- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
- Item Type
Divers bestek Haags-lof, waarbij 18 eeuw Amsterdam,tien lepels en drie vorken Amsterdam 18e eeuw o.
Divers bestekpuntfilet en Haags lof 1116 gr [zkj] ...[more]
Twee paar sauslepels en zes opdienlepels,Haags-lof, o.a. Mt. C.L.J. Begeer 1907, met parelrand 534
Twee paar sauslepels en zes opdienlepels,Haags-lof, o.a. Mt. C.L.J. Begeer 1907, met parelrand 534 gr. [8] ...[more]
Divers klein zilverwerkw.o. parfumflacon en paar Hollandse miniaturen 584 gr. [zkj] ...[more]
Driedelig schuitvormig theeservies in Louis XVI stijlbestaande uit: theepot, suikerpot en melkkan.
Twee brandewijnkommen, één 19e eeuw en één naar antiek voorbeeld.gebogen en gelobde kom met gravures
Divers klein zilverwerk [zkj]
Divers klein zilverwerk [zkj] ...[more]
Tabaksdoos, Empire en miniatuur Chanuka br. 11 en 18 cm. [2] ...[more]
Divers klein zilverwerk,w.o. miniaturen [zkj] ...[more]
Diverse tafel en dessertcouverts,de zes tefelcouverts Mt. Gerritsen, Zeist, 1924 1400 gr. [zkj]
Diverse tafel en dessertcouverts,de zes tefelcouverts Mt. Gerritsen, Zeist, 1924 1400 gr. [zkj] ...[more]
Vier stuks zilverwerk,w.o. geboortbeker [zkj] ...[more]
Theepot en melkkan, 19e eeuwschuitvormig ovaal model, met houten oor, bewerkt met versiering en
Twee melkkannen, 19e eeuwbeide gelobd en model met bolle buik, op gebogen pootjes met voluutvormig
Roomkom naar 18e eeuws voorbeeld, Engeland, sauskom Engeland en Frankrijk, beker.Kom mt. A. de
Frankrijk, roomkan 19e eeuw en Spanje, taste-vinin schelp vorm met geëmailleerd fantasiewapen op
Portugal, cederbord, 20e eeuw,met Hebreewse tekst en gedreven ruchten diam. 32 cm. [1] ...[more]
Oosterse Chanuka,ingelegd met kleurstenen l. 18 cm. [1] ...[more]
Duitsland (?), suikercoupe en Frankrijk, schenkkann, 19e eeuw h 16 cm, h 13 cm, bruto 596 gr. [2]
Duitsland (?), suikercoupe en Frankrijk, schenkkann, 19e eeuw h 16 cm, h 13 cm, bruto 596 gr. [2] ...[more]
Duitsland, dienbladovaal met opstaande geribde rand, Mt. M.H Wilkens en Söhne, Bremen, 1e gehalte 45
Duitsland, dienbladovaal met opstaande geribde rand, Mt. M.H Wilkens en Söhne, Bremen, 1e gehalte 45 x 43 cm, 1110 gr. [1] kk ...[more]
Duitsland, vruchtenschaalrond en gelobd model op vier balpoten met voluutmotieven, Mt. BWKS, 2e
Drie avondtasjes en diverse theelepels bruto 589 gr. [zkj] ...[more]
Set van dertien mokka-, twaalf ijs- en elf kwastlepels en parelmoeren lepeldoosjemet uiteinde in
Engeland inktpot, paar mosterdlepels en pillendoos 19e eeuw,met ingelegd schildpad deksel Londen
Divers opdienbestek,waarbij aardbeischep, 19e eeuw bruto 392 gr. [zkj] ...[more]
Zes couverts, 19e eeuw en vijf vorkenHaags-lof, Mt. J.J. van Nieuwcasteel 1839 Utrecht, zes vorken
Zes couverts, 19e eeuw en vijf vorkenHaags-lof, Mt. J.J. van Nieuwcasteel 1839 Utrecht, zes vorken Mt. Van Kempen 1902 917 gr. [zkj] ...[more]
Paar groentelepels, 19e eeuwspadelvorm. Mt. H.A. Schuss, 1865, Amsterdam, en Mt. F.W. Bouscholten,
Saladeopdiencouvert, 19e eeuwdubbeltfilet, Mt. H. Helweg 1836, 1e gehalte l 31 cm, 192 gr. [1]
Saladeopdiencouvert, 19e eeuwdubbeltfilet, Mt. H. Helweg 1836, 1e gehalte l 31 cm, 192 gr. [1] ...[more]
Roomkan, Den Haag 18e eeuwschuitvormig, opstaand voluutvormig oor op drie gebogen pootjes, Mt. I.
