- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
- Item Type
Amberkleurig collier, waaraan een medaillonMedaillon en ronde tussenschakel, ingelegd met een
Amberkleurig collier, waaraan een medaillonMedaillon en ronde tussenschakel, ingelegd met een zilveren bloemornament. In etui [2] ...[more]
Diverse zilveren en onedele klassieke sieradenvele gezet met strass [zkj] ...[more]
Zilveren staafbroche, Art-Deco,met een parelmoer glassteen en markasiet. Mt RR4, Gebr. Reggers te
Zilveren staafbroche, Art-Deco,met een parelmoer glassteen en markasiet. Mt RR4, Gebr. Reggers te Amsterdam, 1925-1934 [1] ...[more]
Theodor Fahrner, zilveren brochegezet met (imitatie) lapis-lazuli, montuur met hartvormen. Hierbij
Lapponia, ontwerp Björn Weckstrom, "model Pontiac 59", metalen gesp, ca 1974,organisch van vorm
Diverse bijousw.o. een armband in de vorm van een slang, Art-Nouveau hanger aan collier, etc. [zkj]
Diverse bijousw.o. een armband in de vorm van een slang, Art-Nouveau hanger aan collier, etc. [zkj] ...[more]
Zilveren hanger aan collier en een paar bijpassende oorstekersalle met een imitatie barnsteen,
Zilveren hanger aan collier en een paar bijpassende oorstekersalle met een imitatie barnsteen, montuur met organische vormen [3] ...[more]
Jorge Cohen, paar zilveren oorhangersgezet met imitatie lapis-lazuli, markasiet en strass. Hierbij
Jorge Cohen, paar zilveren oorhangersgezet met imitatie lapis-lazuli, markasiet en strass. Hierbij een ring en broche [4] ...[more]
Tiffany & Co, demi-parure: bestaande uit een hanger, ring en een paar oorstekers, ontwerp Elsa
Drie zilveren hangers aan colliertwee in de vorm van een lieveheersbeestje, versierd met emaille
Drie zilveren hangers aan colliertwee in de vorm van een lieveheersbeestje, versierd met emaille en strass [6] ...[more]
Vier miniatuur bijbelbedels [4]
Vier miniatuur bijbelbedels [4] ...[more]
Diverse zilveren sieraden en bijousw.o. Oostenrijkse sieraden [zkj] ...[more]
Lot divers zilverw.o. muntsieraden, sieraden met Zeeuwse knopen, etc. [zkj] ...[more]
Granaten colliermet kapitel en stokje sluiting van gedraaid zilverdraad. Om de negen kralen een
Bloedkoralen collierafgewisseld met differente zilveren kralen [1] ...[more]
Diverse zilveren sieraden en bijousw.o. een kluwenhouder en diverse filigrain sieraden [zkj]
Diverse zilveren sieraden en bijousw.o. een kluwenhouder en diverse filigrain sieraden [zkj] ...[more]
Diverse bijous en horloges [zkj]
Diverse bijous en horloges [zkj] ...[more]
Met bloedkoraal belegd bijouskistje, 20e eeuw,met bol deksel 14 x 21 cm. [1] ...[more]
Diverse colliersw.o. bloedkoraal, cultivé parels, etc. [zkj] ...[more]
Diverse bijousw.o. een japot-pin, broche in de vorm van een poedel, etc. [zk] ...[more]
Serie van vier zoutvaten naar model door Edward Farell, 20e eeuw,in vorm van schelp gehouden door
Vijfdelig theeservies, Empire en Empire stijl,schuitvormig model met leeuwvormige knop bestaande
Duitsland, driedelig koffieservies in Rococo stijl,bestaande uit: twee koffiepotten en één theepot
Duitsland, twee melkkannen, één Hanau, 19e eeuw en België, suikerpot en melkkan in Rococo stijlmet
Theeset in 'vogeltjesoog'esdoornen schaalvormige kist, Biedermeier,met gecontourneerde rand en
Conische melkkanmet ivoren greep en parelrand. Mtk Fa. Van Kempen 1858-1924 h. 13, l. 16 cm. [1]
Conische melkkanmet ivoren greep en parelrand. Mtk Fa. Van Kempen 1858-1924 h. 13, l. 16 cm. [1] ...[more]
Paar esdoornhouten en één zwart houten flessenbak, 19e eeuw,met zilveren montering diam. 13,5 en
