- Show only bulk lots,
Twee portretminiaturen op ivoor, vroeg 19e eeuw;Herenportret/Meisje met bloem. [2] ...[more]
Twee ovale portretminiaturen;'Carl v.d. Gablentz (1794-1872), olieverf/Heinrich v.d. Gablentz,
Twee ovale portretminiaturen;'Carl v.d. Gablentz (1794-1872), olieverf/Heinrich v.d. Gablentz, papier (1795-1841) [2] ...[more]
Ovale portretminiatuur op ivoor, eind 19e eeuw;'Josephine'. Hierbij miniatuur Napoleon [2] ...[more]
Drie gouden-emaille onderscheidingen, ca. 1900,w.o. Ridderkruis 1e klasse van orde van Phillip de
Twee ronde ivoren doosjes, vroeg 19e eeuw,met miniaturen in het deksel achter glas. Hierbij
Twee ronde ivoren doosjes, vroeg 19e eeuw,met miniaturen in het deksel achter glas. Hierbij hoornen en schildpad doosje [4] ...[more]
Drie ronde doosjes, ca. 1800,één met fijn geschilderd decor van Venus kijkend in spiegel. Alle met
Serie van vijf miniaturen op ivoor, 18e/vroeg 19e eeuw;Exotische dieren, w.o. struisvogel, ibis en
Antiquarisch werk, 17e eeuw.'Nauwkeurige en gedenkwaardige Reysen van Edward Brown'. Uitg. Jan ten
Antiquarisch werk, 17e eeuw.'Beschryvinghe van Out Batavien. Uitg. Jan Toon, Arnhem, 1612. Met
Ovale portretminiatuur op koper, 17e/18e eeuw en papier-maché rond doosje, 19e eeuw,met geschilderde
Paar gravures-achterglasschilderingen, ca. 1800,elk met twee personificaties van de continenten [2]
Paar gravures-achterglasschilderingen, ca. 1800,elk met twee personificaties van de continenten [2] ...[more]
Drie schildpad bijbelkaften, 18e eeuw,met zilveren sloten, twee vermaakt tot kistje. O.a. Amsterdam [3] ...[more]
Kokosnoot als doos, ca. 1700,met fijn gestoken reliëf van voluten en geometrische motieven in
Spanje, klein formaat of miniatuur tafel, 17e eeuw,het eikenhouten blad met ingelegde schildpad
Spanje, noten-, notenwortelhouten vargueño, 17e eeuw,met in de kap twee laden. In het front een
Duitsland, Augsburg, vierkant tafelklokje, zgn. 'Tischuhr'. Renaissance, ca. 1680,in verguld messing
Met vroeg 18e eeuws geperst en verguld leder beklede bijouskist 17 x 25, h. 13 cm. [1] ...[more]
Spanje, geperst vruchthouten zegel, 18e eeuw,met reliëf van ruiter te paard. In glazen vitrine diam.
Spanje, geperst vruchthouten zegel, 18e eeuw,met reliëf van ruiter te paard. In glazen vitrine diam. 15 cm. [1] ...[more]
Duitsland, twee vruchthouten kruithoorns, 18e/19e eeuw.Eén met reliëf van palmetten en wapens. De
Duitsland. Augsburg, smeedijzeren schandmasker, 18e eeuw,in vorm van mannenkop met snor, de
Duitsland, Augsburg, smeedijzeren schand- of pestmasker, 18e eeuw,in vorm van mannenkop met lange
Duitsland, Augsburg, smeedijzeren schand- of pestmasker, 18e eeuw,in vorm van mannenkop met lange neus l. 29 cm. [1] ...[more]
Gestoken vruchthouten snijwerk, 18e eeuw;Vanitas, schedel met slang, met polychromie (onderdeel
Gestoken vruchthouten snijwerk, 18e eeuw;Vanitas, schedel met slang, met polychromie (onderdeel beeldengroep) h. 18 cm. [1] ...[more]
Antiek gestoken benen snijwerk;Vanitas, schedel h. 2,5 cm. [1] ...[more]
Antiek ivoren deur van triptiek in Gotische stijl,met gestoken reliëf van Kroning van Maria onder
Italië, fijn gestoken sculptuur, ca. 1700;Cain en Abel (defecten) h. 20 cm. [1] ...[more]
Ivoren sculptuur, eind 19e eeuw;Salome met hoofd van Holofernes (hoofd gelijmd) h. 22 cm. [1]
Ivoren sculptuur, eind 19e eeuw;Salome met hoofd van Holofernes (hoofd gelijmd) h. 22 cm. [1] ...[more]
Ivoren sculptuur, 19e eeuw;Aartsengel overwint de duivel, staande op bol. Op ebbenhouten voet met
Italië, vierkante ebbenhouten juwelendoos, 19e eeuw,het deksel met intarsia en gegraveerd ivoren
Ivoren en ebbenhouten menorah, begin 20e eeuw h. 35 cm. Met cites rapport [1] ...[more]
Messing theodoliet, vroeg 19e eeuw.Adres: J.M. Kleman & Zn. br. 26, h. 14 cm. [1] ...[more]
Engeland, ivoren monocular, ca. 1800.Adres: Bleuler. In origineel etui h. 5,5 cm. [1] ...[more]
Engeland, zeventraps nikkelen monocular, 19e eeuw.Adres: Dudley Adams, London. In origineel etui. [
Engeland, zeventraps nikkelen monocular, 19e eeuw.Adres: Dudley Adams, London. In origineel etui. [2] ...[more]
Determineerkist met ca. 200 mineralen, eind 19e eeuw.Samengesteld door Thomas D. Russel. Etiket
Rood lederen documentenmap, vroeg 19e eeuw,met zilveren slot en hoekstukken, het interieur met
Frankrijk, groen lederen documentenmap- tevens schrijfcassette , vroeg 19e eeuw,met vergulde rand.
Frakrijk, groen lederen documentenmap, vroeg 19e eeuw,met vergulde rand, met slot en sleutel. Met
Frankrijk, automaton, 19e eeuw,in vorm van heer met steek, met etui in de hand 18 x 13, h. 36 cm. [
Frankrijk, automaton, 19e eeuw,in vorm van heer met steek, met etui in de hand 18 x 13, h. 36 cm. [1] ...[more]
Ring met amethyst en messing meetlat, 19e eeuw,met hamervormige kop en Romeinse cijfers [2]
Ring met amethyst en messing meetlat, 19e eeuw,met hamervormige kop en Romeinse cijfers [2] ...[more]
Vier 'Grand Tour' objecten, 19e eeuw,w.o. glazen camee 'Philipus van Macedonie' [4] ...[more]
Marmeren 'Grand Tour' fragment, 18e/19e eeuw;Mannenkop h. 24 cm. [1] ...[more]
Terracotta 'Grand Tour' fragment, 19e eeuw;Hoofd van Venus (?), met opgestoken haar h. 32 cm. [1]
Terracotta 'Grand Tour' fragment, 19e eeuw;Hoofd van Venus (?), met opgestoken haar h. 32 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, terracotta vormstuk naar Clodion, 19e eeuw;Twee putti met vogel en een jachthond (
Albasten groep;Leeuw met bal onder de voorpoot l. 35, h. 29 cm. [1] ...[more]
Italië, paar terracotta sculpturen, 19e eeuw;Liggende leeuwen, op langwerpig basement 70 x35, h.
Italië, paar terracotta sculpturen, 19e eeuw;Liggende leeuwen, op langwerpig basement 70 x35, h. 53 cm. [2] ...[more]
Paar stenen tuinornamenten;Fruitmanden h. 60 cm. [2] A pair stone garden ornaments ...[more]
Stucco puttokopje, mogelijk 18e eeuw(fragment) [1] A pair stone garden ornaments ...[more]
Wit marmeren sculptuur;Engel op bol h. 60 cm. [1] ...[more]
Grijsgelakt en gestoken vruchthouten sculptuur, 18e eeuw;putto met schaal met vruchten staande op
Duitsland, paar gestoken en verguld houten hekwerken, 18e eeuw,met polychroom puttohoofdjes en
Duitsland, paar gestoken en verguld houten hekwerken, 19e eeuw,met voluten ca 70 x 70 cm. [2]
Duitsland, paar gestoken en verguld houten hekwerken, 19e eeuw,met voluten ca 70 x 70 cm. [2] ...[more]
Kapitale verguld en gestoken houten wandconsole in Louis XV stijl, 19e eeuw,met baldakijn en
Duitsland, verguld en gestoken houten tafelstuk, Rococo, 18e eeuw,met rocailles, waartussen
Italië, houten juwelendoos, vroeg 19e eeuw,met notenhouten fineer, scaliola en intarsia van
Italië, houten juwelendoos, vroeg 19e eeuw,met notenhouten fineer, scaliola en intarsia van festoenen 20 x 28, h. 14 cm. [1] ...[more]
Braunschweig, Wilhelm Stockmann & Cie, fijn geschilderd 'tole peinte' portret, ca. 1820;Dame met
Stobwasser beschilderd blikken 'tole peinte' ovaal dienblad, ca. 1830,met voorstelling van meisje
Twee beschilderd blikken 'tole peinte' dienbladen, 19e eeuw,met afgeschuinde zijden en decor van