- Item Type
Vijf differente sleutelhorlogessommige in zilveren kast. Hierbij diverse sleutels en defecte
Vijf differente sleutelhorlogessommige in zilveren kast. Hierbij diverse sleutels en defecte horloges [5+zkj] ...[more]
Zilveren sleutelhorloge in geciseleerde kast, 19e eeuw.Uurwerk gesigneerd Worbes, London, 3013.
Zilveren sleutelhorloge in gladde kast, begin 19e eeuw.Uurwerk gesigneerd Neveren, London. Kast
Drie zilveren sleutelhorloges en twee uurwerkenalle met witte emaille wijzerplaten (beschadigd) [5]
Drie zilveren sleutelhorloges en twee uurwerkenalle met witte emaille wijzerplaten (beschadigd) [5] ...[more]
Zilveren sleutelhorloge in gladde kast, 19e eeuw.Uurwerk gesigneerd Bernard Scalé, Amsterdam. Met
JWC, 14krt. gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat, met secondeaanduiding. Achterzijde
18krt. Roségouden sleutelhorloge met speelwerk; "1/4 hour quater repeater", begin 19e eeuw,Kast is
14krt. Gouden remontoirhorlogemet dichte kast. Voorzijde gegraveerd met voorstelling van een paard
Twee zilveren sleutelhorlogesbeide Improved Patent, English Lever. Met guilloché graveringen aan
Twee zilveren sleutelhorlogesbeide Improved Patent, English Lever. Met guilloché graveringen aan de achterzijde [2] ...[more]
14krt. Gouden remontoirhorlogeHierbij een onedele horlogeketting (beschadigd) [2] ...[more]
14krt. Gouden damesremontoirhorloge en twee trouwringen [3] ...[more]
Waltham, gouden remontoirhorlogemet voordeksel, met Romeinse cijferrand (beschadigingen rand) [1]
Waltham, gouden remontoirhorlogemet voordeksel, met Romeinse cijferrand (beschadigingen rand) [1] ...[more]
14krt. Gouden sleutelhorloge, een zilveren sleutelhorloge en twee remontoirhorlogesSleutelhorloge
18krt. Gouden damesremontoirhorlogemet voordeksel, met Romeinse cijferrand. Achterzijde met monogram
18krt. Gouden damespolshorloge en een 14krt. gouden remontoirhorlogeHierbij diverse remontoirhorloges [2+zkj] ...[more]
Engeland, remontoirhorloge,in rood lederen foedraal met zilveren beslag [2] ...[more]
Sigma Valmon, 18krt. gouden damespolshorloge, opwind,aan zwart lederen band. (wijzerplaat beschadigd) [1] ...[more]
Laco, verguld reisklokjein zwart lederen schuifkast [1] ...[more]
Art-Deco, witgouden dames polshorloge en een geelgouden horlogeWitgouden gezet met diamanten en
Twee platina dameshorlogekasten, opwind, Art-Deco,beide rechthoekige en gezet met achtkant geslepen diamanten [2] ...[more]
Nava, gouden damespolshorloge, opwindkast gezet in de band [1] ...[more]
Gouden damessleutelhorloge, ovale remontoirhorloge, gouden miniatuurhanger en een natuurlijk
Zilveren damespolshorloge, quartzversierd met markasiet [1] ...[more]
Jacob Jensen, titanium en kunststof horlogewijzerplaat zwart en grijs. Hierbij een Dupont horloge en
Jacob Jensen, titanium en kunststof horlogewijzerplaat zwart en grijs. Hierbij een Dupont horloge en aansteker [3] ...[more]
Pikap, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindmet vierkante kast (wijzerplaat beschadigd) [1]
Pikap, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindmet vierkante kast (wijzerplaat beschadigd) [1] ...[more]
GHC, 14krt. witgouden damespolshorloge, opwindmet ovale wijzerplaat, band bestaande uit bladvormen (wijzerplaat beschadigd) [1] ...[more]
Zes differente horloges en een armband.Armband gemaakt door Jan Matthesius, 1995 [7] ...[more]
Laco, 14krt. gouden horloge, opwindmet rechthoekige kast, met secondeaanduiding. Aan zwart lederen
Laco, 14krt. gouden horloge, opwindmet rechthoekige kast, met secondeaanduiding. Aan zwart lederen band [1] ...[more]
Cyma, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindmet vierkante kast, doorlopend in de gematteerde band [
Cyma, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindmet vierkante kast, doorlopend in de gematteerde band [1] ...[more]
Tissot, Navigator Automatic PR 516, stalen herenpolshorloge, jaren '70met rood/witte bezel voor
Germinal Voltaire, polshorloge, automaat,kast verguld, aan bruin lederen band. Hierbij een Mercedes Benz horloge [2] ...[more]
Swatch, polshorloge, chronograaf, quartzaan lederen en stoffen band [1] ...[more]
Omega, Seamaster, polshorloge, automaatkast verguld, aan bruin lederen band [1] ...[more]
Zodiac, Hermetic, gouden polshorloge, automaat,aan zwart lederen band. Achterzijde met herdenkingsgravure [1] ...[more]
Hamilton Cld, gouden polshorloge, automaataan bruin lederen band. Schouders trapsgewijs. Achterzijde
Hamilton Cld, gouden polshorloge, automaataan bruin lederen band. Schouders trapsgewijs. Achterzijde met herdenkingsgravure [1] ...[more]
Waltham, gouden polshorloge, automaataan bruin lederen band [1] ...[more]
Eterna Matic, 14krt. gouden herenpolshorloge, automaataan gevlochten band (ingekort). Met datumaanduiding [1] ...[more]
Eterna Matic, Centenaire, gouden polshorloge, automaataan bordeaux lederen band [1] ...[more]
Buren, stalen polshorloge en diverse bijous en horlogesw.o. kralencolliers, "costume jewellery" [
Buren, stalen polshorloge en diverse bijous en horlogesw.o. kralencolliers, "costume jewellery" [zkj] ...[more]
Onsa, 18krt. witgouden damespolshorlogelunette gezet met achtkant geslepen diamanten [1] ...[more]
Pontiac, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindmet rechthoekige kast en aan gevlochten band [1]
Pontiac, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindmet rechthoekige kast en aan gevlochten band [1] ...[more]
Titus, 18krt. gouden dameshorlogekast, opwind en diverse gouden sieradenw.o. een gouden tientje,
Waltham, 14krt. Witgouden dameshorlogekast, opwind, Art-Deco en een platina ringRing rondom met
Cartier, defect polshorloge [zkj] ...[more]
Enicar, Star Jewel, herenpolshorloge, automaatmet datumaanduiding (krassen glas, secondewijzer
Enicar, Star Jewel, herenpolshorloge, automaatmet datumaanduiding (krassen glas, secondewijzer los) [1] ...[more]
Enicar, stalen herenpolshorloge, automaatmet oranje wijzerplaat, met datum- en dagaanduiding. Aan
Enicar, Sherpa Date, stalen herenpolshorloge, automaatmet crème wijzerplaat (band slijtage) [1]
Enicar, Sherpa Date, stalen herenpolshorloge, automaatmet crème wijzerplaat (band slijtage) [1] ...[more]
Doxa, roségouden herenpolshorloge, automaataan doublé rekband. Hierbij een ander gouden horloge en
Uurwerk van een sleutelhorlogegesigneerd Woudenberg, Amsterdam [1] ...[more]
Moeris, 14krt. gouden remontoirhorlogemet secondewijzerplaat [1] ...[more]
Diverse defecten horloges, koralen colliers en een schelpcamee [zkj] ...[more]