- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
- Item Type
Toegeschreven aan Lancelot Volders (1635-ca. 1675)Portret van graaf Hendrik Casimir II van Oranje-
Casparus Johannes Morel (1798-1861)De tweemaster de 'Mathilde' op volle zee paneel, gesign. r.o.,
Casparus Johannes Morel (1798-1861)De tweemaster de 'Mathilde' op volle zee paneel, gesign. r.o., 1855, 38 x 55 cm. [1] ...[more]
Europese schoolPortret van een meisje met bloemen doek, 58 x 47 cm. [1] ...[more]
Johan Conrad Greive (1837-1891)Schepen op een rivier bij een oever, mogelijk Schellingwoude
Johan Conrad Greive (1837-1891)Schepen op een rivier bij een oever, mogelijk Schellingwoude maroufle, gesign. l.o., 25 x 41 cm. [1] ...[more]
Jacob Maris (1837-1899)Gezicht op de Delftsekade te Leidschendam. Dit werk is een kopie van een
Johannes Anthonie Balthasar Stroebel (1821-1905)Hollandse handelaren in een interieur paneel,
Johannes Anthonie Balthasar Stroebel (1821-1905)Hollandse handelaren in een interieur paneel, gesign. r.b., 19 x 25 cm. [1] ...[more]
Adolphe Appian (1818-1898)Rustende vrouw bij een brug paneel, gesign. r.o., 26 x 47 cm. [1]
Adolphe Appian (1818-1898)Rustende vrouw bij een brug paneel, gesign. r.o., 26 x 47 cm. [1] ...[more]
Jacobus Pelgrom (1811-1861)Berglandschap met een rivier paneel, gesign. r.o., 1851, herk: Kunsthandel Borzo, 19 x 24 cm. [1] ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)Twee vissers in een roeiboot op een vaart bij Haarlem met de St.
Alexandre René Véron (1826-1897)Dorp met brug aan een Franse vaart doek, gesign. r.o., herkomst:
Alexandre René Véron (1826-1897)Dorp met brug aan een Franse vaart doek, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel Borzo, 38 x 50 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Johann Andreas Herrlein (1720-1796)De steniging van de Heilige Stefanus
Mogelijk van de hand van Johann Andreas Herrlein (1720-1796)De steniging van de Heilige Stefanus doek, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)De Stadhouderskade in de sneeuw. Annotatie op het spieraam 'N.
Charles Leickert (1816-1907)Winters landschap met schaatsers op een bevroren rivier doek, 49 x 82
Charles Leickert (1816-1907)Winters landschap met schaatsers op een bevroren rivier doek, 49 x 82 cm. [1] ...[more]
Charles Leickert (1816-1907)Uitgestrekt winters landschap met figuren op een pad bij huizen en een
Jan Willem van Borsselen (1825-1892)Landschap met koeien in een wie bij bomen aan een sloot
Jan Willem van Borsselen (1825-1892)Landschap met koeien in een wie bij bomen aan een sloot paneel, gesign. l.o., 18,5 x 28,5 cm. [1] ...[more]
Mogelijk van de hand van Charles LeickertWinters landschap met schaatsers op een bevroren vaart
Mogelijk van de hand van Charles LeickertWinters landschap met schaatsers op een bevroren vaart bij een huis doek, 72 x 105 cm. [1] ...[more]
Pieter Lodewijk Kluyver (1816-1900)Uitgestrekt landschap met vrouw op een pad paneel, gesign. r.
