- Show only bulk lots,
David Hockney (geb. 1937)'The wallet begins to empty', uit de serie 'A Rake's Progress', 1961/63
Micheal Rothenstein (1908-1993)'Curve and Curve' hout, metaal en verf, verso signatuur en titel,
Micheal Rothenstein (1908-1993)'Curve and Curve' hout, metaal en verf, verso signatuur en titel, 79 x 96 cm. [1] ...[more]
René Daniels (geb. 1950)Lland Stival zeefdruk, gesign. l.o., 12/120, 115 x 84 cm. [1] ...[more]
Horst Antes (geb. 1936)Kop terracotta, beschilderd, op houten voet, gesigneerd op de onderzijde, No.
Horst Antes (geb. 1936)Compositie met kop en figuur ets en gouache, gesign. r.o., 33 x 53 cm. [1]
Horst Antes (geb. 1936)Compositie met kop en figuur ets en gouache, gesign. r.o., 33 x 53 cm. [1] ...[more]
Carel Visser (1928-2015)Vrouw met glazen bol.(collage van karton met grafiet met foto van Mariko
Erik Andriesse (1957-1993)Serie van drie litho's met als thema 'kringloop' drie litho's, gesign.,
Peter Vos (1935-2010)Baviaan tekening, ongesigneerd?, gedateerd 17.VII.'91, 11 x 8 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994)Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. l.o., '86.VI.13, 32 x 48
Lucebert (1924-1994)Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. l.o., '86.VI.13, 32 x 48 cm. [1] ...[more]
Jan Sierhuis (geb. 1928)'Aan het strand'. Met verklaring van echtheid door de kunstenaar. olieverf
Paolo Serra (geb. 1946)Tweemaal abstracte compositie monoprint, gesign., r.o., 1978, 60 x 80 cm.
Remy Blanchard (1958-1993)Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 131 x 162 cm. [1]
Remy Blanchard (1958-1993)Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 131 x 162 cm. [1] ...[more]
Loutre B. (1926-2012)'La soif de l'ete' doek, ongesign., verso titel, '88, 80 x 80 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)'Le singe moquer' litho, gesign. r.o., '86, 95/200, 45 x 40 cm. [1] ...[more]
Co Westerik (1924-2018)'Feuille' inkt en aquarel, gesign. l.o., 1994, 21 x 28 cm. [1] ...[more]
Reinier Lucassen (geb.1939)Compositie met figuur kleurenets, gesign. r.o., 19,5 x 14,5 cm. [1]
Reinier Lucassen (geb.1939)Compositie met figuur kleurenets, gesign. r.o., 19,5 x 14,5 cm. [1] ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Idol' lithografie, gesign. m.o., 2008, 25/55, 42 x 31,5 cm. [1]
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Idol' lithografie, gesign. m.o., 2008, 25/55, 42 x 31,5 cm. [1] ...[more]
Walasse Ting (1929-2010)'Vroege lente' litho, 66/200, gesign. m.o., 70 x 100 cm. [1] ...[more]
Wim Strijbosch (1928-1968)'Corrida' doek, signatuur en titel verso, '59, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Willem Hussem (1900-1974)Zonder titel doek, gesign. verso, '60, 60 x 90,5 cm. [1] ...[more]
Ellen van Toor (geb. 1958)Twee kleurenetsen met afbeelding van een stoel tweemaal kleurenets,
Ellen van Toor (geb. 1958)Twee kleurenetsen met afbeelding van een stoel tweemaal kleurenets, gesign., 40 x 40 cm. [2] ...[more]
Elisabeth Guggenheim (geb. 1924)'Les Oiseaux' kleurets, epr d'artiste, '55, 26 x 18 cm. [1]
Elisabeth Guggenheim (geb. 1924)'Les Oiseaux' kleurets, epr d'artiste, '55, 26 x 18 cm. [1] ...[more]
Dick Tasma (geb. 1951)'De zangers' doek, gesign. l.o., 120 x 150 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)'Fragmenten'. paneel, gesign. l.b., 2.58, verso genummerd 1681, 44 x 24 cm.
Eugene Brands (1913-2002)'Fragmenten'. paneel, gesign. l.b., 2.58, verso genummerd 1681, 44 x 24 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)'Portrait d'un jardinier' gouache, verso gesign., 23 IV 1994-3, 20 x 20 cm.
