- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
- Item Type
Drie Kaskai kleden 163 x 121; 138 x 109; 129 x 88 cm. [3] ...[more]
Bochara cheval tas en zeven diverse kleedjes 66 x 152 cm. [8] ...[more]
Hamadan kleed en Kaskai kleed 170 x 103; 148 x 109 cm. [2] ...[more]
Handgeknoopt kleed,heruitgave Bart van de Lek, Philippe Gartner 220 x 162 cm. [1] ...[more]
Machinaal kleed,met Baktiaar motief 303 x 200 cm. [1] ...[more]
Engeland, achtlichts kristallen kaarsenkroon, 19e eeuw,met facetgeslepen armen, de stam met
Spiegel in kapitale grijsgelakt houten lijstmet voorstelling van dennenappels, zonnebloemen en een
Italië, paar spiegels, 18e eeuw,in verguld gestoken omlijsting, de kuif in vorm van mascaron
Verguld bronzen hallamp in Louis XV stijlmet voluten en rocailles, met vijf gebogen plexiglazen
Glazen eierlamp, laat 19e eeuwmet koperen montering en gelakt houten duif als contragewicht
Glazen eierlamp, 19e eeuwmet koperen montering en loden contra gewicht in vorm van duif circa h. 100
Rechthoekige spiegel in verguld en gebronsde lijst, 19e eeuw,met opengewerkte kuif. Het geheel
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, 18e eeuw,met rocailles en voluutvormige
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Biedermeier,met rechte kap en op de stijlen geribde
Gecontourneerde rechthoekige en gefaceteerde spiegel in verguld gestoken houten lijst, Louis XVI,
Frankrijk, rechthoekige damspiegel in vergulde gestoken lijst, Louis XVI, ca. 1800Met opengewerkte
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst,met vogel-, bloem- en bladmotieven h. 129
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst,met vogel-, bloem- en bladmotieven h. 129 en br. 90 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw,Boven de spiegel een paneel met gestoken bloem-
Rechthoekige spiegel in gestoken vergulde houten lijst, 19e eeuw,met opengewerkte kuif waarin vaas
Zweden, gefaceteerde rechthoekige spiegel in mahonie- en fijnhouten lijst, ca. 1820Boven de
Gefaceteerde rechthoekige spiegel in zwart en verguld houten lijst, ca. 1900,met guirlande h. 156 en
Gefaceteerde rechthoekige spiegel in zwart en verguld houten lijst, ca. 1900,met guirlande h. 156 en br. 89 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en groen laque lijst, 19 eeuw,met gestoken ornamenten in de vorm van
Rechthoekige spiegel in notenhouten lijst in Queen Anne-stijl,met gestoken kuif. Hierbij een
Rechthoekige gefaceteerde spiegel in vergulde lijstmet opengewerkte kuif waarin putti en vrouwenhoofd h. 188 en br. 105 cm [1] ...[more]
Ovale spiegel in verguld gesneden houten lijst, 18e eeuw,met heraldisch wapen. Het geheel versierd
Rechthoekige damspiegel in verzilverde lijstmet opengewerkte vergulde kuif h. 205 en br. 46 cm [1]
Rechthoekige damspiegel in verzilverde lijstmet opengewerkte vergulde kuif h. 205 en br. 46 cm [1] ...[more]
Verguld bronzen vierlichts kroon, Art Nouveau,met gekleurd glazen kappen. Het geheel versierd met
Verguld bronzen vierlichts kroon, Art Nouveau,met gekleurd glazen kappen. Het geheel versierd met bloemen en bladranken h. 70 cm [1] ...[more]
Wit gelakte smeedijzeren achtienlichts kroon in twee etages,met kristallen kralen, pegels, prima's
Paar vierlichts kantige geborsteld metalen hallampenmet gefaceteerde ruiten. Bij één hallamp, twee
Zeslichts bronzen zakkroon,met kristallen prisma's en pegels h. 108 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten staande schemerlamp, 19e eeuw,met tussenblad waarop verguld koperen hekwerk. Op
Mahoniehouten staande schemerlamp, 19e eeuw,met tussenblad waarop verguld koperen hekwerk. Op driesprant h. 174 cm [1] ...[more]
Glazen eierschaallamp,met koperen montering h. ca. 40 cm. [1] ...[more]
Glazen eierlamp, 19e eeuw,met verguld bronzen montering en loden contragewicht in de vorm van een
Koperen eenlichts hanglamp,met kristallen prisma's h. 52 cm. [1] ...[more]
Fijn- en hardhouten zeskantige staande lampmet indirect licht h. 170 cm [1] ...[more]
Verguld bronzen kaarsenkroon met acht armen,met bladmotieven h. 82 cm. [1] ...[more]
Koperen wierookstandaard, 19e eeuw, Neo-Gotisch,met tableau om wierookscheepje op te zetten (met
Mogelijk van de hand van Theodoor Rombouts (1597-1637)Het offer van Abraham: Een engel weerhoudt
Navolger van Govert FlinckPortret van Cornelis Bicker (1593-1654) doek, 65 x 50 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Jacob de Wet (ca. 1610-1675)Christus verjaagt de geldwisselaars uit de tempel
Toegeschreven aan Jacob de Wet (ca. 1610-1675)Christus verjaagt de geldwisselaars uit de tempel paneel, 50 x 60 cm. [1] ...[more]
Europese school, 17e/18e eeuwZeeslag doek, 50 x 73 cm. [1] ...[more]
Navolger van Jan PorcellisSchepen voor de kust paneel, 45 x 65 cm. [1] ...[more]
Navolger van Mathys SchoevaerdtsLandschap met figuren bij een dorp paneel, 27 x 38 cm. [1]
Navolger van Mathys SchoevaerdtsLandschap met figuren bij een dorp paneel, 27 x 38 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Egbert van Heemskerck I (actief 1649-1704)Interieur met schoenmaker aan het werk
Pieter Cornelis Verbeeck (ca. 1610-1654)Portret van Johanna van Beresteyn op haar sterfbed paneel,
Omgeving van Gottfried Kneller (1646-1723)Portret van een heer, in bruin kostuum met witte sjaal/
Europese school, 18e eeuwPortret van een familie gezeten op een terras, man met hand op boek,
Franse school, 18e eeuwPortret van een dame, in witte en rode jurk, blauwe omslagdoek en korenaren
Toegeschreven aan Matthias Kappers (1717-1781)Portret van een dame, in met bloemen afgezette
Franse school, 18e eeuwPortret van een dame, in witte jurk met blauw hermelijnen mantel doek, ovaal,
Hollandse school, 17e eeuwDe Slag bij Den Haag paneel, 29 x 36 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd SaveryReebok Herkomst: Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Mogelijk Duitse schoolBeer en honden Herkomst: Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Europese school, ca. 1800Stilleven met papegaai bij een tafel met fruit doek, 65 x 86 cm. [1]
Europese school, ca. 1800Stilleven met papegaai bij een tafel met fruit doek, 65 x 86 cm. [1] ...[more]
Franse school, 18e eeuwPortret van een prinses met parels en voile in het haar 51 x 44 cm. Herkomst: