- 20th century decorative arts (108)
- Antique and classic furniture (212)
- Archeology and pre-colombian objects (53)
- Asian artifacts (296)
- Carpets (69)
- Chandeliers and mirrors (34)
- Chinese and japanse porcelain (218)
- Clocks (47)
- Crockery and glassware (86)
- Design furniture (47)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (127)
- European sculptures and works of art (235)
- Jewellery (301)
- Modern art from private collections (113)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (378)
- Plated objects and objets de vertu (405)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (226)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (251)
- Watches (54)
- Item Type
Turkije, Iznik, schotel, 16e-17e eeuw,met bloem en bladmotieven in bruine, blauwe en zwarte glazuren
Turkije, Iznik, diepe schotel, 17e-18e eeuw,met bloem en bladmotieven in rood, blauw en groene
Turkije, Iznik, diep bord, 18e- 19e eeuwmet floraal decor op groen font. (hersteld). Amsterdamse
Turkije, Iznik, serie van drie randtegels, 19e eeuw,met floraal decor. Amsterdamse verzameling sinds
Turkije, Iznik, serie van drie randtegels, 19e eeuw,met floraal decor. Amsterdamse verzameling sinds 1970 25 x 12,5 cm. [3] ...[more]
Turkije, Iznik, blauw aardewerk bordje, 18e-19e eeuw.met decors van bloemen. Amsterdamse verzameling
Turkije, Iznik, blauw aardewerk bordje, 18e-19e eeuw.met decors van bloemen. Amsterdamse verzameling sinds 1970 diam. 21,5 cm. [1] ...[more]
Turkije, Iznik, schotel, 17e-18e eeuw.met decors van bloemen. (hersteld) Amsterdamse verzameling
Turkije, Iznik, schotel, 17e-18e eeuw.met decors van bloemen. (hersteld) Amsterdamse verzameling sinds 1970 diam. 26,5 cm. [1] ...[more]
Turkije, Iznik, aardewerk pelgrimsfles, 17e eeuw,(gerestaureerd). Amsterdamse verzameling sinds
Turkije, Iznik, aardewerk pelgrimsfles, 17e eeuw,(gerestaureerd). Amsterdamse verzameling sinds 1970. h. 18,5 cm. [1] ...[more]
Turkije, Iznik, aardewerk pul, 17e eeuw.(gerestaureerd) Amsterdamse verzameling sinds 1970 h. 18 cm.
Turkije, Iznik, aardewerk pul, 17e eeuw.(gerestaureerd) Amsterdamse verzameling sinds 1970 h. 18 cm. [1] ...[more]
West Tibet, hoofddeksel, epauletten en manchetteningelegd met agaten, turkoois, glaskralen en
West Tibet, hoofddeksel, epauletten en manchetteningelegd met agaten, turkoois, glaskralen en zilveren applieks. Op paspop. [1] ...[more]
China, beschilderd bronzen sierembleem, 19e eeuw,versierd met tekens, embleem, taotiemasker,
Pot van Coco de Mermet gestoken Islamitische tekst. Hierbij bronzen pot [2] ...[more]
Midden Oosten, Ottomaans vierkant zijden kleed, 18e/19e eeuw,met goud- en zilverdraad geborduurde
India, rood fluwelen wandkleed, 19e eeuw,met geborduurd goud- en zilverdraad voorstelling van
Thailand, zilveren sigarettenetui en sigarettendoosmet neillo voorstelling, 1e gehalte. Met
Thailand, zilveren sigarettenetui en sigarettendoosmet neillo voorstelling, 1e gehalte. Met inscriptie l. 22 en 11 cm. [2] ...[more]
Nepal, verguld bronzen Boeddhistische godgezeten op lotustroon, met ziel h. 21 cm. [1] ...[more]
Verguld houten zittend Boeddhaingelegd met glasstenen h. 90, br 76, d. 50 cm. [1] ...[more]