Everhardus Koster (1817-1892)Zeilboten op een rivier doek, gesign. l.o., 33 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem Karel Nakken (1835-1926)Vrouw met een ezel op een zandpad bij bomen paneel, gesign. l.o.,
Willem Karel Nakken (1835-1926)Vrouw met een ezel op een zandpad bij bomen paneel, gesign. l.o., 31 x 44 cm. [1] ...[more]
Gillis Smak Gregoor (1770-1843)Figuren en koeien bij een boerderij doek, 66,5 x 85,5 cm. [1]
Gillis Smak Gregoor (1770-1843)Figuren en koeien bij een boerderij doek, 66,5 x 85,5 cm. [1] ...[more]
Valentine Cameron Prinsep (1838-1904)'A Bientôt' doek, 109 x 84 cm. Herkomst: Privéverzameling uit
Valentine Cameron Prinsep (1838-1904)'A Bientôt' doek, 109 x 84 cm. Herkomst: Privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand [1] ...[more]
Wouter Dam (1726-1786)Gezicht op een tuin, een vrouw met bloemenmand op de voorgrond doek, gesign.
Omgeving van Jean Humbert de Superville (1734-1794)Portret van Johan Pieter van der Haer, secretaris
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)Fluitspelend jongetje bij een vogelkooi doek, gesign. r.o., 48 x 36
Jan Zoetelief Tromp (1872-1947)Fluitspelend jongetje bij een vogelkooi doek, gesign. r.o., 48 x 36 cm. [1] ...[more]
Luigi Pastega (1858-1927)Keukeninterieur met slapende vrouw aan een tafel doek, gesign. r.o.,
Luigi Pastega (1858-1927)Keukeninterieur met slapende vrouw aan een tafel doek, gesign. r.o., 1883, 85 x 65 cm. [1] ...[more]
Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)Schepen op een meer bij figuren op een steiger paneel, gesign.
Johannes Hermanus Koekkoek (1778-1851)Schepen op een meer bij figuren op een steiger paneel, gesign. m.o., 20 x 27 cm. [1] ...[more]
Alfred Montague (1832-1883)Abbeville doek, gesign. r.o., 46 x 36 cm. [1] ...[more]
Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur doek, gesign. l.o., 45 x
Willem Alexander Knip (1883-1967)Boerenvrouw met koekenpan bij het vuur doek, gesign. l.o., 45 x 35 cm. [1] ...[more]
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)Stadsgezicht met figuren bij een bruggetje paneel, gesign. l.o.,
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)Stadsgezicht met figuren bij een bruggetje paneel, gesign. l.o., 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Adrianus Eversen (1818-1897)Stadsgezicht met figuren op straat paneel, gemonn. l.
Toegeschreven aan Adrianus Eversen (1818-1897)Stadsgezicht met figuren op straat paneel, gemonn. l.o., 22 x 17 cm. [1] ...[more]
Emanuel de Vries (1816-1875)Schepen op een rivier doek, gesign. r.o., 57 x 79 cm. [1] ...[more]
Willem Gruyter (1817- 1880)Schepen op een kalm meer paneel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. [1]
Willem Gruyter (1817- 1880)Schepen op een kalm meer paneel, gesign. r.o., 23,5 x 33 cm. [1] ...[more]
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)Schaatsers op een bevroren vaart bij een koek-en-zopie
Salomon Garf (1879-1943)Stilleven met aardbeien in een mand doek, gesign. l.o., '40, 45 x 55 cm. [1]
Salomon Garf (1879-1943)Stilleven met aardbeien in een mand doek, gesign. l.o., '40, 45 x 55 cm. [1] ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Koeien aan de waterkant aquarel, gesign. l.o., 28 x 45 cm. [1] ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met figuren op een pad bij bomen inkt en aquarel, gesign. l.
Willem Roelofs (1822-1897)Landschap met figuren op een pad bij bomen inkt en aquarel, gesign. l.o., 1855, 28 x 41 cm. [1] ...[more]
Gerhardus Hendriks (1804-1859)Uitgestrekt polderlandschap met schaatsers op een bevroren vaart bij
Frederik Nachtweh (1857-1941)Prenten kijkende vrouw aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm. [1] ...[more]
Adrianus Eversen (1818-1897)Gezicht op de Nieuwezijds Voorburgwal, Amsterdam paneel, gesigneerd l.
