Refine your search
Sale Section
- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Watches (34)
Estimate
Category
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
- List
- Grid
This auctioneer has chosen to not publish their results. Please contact them directly for any enquiries.
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100
Drie delen Pieter Scheen Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars (1750-1880 en 1750-1950)3100 ...[more]
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.Advocaat; board; 27 x 35 cm.; 180 ...[more]
Ids Wiersma (1878-1965)Drie diverse aquarellen en drie diverse etsen; ds300 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33
Albert Regagnon (1874-1961)Gezicht op een park bij Saint- Lizier; board, niet ingelijst; 46 x 33 cm.; gesign. l.o., 1927; 1100 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Drie etsen, hierbij een ets door G.J. Staller; 4200 ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd
Gerard Huijsser (1892-1970)Druk plein in een Noord-Afrikaanse stad; board; 15 x 20 cm.; ongesigneerd ; 1100 ...[more]
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200
Tilly Münninghof - van Vliet (1879-1960)Portret van Irma; doek; 80 x 49 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met
Xeno Münninghof (1873-1944)Boer met schapen op een hei; paneel; 29 x 38 cm.; gesigneerd met initialen r.o.; 1100 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220
Onduidelijk gesigneerd l.b.Portret van een man, Philadelphia; maroufle, ; 43 x 37 cm.; ; [1]220 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuwMan met strohoed; doek; 36 x 30 cm.; ; 1200 ...[more]
Louis Icart (1888-1950)'Vitesse'; kleurenets; 38 x 63 cm.; gesign. r.o., E. 167; 1600 ...[more]
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.;
Mogelijk van de hand van Jan Sluijters Jr.Gezicht op de Amstel in de winter; board; 40 x 50 cm.; 1120 ...[more]
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt:
Alphons Vermeir (1905-1994)Zomers landschap met koren; doek; 60 x 80 cm.; gesign. l.o., litt: Stappaerts en Turkry, Alphons Vermeir, p. 48; 1300 ...
Alphons Vermeir (1905-1994)Stadsgezicht; doek; 50 x 65 cm.; gesign. r.o.; 1200 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwHavengezicht; doek; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Indonesisch landschap; pastel; 40 x 47 cm.; gesign. l.o., 1918; 1200 ...[more]
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur
Arie Smit (1916-2016)'Village in Bali'; doek; 30 x 40 cm.; gesign. l.o., '01, verso titel, signatuur en datering, herkomst: verkregen direct van d...
Arthur Eland (1884-1948)Vrouw langs een pad; aquarel; 34 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Han Snel (1925-1998)Indonesisch landschap; doek; 17 x 24 cm.; gesign. l.o.; 1500 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.;
Hal Wichers (1893-1968)Vrouw bij een poort naar een tuin aan het water; board; 29 x 19 cm.; gesign. r.o.; 1400 ...[more]
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26;
Ernest Dezentje (1885-1972)Indonesisch rivierlandschap; maroufle; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '26; 1400 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de
Leo Eland (1884-1952)Huizen, Indonesië; pastel; 19 x 24 cm.; ongesigneerd (mogelijk gesigneerd op de achterzijde; 1100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.;
Leo Eland (1884-1952)'Tegen 't vallen van de avond, Brastagi, Sumatra'; board; 26,5 x 21 cm.; gesign. r.o., verso titel; 1400 ...[more]
Hal Wichers (1893-1968)Indonesisch boslandschap; maroufle; 28 x 19 cm.; gesign. l.o.; 1300 ...[more]
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30
Carel Lodewijk Dake Jr. (1886-1946)Gezicht op een meer, Indonesië; board, niet ingelijst; 18 x 30 cm.; gesign. r.o.; 1120 ...[more]
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200
Otto van Bylandt (1852-1929)Algerijns dorp; maroufle; 32 x 42 cm.; gesign. l.o., verso titel; 1200 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Vissen / Bloemen; drie schetsen; ca. 10 x 10 cm.; éénmaal gesign. ; 2100 ...[more]
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.