Paar esdoornhouten en één zwart houten flessenbak, 19e eeuw,met zilveren montering diam. 13,5 en 12,5 cm. [3] ...[more]
Ovaal dienblaadjemet ajour rand en parelrand. Mt. Presburg, 1968, Haarlem 31 x 22 cm., 430 gr. [1]
Ovaal dienblaadjemet ajour rand en parelrand. Mt. Presburg, 1968, Haarlem 31 x 22 cm., 430 gr. [1] ...[more]
Driedelig theeservies en theelicht, 19e eeuw,met parelrand. Servies Mt. Fa. van Kempen, jl. 1884
Driedelig theeservies en theelicht, 19e eeuw,met parelrand. Servies Mt. Fa. van Kempen, jl. 1884 weegbare zilver 670 gr. [4] ...[more]
Schuitvormige broodmand en vier bonbonmandjesmet parelrand, o.a. jl. 1913 en 1939 l. 27 en 15 cm.,
Schuitvormige broodmand en vier bonbonmandjesmet parelrand, o.a. jl. 1913 en 1939 l. 27 en 15 cm., 488 gr. [5] ...[more]
Engeland, paar éénlichts kandelaars, Edwardian,de balustervormige schacht met gedreven rocailles, op
Kristallen hors d´oeuvreschaal, ca. 1900,met zilveren beugel, jl. 1910. Hierbij pleet visdiencouvert
Kristallen hors d´oeuvreschaal, ca. 1900,met zilveren beugel, jl. 1910. Hierbij pleet visdiencouvert [3] ...[more]
Paar zuilvormige éénlichts kandelaarsop gevulde voet. Mt. Begeer, 1913 h. 15 cm. [2] ...[more]
Engeland, vaasvormige strooier en tonvormige theebus en twee sigarettenkistjes.De strooier mt. ML,
Engeland, vaasvormige strooier en tonvormige theebus en twee sigarettenkistjes.De strooier mt. ML, Birmingham 1895 [4] ...[more]
Dientang met ivoren greep, Biedermeier,met ajour blad en spadelfilet. Mt. Jacob Helweg, Amsterdam,
Dientang met ivoren greep, Biedermeier,met ajour blad en spadelfilet. Mt. Jacob Helweg, Amsterdam, 1845 l. 29 cm. [1] ...[more]
Kantige tafelbel, Biedermeier,met grave. Mt. Wed Kalbfleisch & Zn, Vlissingen,1865 h. 18 cm. [1]
Kantige tafelbel, Biedermeier,met grave. Mt. Wed Kalbfleisch & Zn, Vlissingen,1865 h. 18 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, twee melkkannen, 19e eeuw,met deksel, snep en houten grepen. Gemerkt Casson. Eén met
Frankrijk, twee melkkannen, 19e eeuw,met deksel, snep en houten grepen. Gemerkt Casson. Eén met gravé monogram h. 13 en 14 cm. [2] ...[more]
Divers klein zilverwerk, 18e en 19e eeuw,w.o. gelegenheidslepel met kwabornament [zkj] ...[more]
o.a. Duitsland, zestien koffielepels in drie soorten, 18e eeuw,met gravé op de steel [16] ...[more]
Frankrijk, drie sauskommen, ca. 1900 [3] ...[more]
Bekerhoudermet blauw kristallen binnenbak [2] ...[more]
Set van twee vier (twee paren) éénlichts kandelaars, Empire,rond model met geribde horizontale
Ronde en rechthoekige koektrommel en blad, Empire.De ronde trommel Mt. JH Stellingwerf, Amsterdam,
Vierdelig inktstel, Louis XV,het gecontourneerde blad op voluutvormige pootjes met acanthusblad
Duitsland, set van acht kandelaars, Neoclassicisme, 18e eeuw,op vierkante voet met tapstoelopende
Duitsland, paar tweelichts opzetten voor éénlichts kandelaars, Neoclassicisme, 18e eeuw,De beide
Duitsland, paar kandelaars, Rococo, 18e eeuw,getorst, gecontourneerd en versierd met o.a. schelp
Groningen, brandewijnkom, vroeg 19e eeuw,gelobd met ovale voet en twee oren versierd met dierfiguur,
Set van zes éénlichts kandelaars in Louis XV stijl,met gecontourneerde voet, getorste stam en houder
Bouilloir, laat Empire,bol en schuitvormige geribd reservoir met kraan aan de smalle zijde. Op
Set van zes zoutvaatjes, Louis XV,opengewerkt en met acanthus- en bloemblad motieven versierd,
Set van zes zoutvaatjes, Louis XV,opengewerkt en met acanthus en bloemblad motieven versiering,