Remove filter- Silver jewellery (26)
Remove filter- Fine Art & Antiques (26)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots,
Schildpad doosje, vier broches en een staafbrocheéén broche in de vorm van een slang, bovenzijde
Twee paar (imitatie) schildpad oorhangers en een brocheEén paar met cameeën hangend in een ovaal.
Paar oorhangers, 19e eeuw,met krullende vormen en onderaan een pampel, geheel gezet met turkoois (
Paar oorhangerséén met een cupido en de andere met een sfinx [2] ...[more]
Zilveren kruishanger, 19e eeuw,met aan één zijde geboorte van Jezus en aan de andere zijde de
Zilveren kruishanger, 19e eeuw,met aan één zijde geboorte van Jezus en aan de andere zijde de kruisiging [1] ...[more]
Amberkleurig collier, waaraan een medaillonMedaillon en ronde tussenschakel, ingelegd met een
Amberkleurig collier, waaraan een medaillonMedaillon en ronde tussenschakel, ingelegd met een zilveren bloemornament. In etui [2] ...[more]
Diverse zilveren en onedele klassieke sieradenvele gezet met strass [zkj] ...[more]
Zilveren staafbroche, Art-Deco,met een parelmoer glassteen en markasiet. Mt RR4, Gebr. Reggers te
Zilveren staafbroche, Art-Deco,met een parelmoer glassteen en markasiet. Mt RR4, Gebr. Reggers te Amsterdam, 1925-1934 [1] ...[more]
Theodor Fahrner, zilveren brochegezet met (imitatie) lapis-lazuli, montuur met hartvormen. Hierbij
Lapponia, ontwerp Björn Weckstrom, "model Pontiac 59", metalen gesp, ca 1974,organisch van vorm
Diverse bijousw.o. een armband in de vorm van een slang, Art-Nouveau hanger aan collier, etc. [zkj]
Diverse bijousw.o. een armband in de vorm van een slang, Art-Nouveau hanger aan collier, etc. [zkj] ...[more]
Zilveren hanger aan collier en een paar bijpassende oorstekersalle met een imitatie barnsteen,
Zilveren hanger aan collier en een paar bijpassende oorstekersalle met een imitatie barnsteen, montuur met organische vormen [3] ...[more]
Jorge Cohen, paar zilveren oorhangersgezet met imitatie lapis-lazuli, markasiet en strass. Hierbij
Jorge Cohen, paar zilveren oorhangersgezet met imitatie lapis-lazuli, markasiet en strass. Hierbij een ring en broche [4] ...[more]
Tiffany & Co, demi-parure: bestaande uit een hanger, ring en een paar oorstekers, ontwerp Elsa
Drie zilveren hangers aan colliertwee in de vorm van een lieveheersbeestje, versierd met emaille
Drie zilveren hangers aan colliertwee in de vorm van een lieveheersbeestje, versierd met emaille en strass [6] ...[more]
Vier miniatuur bijbelbedels [4]
Vier miniatuur bijbelbedels [4] ...[more]
Diverse zilveren sieraden en bijousw.o. Oostenrijkse sieraden [zkj] ...[more]
Lot divers zilverw.o. muntsieraden, sieraden met Zeeuwse knopen, etc. [zkj] ...[more]
Granaten colliermet kapitel en stokje sluiting van gedraaid zilverdraad. Om de negen kralen een
Bloedkoralen collierafgewisseld met differente zilveren kralen [1] ...[more]
Diverse zilveren sieraden en bijousw.o. een kluwenhouder en diverse filigrain sieraden [zkj]
Diverse zilveren sieraden en bijousw.o. een kluwenhouder en diverse filigrain sieraden [zkj] ...[more]
Diverse bijous en horloges [zkj]
Diverse bijous en horloges [zkj] ...[more]
Met bloedkoraal belegd bijouskistje, 20e eeuw,met bol deksel 14 x 21 cm. [1] ...[more]
Diverse colliersw.o. bloedkoraal, cultivé parels, etc. [zkj] ...[more]
Diverse bijousw.o. een japot-pin, broche in de vorm van een poedel, etc. [zk] ...[more]