Henri van Seben (1825-1913)Vrouw met koeien op een pad in de sneeuw; doek; 40 x 66 cm.; gesign. r.o.; [1]300 ...[more]
Naar ArntzeniusPubliek in een winkelstraat; board; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47
Toegeschreven aan Piet van der Hem (1885-1961)Een jager met zijn hond in een veld; maroufle, ; 47 x 37 cm.; gesign. l.o., ; [1]300 ...[more]
Jan Larij, berglandschapHierbij Fouquet, gravure van de Beurs, ca. 1760; 2100 ...[more]
Joseph Caron (1866-1944)Beekje bij een huis; doek; 60 x 40 cm.; gesign. l.o.; 1250 ...[more]
W.A. van der Salm (20e eeuw)Winters polderlandschap. Hierbij onbekende kunstenaar, winters landschap.; tweemaal paneel; 30 x 40 cm.; 2100 ...[mor...
Gesigneerd J. AltinkBerkenbomen langs een zandpad; doek, niet ingelijst; 40 x 50 cm.; 1200 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven; doek; 45 x 45 cm.; gesign.; 1300 ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges',
Kees van Dongen (1877-1968)Vier diverse ingelijste litho's, afkomstig uit 'La revolte des anges', 1951.; vier litho's; 25 x 21 cm.; 4400 ...[more]
Frans Hoos (1884-1966)Dorpsgezicht met kerktoren; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180
Hollandse school, 20e eeuwKoeien in een weiland bij een sloot naast bomen; board; 28 x 20 cm.; 180 ...[more]
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een
Hollandse schoolBoeren bij koeien op een veemarkt; doek; 46 x 93 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1300 ...[more]
Gesigneerd DelannoyTerras bij een huis; gouache; 47 x 65 cm.; 1100 ...[more]
Berend Adrianus Bongers (1866-1949)Havengezicht; doek; 40 x 51 cm.; gesign. l.o.; ; 1300 ...[more]
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200
Wim Steyn (1914-1980)Uitgestrekt rivierlandschap; doek; 75 x 95 cm.; gesign. r.o., '42; 1200 ...[more]
Kristian Mohl-Hansen (1876-1962)Stadsgezicht; doek; 35 x 63 cm.; gesign. r.o., '46; 1200 ...[more]
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.;
Gemonogrammeerd r.o., 1933Daniel in de leeuwenkuil; olieverf op papier op board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso
Pierre Scoupreman (1873-1960)Brug over de Seine, Parijs; paneel; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1937; 1300 ...[more]
Gesigneerd R.J. HaittezVolendammer visser en vrouw; maroufle; 31 x 45 cm.; 1100 ...[more]
Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.;
Albert Halberstadt (1857-1886)Lezende moeder met kind in een interieur; paneel, ; 37 x 27 cm.; gesign. r.o., '85, ; [1]200 ...[more]
Japan, houtsnede, P.J. Apol, inkttekening en Bali, gouache3100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd; aquarel; 45 x 60 cm.; 1200 ...[more]
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]100
Clemence Biron (1889-?)Bloemen in een witte vaas; board, ; 35 x 33 cm.; gesigneerd r.o., ; [1]100 ...[more]
Arina Hugenholz (1848-1934)Vrouw in winters landschap; board; 15 x 25 cm.; gesign. r.o.; 1100
Arina Hugenholz (1848-1934)Vrouw in winters landschap; board; 15 x 25 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Albert Jan Oudshoorn (1877-1930)Schepen in de haven; doek; 30 x 43 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38
Hollandse school, 20e eeuw, met (later toegevoegde?) signatuur Anton Pieck; inkttekening; 48 x 38 cm.; 1200 ...[more]
René Deydier (1882-1942)Liggend naakt; doek; 55 x 74 cm.; gesign. l.o.; 1200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12Riviergezicht; board; 27 x 36 cm.; ;
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, gesigneerd met initialen FLV '12Riviergezicht; board; 27 x 36 cm.; ; 1200 ...[more]
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)Stilleven; doek, niet ingelijst; 35 x 53 cm.; gesign. l.o.;
Barend Hendrik ter Weeme (1890-1956)Stilleven; doek, niet ingelijst; 35 x 53 cm.; gesign. l.o.; 1100 ...[more]
Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51
Jan Poortenaar (1886-1958)Gezicht op de Pont Valentré bij Cahors, Zuid-rankrijk; aquarel; 36 x 51 cm.; gesign. l.o.; 180 ...[more]
Verhaege (20e eeuw)Vissersboten; aquarel en pastel; 1120 ...[more]
Dirk Meelis (1872-1958)Boerenerf; maroufle; 56 x 47 cm.; gesign. r.o.; 1100 ...[more]
Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.;
Freddie Langeler (1899-1948)Flamingo's. Hierbij aquarel door de kunstenaar.; board; 17 x 39 cm.; gesign. l.o.; 2200 ...[more]