Decoratief zwart gepatineerd bronzen sculptuur, 20e eeuw;Dansende Shiva tussen stralenkrans h. 86
Decoratief zwart gepatineerd bronzen sculptuur, 20e eeuw;Dansende Shiva tussen stralenkrans h. 86 cm. [1] ...[more]
Paar decoratieve zwart en verguld bronzen knielende dienaren in Thaise stijl, 20e eeuw h. 80 cm. [2]
Paar decoratieve zwart en verguld bronzen knielende dienaren in Thaise stijl, 20e eeuw h. 80 cm. [2] ...[more]
Tibet, thanka, begin 20e eeuw;Witte Tara gezeten op lotustroon, omringd door vele goden binnenmat 85
Tibet, thanka, begin 20e eeuw;Witte Tara gezeten op lotustroon, omringd door vele goden binnenmat 85 x 58 cm. [1] ...[more]
Tibet, thanka, ca. 1900;Witte Tara met sitar op lotustroon, omringd door vele goden. Tekst op
Tibet, thanka, ca. 1900;Witte Tara met sitar op lotustroon, omringd door vele goden. Tekst op achterzijde binnenmaat 88 x 55 cm. [1] ...[more]
China/Tibet, thanka, 19e eeuw,met drie Boeddhistische goden, w.o. Bhodidarma. Met teksten op
Tibet, thanka, ca. 1800;Tshongkhapa gezeten op lotustroon met gele kap van gelukpa orde, omgeven
Tibet, verguld bronzen sculptuur, 19e eeuw;Vishnu, met drie gezichten en zes armen. Met oud
Tibet, verguld bronzen sculptuur, 19e eeuw;Vishnu, met drie gezichten en zes armen. Met oud collectie nummer h. 10,5 cm. [1] ...[more]
Tibet, dolk, 19e eeuw,de zilveren greep met decor van draken, de zilveren en lederen schede met
Tibet, dolk, 19e eeuw,de zilveren greep met decor van draken, de zilveren en lederen schede met floraal decor l. 33 cm. [1] ...[more]
Birma, bewerkte schedelcup, kapalamet gegraveerd figuur, symbolen en tekst. diam. 11 cm. [1]
Birma, bewerkte schedelcup, kapalamet gegraveerd figuur, symbolen en tekst. diam. 11 cm. [1] ...[more]
Nepal, bronzen sculptuur, 19e eeuw;Bhodisatva, gezeten in lotushouding op lotustroon h. 13,5 cm. [1]
Nepal, bronzen sculptuur, 19e eeuw;Bhodisatva, gezeten in lotushouding op lotustroon h. 13,5 cm. [1] ...[more]
Tibet, verguld bronzen phurbu,de greep bekroond door paardenhoofd en driekoppige Brahma l. 21 cm. [
Tibet, verguld bronzen phurbu,de greep bekroond door paardenhoofd en driekoppige Brahma l. 21 cm. [1] ...[more]
Nepal/Tibet, vuurverguld bronzen sculptuur;'Sleeping Boeddha, met stralenkrans, gelegen op dagbed
Tibet, drie bronzen sculpturen, 16e/17e eeuw;Jambhala h. ca. 5 cm. [3] ...[more]
Tibet, verguld bronzen sculptuur, ca. 1900;Boeddha gezeten in lotushouding op lotustroon, met vaas
Thailand, goud gelakt bronzen sculptuur;Boeddha gezeten in bhumisparsamudra h. 49 cm. [1] ...[more]
Birma, rood en goudgelakt houten sculptuur in Shan stijl, ca. 1900;Boeddha, gezeten in bhumisparsamudra h. 40 cm. [1] ...[more]
Birma, twee beschilderd houten sculpturen, begin 20e eeuw;Boeddha's h. 39 en 33 cm. [2] ...[more]
Thailand, groen gepatineerd bronzen sculptuur;Boeddha gezeten in bhumisparsamudra h. 35 cm. [1]
Thailand, groen gepatineerd bronzen sculptuur;Boeddha gezeten in bhumisparsamudra h. 35 cm. [1] ...[more]
Thailand, antiek bronzen staande Boeddha (fragment), Lanna, 16e-18e eeuwmet uitgerekte oorlellen, de
Stucco Boeddhahoofd in Gandhara stijl l. 20 cm. [1] ...[more]
India, koperen sculptuur, 19e eeuw;Shiva Lingham met Nagatroon h. 18 cm. [1] ...[more]