Eugene Brands (1913-2002)'Portrait d'un jardinier' gouache, verso gesign., 23 IV 1994-3, 20 x 20 cm. [1] ...[more]
Erik Roos (1938-1994)Zonder titel tekening, gesign. r.o., Fienze, IV '72, 32 x 17 cm. [1] ...[more]
Theo Vankan (1939-2008)Abstracte compositie board, verso gesign., '66, 37 x 51,5 cm. [1] ...[more]
Anton Martineau (1926-2017)Figuur doek, 48 x 37 cm. [1] ...[more]
Gerrit Benner (1897-1981)'Man met vogels' inkt en krijt, gesign. r.o., 1957, herkomst: Kunsthandel
Lucebert (1924-1994)'Franse zeeman' doek, gesign. r.o., '76, op spieraam titel, 80 x 76 cm.
Alphons Freijmuth (geb. 1940)Twee tekeningen tweemaal gemengde techniek op papier, gesign., 29 x
Alphons Freijmuth (geb. 1940)Drie bronzen sculpturen driemaal brons, gesign., h. 34 cm. en h. 26 cm.
Theo Niermeijer (1940-2005), ijzeren sculptuurZonder titel ongesigneerd, h. 37 cm. Herkomst:
Theo Wolvecamp (1925-1992)Zonder titel doek, verso gesign., 30 x 40 cm. Herkomst: collectie G.K.
Lucebert (1924-1994)Compositie met figuur, vogel en auto inkttekening, gesign. r.o., 30 XII '82,
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur inkt en pastel op papier, gesign., r.o., '67, 50 x
Anton Heijboer (1924-2005)Compositie met figuur en dier doek, gesign. r.o., 1979, 55 x 65 cm.
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur gouache, gesign. r.o., '66, 22 x 52 cm. Herkomst:
Alphons Freijmuth (geb. 1940)'Horta' ets, gesign. l.o., '79, 8/40, 30 x 38 cm. Herkomst: collectie
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Verval' olieverf op papier, gesign. l.o., 982, 41 x 44 cm. Herkomst:
Hubert van Hille (1903-1983)Vijver te Zutphen doek, gesign. l.o., 1974-1975, 45 x 50 cm. Herkomst:
Hubert van Hille (1903-1983)'Hoog bezoek op een HBS'. Herkomst: Collectie Reinier Lucassen;
Hubert van Hille (1903-1983)Rode tulpen in een vaas doek, gesign. r.o., 1947-1947, 33 x 40 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)Compositie met figuren potlood en olieverf op papier op doek, gesign. l.
Anton Heijboer (1924-2005)'Het ontstaan van de …' pastel, gesign. m.o., 1980, 64 x 98 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel maroufle, gesign., 95 x 130 cm. [1] ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)Liggend naakt / compositie met figuur tweemaal pastel, gesign., '85 en '86, 24
Ed Dukkers (1923-1996)Liggend naakt / compositie met figuur tweemaal pastel, gesign., '85 en '86, 24 x 32 cm. en 37 x 44 cm. [2] ...[more]
Sabin (20e eeuw)'Village d'Ardenne' board, '78, 15 x 30 cm. [1] ...[more]
Serge Jacques (20e eeuw)Vier diverse foto's vier foto's, gesign., 20 x 15 cm. en 25 x 15 cm. [4]
Serge Jacques (20e eeuw)Vier diverse foto's vier foto's, gesign., 20 x 15 cm. en 25 x 15 cm. [4] ...[more]
Pierre Coutras (20e eeuw)'Quatre arbres' paneel, gesign. r.o., verso signatuur, titel en datering
Pierre Coutras (20e eeuw)'Quatre arbres' paneel, gesign. r.o., verso signatuur, titel en datering V.16.10.64, 22 x 27 cm. [1] ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934)Landschap ets, gesign. r.o., '59, 26 x 32 cm. [1] ...[more]
Jan Cremer (geb. 1940)Abstracte compositie. Hierbij houtsnede door Wijnand Wansink en ets door
Gesigneerd r.o.Abstracte compositie litho, niet ingelijst, 60 x 40 cm. [1] ...[more]
Sacha Artomonov (20e eeuw)Stilleven board, gemonn. r.o., '96, 38 x 48 cm. [1] ...[more]
Sacha Artomonov (20e eeuw)'Icarus' board, gemonn. r.o., 58 x 38 cm. [1] ...[more]
Roger Raveel (1921-2013)'Neen, dit zijn geen gevangenen' litho, gesign. r.o., 76/100, 50 x 65 cm. [
Roger Raveel (1921-2013)'Neen, dit zijn geen gevangenen' litho, gesign. r.o., 76/100, 50 x 65 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846,
Eugene Brands (1913-2002)'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846, 56 x 43 cm. [1] ...[more]
Peter Pratt (geb. 1945)'Stadsbeeld' doek, gesign. r.o., '82, 84 x 65 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel litho, gesign. l.o., 1981, 50 x 67 cm. [1] ...[more]