Breilepel, 18e eeuw,met filetrand, uiteinde steel met cartouche versierd. Amsterdam, 1795 l 40 cm,
Breilepel, 18e eeuw,met filetrand, uiteinde steel met cartouche versierd. Amsterdam, 1795 l 40 cm, 259 gr. [1] ...[more]
Gelegenheidslepel, 17e eeuw,peervormige bak, steel uit twee delen, onderste deel met reliëf decor
Strooier, vroeg 18e eeuwcilindervormig met gebold ronde deksel versierd met bloemmotieven en
Cabaret, Louis XV,gecontourneerde vorm met afgeronde hoeken versierd met acanthusblad motief, de
Twee vergulde gelegenheidslepels, 18e eeuw,de gevlochten steel bekroond door personificatie van
Twee vergulde gelegenheidslepels, 18e eeuw,de gevlochten steel bekroond door twee figuren staande op
Gezangenboek en Nieuwe testament, 19e eeuw, met 18e eeuws schildpad kaften met zilveren sloten.
Bijbel, gezangenboek en filirain doosje, 19e eeuwin boekvorm. De beide boeken met zilveren sloten.
Mosterpot en lepel in Rococo stijl, 19e eeuw,vruchtvormig,met één oor, bladmotieven en op drie
Mosterpot en lepel in Rococo stijl, 19e eeuw,vruchtvormig,met één oor, bladmotieven en op drie pootjes. Mt. S.8 h. 9 cm. [2] ...[more]
Paar strooiers in Louis XVI stijl, 19e of 20e eeuw,het ajour middendeel met blauwglazen binnenbak,
Cabaret Louis XVI stijl,rond op drie voluutvormige pootjes met ajour en parelrand, Van Kempen
Vijf stuks dienbestek,w.o. ajour visschep, Art Deco, mt. van Kempen, jl. 1914 l 30 cm, 531 gr. [5]
Vijf stuks dienbestek,w.o. ajour visschep, Art Deco, mt. van Kempen, jl. 1914 l 30 cm, 531 gr. [5] ...[more]
Juwelenkistje met slot,langwerpig rechthoekig met monogram, groen gestoffeerd interieur houten
Broodmand,ajour met pauwendecor, parelrand en op vier klauwpootjes. Mt. J. Mes Hoorn, jl. 1922, 2e
Broodmand,ajour met pauwendecor, parelrand en op vier klauwpootjes. Mt. J. Mes Hoorn, jl. 1922, 2e gehalte 13,5 x 41 cm, 818 gr [1] ...[more]
Paar kandelaarsronde voet tapstoelopende stam ronde houder. Mt. Van Kempen & Begeer, jl. 1978 h 18,5
Paar kandelaarsronde voet tapstoelopende stam ronde houder. Mt. Van Kempen & Begeer, jl. 1978 h 18,5 cm, bruto 380 [2] ...[more]
Zeven stuks opdienbestek,één met ivoren greep, mt. J. van Wijk, jl. 1855 l 29 cm, bruto 414 gr [7]
Zeven stuks opdienbestek,één met ivoren greep, mt. J. van Wijk, jl. 1855 l 29 cm, bruto 414 gr [7] ...[more]
Speelgoed gieter, 19e eeuw,rond met hoge lange tuit met los sproeistuk, Mt. Gerrit Rechtdoorzee
Speelgoed gieter, 19e eeuw,rond met hoge lange tuit met los sproeistuk, Mt. Gerrit Rechtdoorzee Greup jl. 1898 17 x 24 cm, 253 gr. [1] ...[more]
Miniatuur stoofje, zoutvat in koetsvormhouder, treeft en bekerhouder h 2, h 6, l 6 en h 7,5 cm,
Miniatuur stoofje, zoutvat in koetsvormhouder, treeft en bekerhouder h 2, h 6, l 6 en h 7,5 cm, 262 gr [4] ...[more]
Twee sets taartvorkjes en twee sets lepeltjesmet waaiervormig steeluiteinde 591 gr. [zkj] ...[more]
Divers,w.o. messenleggers bruto 434 gr. [zkj] ...[more]
Saladeopdientang Biedermeier,met gravering [1] ...[more]
Divers bestekHaags lof 1822 gr [zkj] ...[more]
Theeschepje en reiscouvert.Couvert mt. Niekerk Schoonhoven 1970-1997, schepje met houten steel,
Indonesië, twee Djokja vruchtenschalen,mt. Hadisubroto, 3e gehalte diam 31 cm, l. 31 cm, 1330 gr. [
Indonesië, twee Djokja vruchtenschalen,mt. Hadisubroto, 3e gehalte diam 31 cm, l. 31 cm, 1330 gr. [2] ...[more]
Divers opdienbestek, waarbij drie viscouvertspuntfilet, Mt. Van Kempen & Begeer diverse jaarletters,
Divers opdienbestek, waarbij drie viscouvertspuntfilet, Mt. Van Kempen & Begeer diverse jaarletters, 1e kwart 20e eeuw 880 gr. [zkj] ...[more]
Divers zilverwerk,w.o. schuitvormige kom, mt. H.M. Mansvelt 1883-1922, Rotterdam bruto 429 gr.
Divers zilverwerk,w.o. schuitvormige kom, mt. H.M. Mansvelt 1883-1922, Rotterdam bruto 429 gr. 100 [zkj] ...[more]
Ovale coupe met hengsel, Empireajour bak op ovale voet met robijnrode glazen binnenbak. Mt. VR,,