Remove filter- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Watches (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
Mahoniehouten trumeau, 19e eeuw,met zwart marmeren blad waaronder een lade. In het front twee
Mahoniehouten secrétaire en abattant én -commode, Empire,De secrétaire met zwart marmeren blad. In
Mahoniehouten ronde tafel, 19 eeuw,met driekantige holgebogen kolom en gestoken dolfijnkoppen. Op
Notenhouten kist, 19e eeuw,met in het front en zijden kussenvormige panelen; br. 114, h. 68 en d. 46
Notenhouten kist, 19e eeuw,met in het front en zijden kussenvormige panelen; br. 114, h. 68 en d. 46 cm.; 1800 ...[more]
Mahoniehouten secretaire en abattant, Louis XVI, eind 18e eeuw,met messing hekwerk waaronder een
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op vijf kolompoten met stervormig
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op vijf kolompoten met stervormig vijfsprant; diam. 98 en h. 77 cm.; [1]6000 ...[more]
Grenenhouten linnenkastmet onder de rechte kap twee deuren. Het geheel versierd met faux-bamboe
Rozenhouten boekenkast, 19e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren waarin ruiten. De
Eikenhouten bolpoottafel in Renaissance-stijl,met twee uittrekbladen. Op vier, door H-regel,
Mahoniehouten trumeau, Empire.De opzet met gestoken, zwart en verguld laqué houten mythische wezens.
Rozen- en palissanderhouten buffet, Louis XVI, eind 18e eeuw,met bruin/rood marmeren blad. In het
Rozenhouten bureau-plat in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met bruin lederen blad, drie laden en drie
Grenenhouten bureau-boekenkastin twee verdelingen. De bovenkast met twee deuren, ieder met ruit.
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,met in het front vier panelen. Op slofpoten. (Deksel def.); br.
Eikenhouten kist, 17e-18e eeuw,met in het front vier panelen. Op slofpoten. (Deksel def.); br. 141, h. 78 en d. 72 cm.; [1]120 ...[more]
Eikenhouten schakel-boekenkast, naar Globe Wernicke, vroeg 20e eeuw,met zes segmenten, waarvan
Paar mahoniehouten schakel-boekenkasten, naar Globe-Wernicke,ieder met vijf segmenten, waarvan
Eikenhouten kast, 19de eeuw,met oudere onderdelen. In het front twee deuren met panelen in raamwerk.
Frankrijk, notenhouten kast, 18e eeuw,met twee deuren waarin gecontourneerde panelen; br. 139, h. 99
Frankrijk, notenhouten kast, 18e eeuw,met twee deuren waarin gecontourneerde panelen; br. 139, h. 99 en d. 61 cm; 1300 ...[more]
Eikenhouten schildersezel, ca. 1900Herkomst: Uit de collectie van een heer van stand, volgens
Mahoniehouten tafel, 19e eeuw,met gecontourneerd blad. Op vier gedraaide poten. Met één tussenblad
Oostenrijk, notenhouten schrijfkabinet, Barok, mid 18e eeuw,in twee verdelingen. De dubbelgebogen
Grijs gelakt grenenhouten hoekkastin twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder
Zwart laqué houten secrétaire en abattant in Louis XVI-stijl,met zwart geaderd marmeren blad. In het
Rozenhouten damesschrijfbureau, Louis XV,met twee deuren, laatje en openslaande schrijfklep,
Noordelijke Nederlanden, eikenhouten kist, 16e eeuw,met in het front zeven Gotische bewerkte
Millet, Paris, mahoniehouten schrijftafel, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met rood lederen blad. In
Engeland, rechthoekige mahoniehouten tafel, gemerkt 'Selbat dining table',met twee tussenbladen.
Crèmekleurig gelakte en verguld houten consoletafel, 19e eeuw,met zwart marmeren blad. De achterwand
China, bruin gelakte bruidskastmet twee deuren en ronde messing slotplaat; br. 109, h. 183 en d.
China, bruin gelakte bruidskastmet twee deuren en ronde messing slotplaat; br. 109, h. 183 en d. 66 cm; 1250 ...[more]
Italië, vruchtenhouten commode, laat 18de eeuwmet in de kap een gebogen lade waaronder drie
Eikenhouten tafel in Renaissance-stijl, 18e eeuw,met één lade. Op vier, door H-regel verbonden,
Hardhouten koloniale kist, 19e eeuw,met messing hoekstukken en siernagels; br. 173, h. 71 en d. 72
Hardhouten koloniale kist, 19e eeuw,met messing hoekstukken en siernagels; br. 173, h. 71 en d. 72 cm.; 1400 ...[more]
Frankrijk, eikenhouten kast, 18e eeuw,met rechte kap. In het getrapte front drie deuren, ieder met
Eiken-, noten- en ebbenhouten kast, 19e eeuw met oudere elementen,met kussens. In het front een deur
Mahoniehouten hoekkast, Louis XVI, 18e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met gebroken timpaan
Eikenhouten kist, 19e eeuw,met in het front drie gestoken panelen; br. 115, h. 68 en d. 58 cm.; [1]
Eikenhouten kist, 19e eeuw,met in het front drie gestoken panelen; br. 115, h. 68 en d. 58 cm.; [1]120 ...[more]
Mahoniehouten muziekkast, 19e eeuw,met in de kap een lade waaronder een bol gebogen deur. In de voet
Mahoniehouten kabinet, 19e eeuw,met gestoken kuif waaronder twee deuren. De onderkast met vier
Mahoniehouten hoekkast, 18e eeuw,in twee verdelingen. De rechte kap met hekwerk, waaronder twee
Engeland, mahoniehouten wandtafel, 'sidetable',vermaakt tot toiletmeubel. Met opzet en twee ovale
Frankrijk, noten- en eikenhouten kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee deuren, ieder met
Frankrijk, Bretonse bruin gebeitste kanstanjehouten kast, 18e eeuw,met onder de rechte kap twee
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met zwart marmeren blad. Het geheel versierd met verguld
Rood gebeitst mahoniehouten dressoir, fabrikaat "De Phoenix - Amsterdam", Amsterdamse school,met
Eikenhouten broodkast, vroeg 18e eeuw,met in het front drie deuren en ijzeren beslag; br. 181, h.
Eikenhouten broodkast, vroeg 18e eeuw,met in het front drie deuren en ijzeren beslag; br. 181, h. 131 en h. 61 cm.; 1400 ...[more]
Noten- en notenwortelhouten kabinet, Transition Louis XV/Louis XVI, 18e eeuw,met in de gebogen kap
Mahoniehouten kabinet, Louis XV-XVI, 18e eeuw,De gebogen en gebroken kap met vaasornament, waaronder
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, Louis XV, 18e eeuw,met snijstuk in de gebogen kap
Eikenhouten hangoortafel, zgn. Gateleg table, 18e eeuw,met gedraaide poten (restauraties); 154/40
Engeland, paar mahoniehouten boekenkasten, Victoriaans, 19e eeuw,in twee verdelingen. Onder de
Engeland, eikenhouten dressoir, George I, 18de eeuw,met drie laden. ; br. 166, h. 76 en d. 56 cm;
Satijn- en fijnhouten buffet in Louis XVI-stijl,met twee openslaande deuren. Het geheel versierd met
Notenhouten commode, ca. 1800,met in het front vijf laden. Het geheel versierd met bieswerk en
Italië, cremekleurig gelakt bureau, 19e eeuw,met openslaande klep waarachter interieur. In het front
Mahoniehouten secrétaire en abattant, 19e eeuw,met in de rechte kap een lade. In het front twee