- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
- Item Type
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel aquarel, gesign. m.o., 67 x 101 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel litho, gesign. l.o., 89 x 62 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Hommage a Giacometti' litho, gesign. r.o., 55 x 78 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Hommage a Giacometti' litho, gesign. r.o., 55 x 78 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek, gesign. r.o., '73, x 75 cm. [1]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek, gesign. r.o., '73, x 75 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Vrouwfiguur gouache, gesign. m.o., 1998, 32 x 23 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek/druk op papier, gesign. m.o.,
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)Zonder titel gemengde techniek/druk op papier, gesign. m.o., 1997, 48 x 20 cm. [1] ...[more]
Guy Olivier (geb. 1964)'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1]
Guy Olivier (geb. 1964)'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1] ...[more]
Mimmo Paladino (geb. 1948)Zonder titel twee litho's, gesign. r.o., 1982, 50 x 66 cm. [2] ...[more]
Joseph Kosuth (geb. 1945)Zonder titel druk, gesign. m.r., Documenta IX, # 47 of 50 [1] ...[more]
Simon Vinkenoog (geb. 1928)'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july
Simon Vinkenoog (geb. 1928)'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july 1988, 47 x 66 cm. [1] ...[more]
Jaap Hillenius (1934-1999)Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35
Jaap Hillenius (1934-1999)Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35 cm. [1] ...[more]
Richard Tuttle (geb. 1941)'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk
Richard Tuttle (geb. 1941)'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk 30 x 45 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)'Femmes. Fleurs exotique et oiseau' litho, gesign. r.o., '75, 81/100, 65 x 50
Corneille (1922-2010)'Femmes. Fleurs exotique et oiseau' litho, gesign. r.o., '75, 81/100, 65 x 50 cm. [1] ...[more]
Jurjen de Haan (geb. 1936)Motorrijder aquarel, gesign. m.o., '78, 44 x 62 cm. [1] ...[more]
Marcel Gromaire (1892-1971)Naakt inkt, gesign. m.r., 1945, 39 x 28 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994)Compositie met figuren litho, gesign. r.o., '79, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Herman Gordijn (geb. 1932)Draaimolen ets, gesign. l.o., 1963, 30 x 22 cm. [1] ...[more]
Herman Gordijn (geb. 1932)Tram ets, gesign. l.o., 1963, 30 x 22 cm. [1] ...[more]
Herman Gordijn (geb. 1932)Matilda ets, gesign. l.o., 4/30, 1977, 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)'Terre et astres' litho, gesign. r.o., 73 x 55 cm. [1] ...[more]
David Bromley (geb. 1960)Naakt doek, gesign. l.m., herk: Rebecca Hossack Art Gallery, 122 x 162
David Bromley (geb. 1960)Naakt doek, gesign. l.m., herk: Rebecca Hossack Art Gallery, 122 x 162 cm. [1] ...[more]
Peter Robert Keil (geb. 1942)'Strandbad Wannsee in Berlin' doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '
Peter Robert Keil (geb. 1942)'Am Wannsee doek, gesign. l.o., '59, verso signatuur en titel, 60 x
Peter Robert Keil (geb. 1942)'Am Wannsee doek, gesign. l.o., '59, verso signatuur en titel, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
David Groot (geb. 1949)Tweemaal abstracte compositie twee houtskooltekeningen, 110 x 80 cm. [2]
David Groot (geb. 1949)Tweemaal abstracte compositie twee houtskooltekeningen, 110 x 80 cm. [2] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Fruitschaal litho, gesign. l.o., 245/280, '88, 53 x 63 cm. [1] ...[more]
Charles Popelier (geb. 1955)Bretagne I gemengde techniek op papier, 103 x 87 cm. [1] ...[more]
Charles Popelier (geb. 1955)Bretagne II gemengde techniek op papier, 103 x 87 cm. [1] ...[more]
Charles Popelier (geb. 1955)Zonder titel gemengde techniek op papier, 101 x 140 cm. [1] ...[more]
Laetitia de Haas (geb. 1948)'Wintertuin' doek, gesign. m.o., 41 x 50 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwCompositie met een man en hert doek, '94, 56 x 34 cm. [1] ...[more]
Hannes Postma (geb. 1933)'Ballistic dance II' kleurenets, gesign., 50 x 62 cm. [1] ...[more]
Nikifor (1895-1968)Figuren in een huis aquarel en gouache, 27 x 26 cm. [1] ...[more]
Drie diverse tekeningen, 20e eeuww.b. één naar Gestel allen ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]
Naar PicassoGezicht litho, 17 x 17 cm. [1] ...[more]
Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met Romeinse fles paneel, gesign. l.o., '04, 30 x 40 cm. [1]
Jos Aanraad (geb. 1945)Stilleven met Romeinse fles paneel, gesign. l.o., '04, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Augusto Barros Ferreira (1929-1998)Abstracte compositie inkt en gouache, niet ingelijst, verso
Augusto Barros Ferreira (1929-1998)Abstracte compositie inkt en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 31 x 22 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Bomen doek, '87, 82 x 63 cm. [1] ...[more]
Antje IJpelaar (geb. 1942)Compositie met figuur. Herkomst: verkregen direct van de kunstenares op de
Antje IJpelaar (geb. 1942)Huizen aan de Amstel. Herkomst: verkregen direct van de kunstenares op
Tomas Rajlich (geb. 1940)Zonder titel (drieluik) driemaal doek, verso gesigneerd met initialen, '86,
Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle druk, gesign.
Toon Kelder (1894-1973)Studie van een naakt. Hierbij map met reproducties naar Melle druk, gesign. r.o., '47, 40 x 24 cm. [map] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie board, gesign. r.o., 108 x 41 cm. [1] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Vrouw met blauwe jurk in interieur doek, gesign. l.o., ca. 1947, 58 x
Gerard Grassere (1915-1994)Vrouw met blauwe jurk in interieur doek, gesign. l.o., ca. 1947, 58 x 50 cm. [1] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie board, gesign. r.o., 58 x 18 cm. [1] ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)Kind op hobbelpaard board, gesign. r.o., 23 x 28 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Compositie met figuren aquarel, 51 x 66 cm. [1] ...[more]
Naar PicassoTwee figuren ets, 40 x50 cm. [1] ...[more]
Ed Valk (1926-2012)Twee tekeningen [map]
Ed Valk (1926-2012)Twee tekeningen [map] ...[more]
Naar DaliSurrealistische voorstelling [map] ...[more]
Noten- en notenwortelhouten commode, midden 18e eeuw,met gecontourneerd blad en gebogen front waarin
Frankrijk, zwart laqué houten commode in Louis XV stijl,het gebombeerde front met twee laden
Rozen- en mahoniehouten bureau-plat in Louis XV-stijl, ca. 1900,het gecontourneerde blad met groen
Paar mahoniehouten commodes in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,beiden met 'brèche d'Alep' marmeren blad.
Rozen- en mahoniehouten commode, Louis XV,met marmeren blad. In het gebombeerde front twee laden.
Holland, mahonie-satijnhouten hoekkast, Louis XVI,het front met één lade waaronder jaloeziedeur
Mahoniehouten buffet, 18e eeuw,met gecontourneerde zijden en front met twee deuren met paars grijs
Mahoniehouten schenkbuffet, Louis XVI,met grijs marmeren blad en uittrekbaar glasbuffet. In het
Ierland, palissanderhouten ronde klaptafel, vroeg19e eeuw,op geribde kolompoot met driesprant.
Holland, eikenhouten met notenwortelnoten houten gefineerde kapitale porseleinkast, 18e eeuw,de