. l.b.,
Monali Meher (geb. 1969)'My wrapped brushstrokes'; met wol ingepakte verfkwasten; l. 29 cm.;
Julia Bornefeld (geb. 1963)Zonder titel; gemengde techniek op doek op papier; 22 x 25 cm.; verso
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel; oostindische inkt op papier; 42 x 29 cm.; gesign. r.o., '87;
Ronald Noorman (geb. 1951)Zonder titel; houtskool en gewassen inkt; 23 x 30 cm.; 2003; Herkomst:
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220 ...[more]
Jan Schlechter (1922-2009)Abstracte compositie. Hierbij schilderij door Jo Spier.; aquarel; 16 x
Kors van Bennekom, vijf foto's en één foto, onbekende fotograaf; zesmaal foto; 6200 ...[more]
Cor Jaring (1936-2013)Politieagent bij de walmende rookbom op 10 maart 1966, de huwelijksdag van
Fedde de Jong (1915-1977)Landschap; aquarel; 47 x 72 cm.; gesign. r.o.; ; [1]120 ...[more]
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.;
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.; gesign.; 3180 ...[more]
Frans Erkelens (20e eeuw)Twee diverse werken; 2120 ...[more]
Fijnhouten commode, Transitie,met gecontourneerd grijs marmeren blad. In het gebogen front drie
Engeland, mahoniehouten ovale coulissetafel, 19e eeuw,Op vier gedraaide en geribde balustervormige
Mahoniehouten collectioneurskast, 19e eeuw,met op de kap en in het front vele laden, deuren en
Satijnhouten secrétaire en abattant, Louis XVI,met in het front lade, twee deuren en openslaande
Mahoniehouten secrétaire en abattant, Empire,met zwart marmeren blad. In het front lade, twee deuren
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op kolompoot met driesprant; diam. 77
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op kolompoot met driesprant; diam. 77 en h. 72 cm.; [1]1400 ...[more]
Mahoniehouten topbureau, Louis XVI, 18e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met kuif waaronder
Mahoniehouten kast, Japonisme, eind 19e eeuw,uit de werkplaats van Gabriël Viardot, Parijs. Met open
Eikenhouten commode, Louis XVI,met in het front vier laden. Het geheel versierd met snijwerk van o.
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met wit marmeren blad. Op drie kolompoten met driesprant; diam. 73
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met wit marmeren blad. Op drie kolompoten met driesprant; diam. 73 en h. 73 cm.; [1]3000 ...[more]
Mahoniehouten ovale coulissetafel, 19e eeuw,op driehoekige kolompoot met driesprant. Met vier
Zwart gelakt houten ladenkast, 'semainier', 19e eeuw,met in het gebogen front zeven laden. Het
Mahoniehouten kast, Biedermeijer, 19e eeuw,met twee deuren waarin gecontourneerde panelen. Het