Remove filter- 20th century decorative arts (106)
- Lots with images only,
Bronzen lampvoet, Jugendstil,in vorm van lotus, met latere montering en Tiffany-stijl kap h. 48
Bronzen lampvoet, Jugendstil,in vorm van lotus, met latere montering en Tiffany-stijl kap h. 48 cm. [1] ...[more]
Roodkoperen bord, Jugendstil,met gestileerd reliëf van bomen. Achterzijde met gegraveerd initiaal AK
Roodkoperen bord, Jugendstil,met gestileerd reliëf van bomen. Achterzijde met gegraveerd initiaal AK en datering '06 diam. 21 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, cameoglazen tafellamp, ca. 1910,met geëtste voorstelling van gestileerde bloemen (kap
Frankrijk, cameoglazen tafellamp, ca. 1910,met geëtste voorstelling van gestileerde bloemen (kap hersteld) h. 37 cm. [1] ...[more]
Bohemen, iriserende gelobde schaal en Frankrijk, drie glas-in-lood ruitjes, ca. 1920 diam. 20 en
Bohemen, iriserende gelobde schaal en Frankrijk, drie glas-in-lood ruitjes, ca. 1920 diam. 20 en 20 x 13 cm. [2] ...[more]
Orrefors, Lars Hellstren, dikwandige blank-blauw glazen schaal.Gesigneerd en genummerd diam. 48,
Orrefors, Lars Hellstren, dikwandige blank-blauw glazen schaal.Gesigneerd en genummerd diam. 48, h. 16 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, kapitale oranje pate verre schaal, Art Deco,op houten voet diam. 55 cm. [2] ...[more]
Leerdam, Chr. Lanooy, blauw glazen kan.Hierbij Bohemen, iriserend glazen vaasje 17 en 8,5 cm. [2]
Leerdam, Chr. Lanooy, blauw glazen kan.Hierbij Bohemen, iriserend glazen vaasje 17 en 8,5 cm. [2] ...[more]
Johhny Rolf, keramiek vormstuk;Twee maskers met gedicht br 31 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel wandschotel, jt. 1923,decor 'Orpa', vijver met waterlelie.
Leerdam, A. D. Copier, paar blauw graniver cactuspotten, ontw. 1929 h. 13 cm., 10,5 x 10,5 cm. [2]
Leerdam, A. D. Copier, paar blauw graniver cactuspotten, ontw. 1929 h. 13 cm., 10,5 x 10,5 cm. [2] ...[more]
Leerdam, A. D. Copier, grijs en blankglazen Unica vaas, 1943,ovaal en afgeplat. Gesigneerd en
De Porceleyne Fles, schilder Leon Senf, beschilderd tegeltableau, jl. 1884met voorstelling van
De Porceleyne Fles, schilder G.C. Kunz, tegeltableau, jl. 1905.met voorstelling van schepen in de
Rozenburg, twaaldelig tegeltableau, 1896.met vrouw in winterlandschap. Naar Fred. Du Chatel. In
Rozenburg, twaaldelig tegeltableau, 1896.met vrouw in winterlandschap. Naar Fred. Du Chatel. In eikenhouten lijst. 48 x 63 cm. [1] ...[more]
De Urn, C.J van der Hoef, aardewerk vaas, ca. 1910,met groen ingelegde motieven op de hals en
De Urn, C.J. van der Hoef, aardwerk vaas, ca. 1910,met groen ingelegd medaillon en twee oren.