Oskar Schmerling (1863-1938)Oosterse figuren in een stad bij een poort board, gesign. l.o., [1]
Oskar Schmerling (1863-1938)Oosterse figuren in een stad bij een poort board, gesign. l.o., [1] ...[more]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)'Ochtend Volendam' doek, gesign. r.o., tent: Pictura, Dordrecht, 1928, 70 x 60 cm. [1] ...[more]
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908)Schepen op rustig water voor de kust doek, gesign. l.o.,
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908)Schepen op rustig water voor de kust doek, gesign. l.o., 33 x 47 cm. [1] ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960)Gezicht op Loosdrecht aan de Loosdrechtse plassen doek, gesign. r.o., '
Dirk Smorenberg (1883-1960)Gezicht op Loosdrecht aan de Loosdrechtse plassen doek, gesign. r.o., '24, 70 x 90 cm. [1] ...[more]
Willem de Zwart (1862-1931)De veemarkt in Hilversum in de winter doek, gesign. l.o., 46 x 66 cm. [1]
Willem de Zwart (1862-1931)De veemarkt in Hilversum in de winter doek, gesign. l.o., 46 x 66 cm. [1] ...[more]
Willem van den Berg (1886-1970)Haven met vissersboten paneel, gesign. l.o., 25 x 35 cm. [1]
Willem van den Berg (1886-1970)Haven met vissersboten paneel, gesign. l.o., 25 x 35 cm. [1] ...[more]
Willem van den Berg (1886-1970)Stilleven paneel, gesign. r.b., 64 x 40 cm. [1] ...[more]
Willem van den Berg (1886-1970)Gezicht op Montmartre paneel, gesign. r.o., Montmartre, 14 x 23
Willem van den Berg (1886-1970)Gezicht op Montmartre paneel, gesign. r.o., Montmartre, 14 x 23 cm. [1] ...[more]
Arthur Briët (1867-1939)Het schildersatelier van Frans Langeveld paneel, gesign. r.o. verso etiket
Arthur Briët (1867-1939)Meisje met lauwerkrans doek, gesign. l.o., '89, 40 x 37 cm. [1] ...[more]
Arthur Briët (1867-1939)Interieur met kat paneel, gesign. r.o., 20 x 18 cm. [1] ...[more]
Arthur Briët (1867-1939)Interieur van de schildershut van de kunstenaar in Nunspeet doek, gesign.
Arthur Briët (1867-1939)Interieur van de schildershut van de kunstenaar in Nunspeet doek, gesign. l.o., 65 x 80 cm. [1] ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)Boer met schapen op een zandpad maroufle, gesign. r.o.,
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)Boer met schapen op een zandpad maroufle, gesign. r.o., 35 x 52 cm. [1] ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)'Laantje Loosduinen' maroufle, gesign. l.o., 30 x 47 cm. [
Herman Johannes van der Weele (1852-1930)'Laantje Loosduinen' maroufle, gesign. l.o., 30 x 47 cm. [1] ...[more]
Willem Hendrick Eickelberg (1845-1920)IJsvertier op de Binnen Amstel bij de Groenburgwal, op de
Théophile de Bock (1851-1904)Bomen bij een meertje doek, gesign. l.o., 35 x 53 cm. [1] ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Bomen bij een meertje maroufle, gesign. r.o., 28 x 33 cm. [1] ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957)Stadsgezicht in Amsterdam doek, gesigneerd l.o., te dateren ca. 1919, litt:
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Zelfportret' doek, gesign. r.o., verso titel, 1898, 80 x 60 cm. [1]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)'Zelfportret' doek, gesign. r.o., verso titel, 1898, 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)Pioenen doek, gesign. l.b., verso titel en annotatie 'Sandbergen,
Nicolaas Bastert (1854-1939)Gezicht op Hattem maroufle, gesign. l.o., 35 x 56 cm. [1] ...[more]