India, met been belegde kamferhouten kist, begin 20e eeuw,beschilderd met Mogul hofscenes en
India, Agra, fijn gestoken ivoren dekseldoos, ca. 1900,met voorstelling van pauwen, deels ajour
India, sandalwood schrijfcassette, vroeg 19e eeuw,met Sadeli techniek belegd met ivoor en zilver
Perzië, Qajar, tegel, 19e eeuw,met voorstelling van edelman te paard met vogel en jonge man. [1]
Perzië, Qajar, tegel, 19e eeuw,met voorstelling van edelman te paard met vogel en jonge man. [1] ...[more]
Thailand, deels verguld bronzen sculptuur;Boeddha gezeten op getrapte troon met demonen h. 32 cm. [
Thailand, deels verguld bronzen sculptuur;Boeddha gezeten op getrapte troon met demonen h. 32 cm. [1] ...[more]
Zuid India, stenen architectuurelement, ca. 1900,Fabeldier met olifantskop h. 48, l. 64 cm. [1]
Zuid India, stenen architectuurelement, ca. 1900,Fabeldier met olifantskop h. 48, l. 64 cm. [1] ...[more]
India, miniatuur op ivoor en Perzië, miniatuur achter glas, ca. 1900 11 x 8,5 cm. [2] ...[more]
India, boek, 19e eeuw,circa tien pagina's met miniaturen. Hierbij plaquette en geborduurde tas [3]
India, boek, 19e eeuw,circa tien pagina's met miniaturen. Hierbij plaquette en geborduurde tas [3] ...[more]
PNG, Lower Sepik, Barak, 'mosquito' mask,with slit eyes and pointed long nose and natural pigments
Sumatra, Batak, palm leaf book, pustaha, late 18th- early 19th century,the wooden cover with
South West Moluccas, 20kt golden crescent pendant, mase,the tips with engraved detailed buds and two
South West Moluccas, golden pendant;crescent shaped embossed pendant, mase, with a central dancing
Moluccas, a copper-tortois mask shaped pendant.with two conical protrusions, pierced for hanging.
Papua, Barat, Asmat, wooden elongated bowl,both narrow ends with pointy ends, surmounted by standing
New Caledonia, Kanak, war club. h. 73 cm. [1] ...[more]
PNG, Upper Korewori, Bogonemari Rivers, hook figure,with gray weathered patina. Field collected by
Sumatra, Nias,ancestor figure, ada zatua. With crown, jewerly and painted black spots on face. h.
Sumatra, Nias,ancestor figure, ada zatua. With crown, jewerly and painted black spots on face. h. 39,5 cm. [1] ...[more]
Indonesia, Sumatra, Toba Batak, standing ancestor figure, debata idup,metal inset eyes and hair
Indonesia, Sumatra, Toba Batak, standing ancestor figure, debata idup,metal inset eyes and hair dress partly blackened. h. 25 cm. [1] ...[more]
Timor, Belu, head band, pilu bokaf,woven band with five embossed silver disks 72 x 5,5 cm. [1]
Timor, Belu, head band, pilu bokaf,woven band with five embossed silver disks 72 x 5,5 cm. [1] ...[more]
Central Nias, standing male ancestral figure, adu zatua,holding a cup in both hands, details in
Central Nias, standing male ancestral figure, adu zatua,holding a cup in both hands, details in black pigments. h. 34 cm. [1] ...[more]
Solomon Islands, Buka-Bougainville ceremonial paddle, 19th centurywith Kokorra motives on both
Sumatra, Toba Batak, buffalo horn gun powder container, salempang, 19th century,lid schaped as a
PNG, Eastern Highlands, Mendi, war shield,hardwood shield with geometrical pattern in red and white,