Arnhemsche Fayancefabriek, twee plateel amforen, ca. 1910,met geometrisch decor op blauw fond/wit
Mobach, rood aardewerk kan en vaas, 1900-1910,model 5. Beide met mat blauw glazuur en relief van
Aardewerkfabriek v.h. Amstelhoek, ontw. C.J. van der Hoef, twee rood aardewerk vaasjes,1904-1910,met
Aardewerkfabriek v.h. Amstelhoek, ontw. C.J. van der Hoef, rood aardewerk spreukschotel, 1904-1910,
Aardewerkfabriek v.h. Amstelhoek, ontw. C.J. van der Hoef, rood aardwerk vaas, 1904-1910,met
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel puntvaas, jt. 1901,met gestileerd decor van bloemen op
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, schilder J.K. Leurs, plateel wandschotel, jl. 1892/93,met
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, schilder J.C. Heytze, kapitale plateel vaas, 1892/1893,met
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel puntvaas, ca. 1900,met gestileerd decor van paarse
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, schilder S. Schellink, plateel puntvaas, jt. 1907,met gestileerd
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, schilder J. Schellink, eierschaalporseleinen kantige kop en
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, bolle plateel vaasmet gestileerd decor van blamotieven op rood-
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, bolle plateel vaasmet gestileerd decor van blamotieven op rood-groen fond h. 30 cm. [1] ...[more]
Coromandelhouten sculptuur en WMF, Ikora, groen gepatineerd metalen schaal, Art Deco h. 16,5,
Coromandelhouten sculptuur en WMF, Ikora, groen gepatineerd metalen schaal, Art Deco h. 16,5, diam. 31 cm. [2] ...[more]
Gebronsd koperen pendule, Amsterdamse School,de gebogen kast met golfranden en geribde roodkoperen
J. Weidman, lederen bijousdoos, Wiener Secession,met geperst en en vergulde geometrische motieven,
Porceleinfabriek De Kroon, ontwerp Breetvelt, plateel vaas, 1906-1910,met geometrisch abstract decor
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel wandbord, jt. 1897,met gestileerd decor van bloem op wit
Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel vaas en dekselvaasje, dekselvaas jl. 1890,beide
Plateelbakkerij Zuid Holland, ontw. Eta Lemke, wit plateel vormstuk, 1935;Drie danseressen met
Plateelbakkerij Zuid Holland, ontw. Eta Lemke, wit plateel vormstuk, 1935;Drie danseressen met hoge hoed h. 20 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel wandschotel, ca. 1910,met gestileerd decor van paarse bloem op
Fayance en Tegelfabriek Holland, schilder J. Mijnlief, plateel vaasje,met gestileerd bloemdecor op
Wandklok in plateel kast, ca. 1910,met gestileerd decor van bloemen op groen fond (glas en wijzerplaat barstje) diam. 23 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, Breetvelt, plateel wandschotel, 1920-1923,met licht golvende rand en
Plateelbakkerij Zuid Holland, Breetvelt, Unica plateel vaas, ca. 1925,met motieven op blauw fond, de
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel kan, jt.1923 en vaas, 1926De kan decor 'Anas'. Afgebeeld in
Regina, plateel vaas, ca. 1930,decor 'Neo', mogelijk door J. Gidding h. 21 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, grote plateel kan, ca. 1915,decor 'Damascus' h. 38cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, ontw. J. Gidding, plateel herinneringsbord, jt. 1928;'Amsterdam
Plateelbakkerij Zuid Holland, ontw. J. Gidding, plateel herinneringsbord, jt. 1928;'Amsterdam Olympiade 1928'. diam. 31,5 cm. [1] ...[more]
Amphora, schilder S. Schellink, plateel amfoor,met decor van bloemen op turkoois fond. Met schildersintitiaal h. 17,5 cm. [1] ...[more]
Wessel Couzijn (1912-1984), bruin gepatineerd bronzen sculptuur; Adam en Eva. Gesigneerd WC 2/8 h.
Wessel Couzijn (1912-1984), bruin gepatineerd bronzen sculptuur; Adam en Eva. Gesigneerd WC 2/8 h. 42 cm. [1] ...[more]
Jan Bronner (1881-1972), bronzen sculptuur;Meisjesbuste h. 29 cm., incl voet h. 48 cm. [2] ...[more]
Oswald Wenckebach (1895-1962), bronzen buste;Albert Verwey h. 36, incl. voet h 52 cm. [1] ...[more]
Jan van der Vaart ism Herman Gordijn, twee keramiek kop en schotels, '60 en '61.met ingegrift
R. Lalique, zwart en deels gesatineerd glazen vormstuk;Sluipende panter 'Zeila'. Gesigneerd l. 37
R. Lalique, zwart en deels gesatineerd glazen vormstuk;Sluipende panter 'Zeila'. Gesigneerd l. 37 cm. [1] ...[more]
R. Lalique, deels gesatineerd blankglazen vormstuk;Zittende cheeta 'Tangrede' Gesigneerd en met
R. Lalique, deels gesatineerd blankglazen vormstuk;Zittende cheeta 'Tangrede' Gesigneerd en met etiket h. 26 cm. [1] ...[more]
R. Lalique, blankglazen deels gesatineerde schaalmet eikenbladen. Gesigneerd 26 x 46 cm. [1]
R. Lalique, blankglazen deels gesatineerde schaalmet eikenbladen. Gesigneerd 26 x 46 cm. [1] ...[more]
Rene Lalique (1860-1945), bruin glazen vaas, ontw. 1932,'Davos', met haaievel relief. Gemerkt R.
Rene Lalique (1860-1945), bruin glazen vaas, ontw. 1932,'Davos', met haaievel relief. Gemerkt R. Lalique, France h. 29 cm. [1] ...[more]
Pablo Picasso (1881-1973), Madoura, aarwerk bord, 1953;'Picador'. Met in relief stierenvechter en