- Item Type
Paar met palissander belegde theekistjes, Louis XVI,met marqueterie van rozet en fijnhouten bieswerk
Met satijnhout belegd theekistje, eind 18e eeuw,gebombeerd, met afgeschuinde zijden en bronzen greep
Twee houten kistjes, 19e eeuw,met ivoren bandwerk in de stijl van Betjeman l. 19 en 31 cm. [2]
Twee houten kistjes, 19e eeuw,met ivoren bandwerk in de stijl van Betjeman l. 19 en 31 cm. [2] ...[more]
Schildpad lepeldoos, parelmoeren vergrootglas en zilveren eivormig doosje, 19e eeuw(loep licht
Schildpad lepeldoos, parelmoeren vergrootglas en zilveren eivormig doosje, 19e eeuw(loep licht beschadigd) [3] ...[more]
Papier-maché soezenmand en twee blikken trommeltjes, 19e eeuw,één met streepagaten plaquette op
Papier-maché soezenmand en twee blikken trommeltjes, 19e eeuw,één met streepagaten plaquette op deksel [3] ...[more]
Gedraaid benen schaakspel, 19e eeuw,in kistje ...[more]
Mahoniehouten schrijfcassette en met leder beklede documentenkist, 19e eeuw [2] ...[more]
Vijf stuks houtsnijwerk,w.o. doosje met beschilderd deksel [5] ...[more]
Diverse stenen objets de vertu,w.o. obelisk en cachet [zkj] ...[more]
Schildpad en houten borstel en kristallen mosterdpot, ca. 1900,met zilveren montering [3] ...[more]
Diverse stenen eieren [zkj]
Diverse stenen eieren [zkj] ...[more]
Goudgewichtkistje, 18e eeuw en passerdoos, vroeg 19e eeuw,met kompas. Het kistje met datering
Goudgewichtkistje, 18e eeuw en passerdoos, vroeg 19e eeuw,met kompas. Het kistje met datering 1734 [2] ...[more]
Roggenhuid en drie (kroko)lederen etuis, ca. 1900,met zilveren montering. De eerste gemerkt Ward &
Roggenhuid en drie (kroko)lederen etuis, ca. 1900,met zilveren montering. De eerste gemerkt Ward & Burlington Arcade [4] ...[more]
Bronzen cachet en diverse lakzegels en gewichten in twee kistjes [3] ...[more]
Twee jasperware plaquettes, schelp(?) silhouetten, portretminiatuur en portret op paneel [5]
Twee jasperware plaquettes, schelp(?) silhouetten, portretminiatuur en portret op paneel [5] ...[more]
Drie vuurverguld bronzen portretlijsten, 19e eeuw,één met kroon h. 33 en 24 cm. [3] ...[more]
Diverse lijsten en houten consoles [2 dzn] ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e eeuw,w.o. zilverwerk [zkj] ...[more]
Diverse objets de vertu, 18e en 19e eeuw,w.o. slot en kurkentrekkers [zkj] ...[more]
Houten jardinière en rood voorraadblik [2] ...[more]
Twee koperen appliques en verguld houten console en lijst, 19e eeuw [4] ...[more]
Grijs marmeren coupe en fragment onbewerkt porfier [2] ...[more]
Bronzen fotolijst, Jugendstil en bronzen plaquette en groep l. 14-16 cm. [3] ...[more]
Hoornen doosje en miniatuur poëziealbum, vroeg 19e eeuw.Hierbij diverse objets de vertu [2 + zkj]
Hoornen doosje en miniatuur poëziealbum, vroeg 19e eeuw.Hierbij diverse objets de vertu [2 + zkj] ...[more]
Frankrijk, messing-houten trommel, ca. 1900,met stokken en lederen riem. Gemerkt FGSPF, 4 Place
Frankrijk, messing-houten trommel, ca. 1900,met stokken en lederen riem. Gemerkt FGSPF, 4 Place St. Thomas, Paris [4] ...[more]
Houten scheepsmodel van Boeier 'Sperwer',schaal 1:17. l. ca 60 cm. [1] ...[more]
Polychroom geschilderd gietijzeren wapenschild'Je Maintiendrai' 50 x 42 cm. [1] ...[more]
Beschilderd houten rouwbord en sculptuur, begin 19e eeuwChristus op de koude steen br. 49 en h. 32
Beschilderd houten rouwbord en sculptuur, begin 19e eeuwChristus op de koude steen br. 49 en h. 32 cm. [2] ...[more]
Achterglasschildering, 19e eeuw;Die junge Engländrin' 24 x 18 cm. [1] ...[more]
Drie lederen reiskoffers [3]
Drie lederen reiskoffers [3] ...[more]
Merklap, ca. 1800 32 x 29 cm. [1]
Merklap, ca. 1800 32 x 29 cm. [1] ...[more]
Koperen diorama, 19e eeuw'Geen Nederland zonder Oranje 1813-1863', achter bol glas in zwart lijst [
Koperen diorama, 19e eeuw'Geen Nederland zonder Oranje 1813-1863', achter bol glas in zwart lijst [1] ...[more]
Albasten (?) plaquettemet religieuze voorstelling, achter glas [1] ...[more]
Antiek bronzen vijzel met stamper, koperen kastanjepoffer en twee stuks tin [5] ...[more]
Tien stuks antiek koperen keukengerei, 18e en 19e eeuw,w.o. vergieten en schuimspanen [ds] ...[more]
Diverse koperen puddingvormen [1 + ds] ...[more]
Acht koperen steelpannen, 19e en begin 20e eeuw,deels gemerkt Frey [8] ...[more]
Vier geelkoperen strijkijzers, 18e eeuw,één met jaartal 1743 [4] ...[more]
Divers tin,18e en 19e eeuw,vnl. borden [ds] ...[more]
Divers poppenhuisgoed,vnl. tinnen gebruiksvoorwerpen [2 zkjs] ...[more]
Divers koperen poppenhuisgoed,vnl. puddingvormen [zkj] ...[more]
Critas Leermiddelen, Doorn, set houten 'breukenappels', ca. 1920,in originele doos 20 x 20 cm. [1]
Critas Leermiddelen, Doorn, set houten 'breukenappels', ca. 1920,in originele doos 20 x 20 cm. [1] ...[more]
Twee schoolplaten op linnen, begin 20e eeuw;Kaart van Nederland/Paddestoelen [2] ...[more]
IJzeren-koperen poppenfornuis.Hierbij divers [1 + 2 dzn] ...[more]
Vijftien 'lineol' dierfiguren, ca. 1930(w.b. beschadigd) [15] ...[more]
Pop met porseleinen hoofd, ca. 1910,met blauwe slaapogen l. 56 cm. [1] ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e en vroeg 20e eeuw,w.o. heupflacon [zkj] ...[more]
Diverse penningen en (deels antiek) munten [2 zkjs] ...[more]
Diverse antiquarische werken, 18e en 19e eeuw, [4 dzn] ...[more]
Diverse antiquarische werken, 18e en 19e eeuw [2 dzn] ...[more]
Diverse vergulde schilderijlijsten [vds] ...[more]
Mahoniehouten schuitvormige theeëmmer, 19e eeuw,met koperen banden h. 37 cm. [1] ...[more]
Paar bronzen-getorste houten kandelaars, 19e eeuw(beschadigd). Hierbij divers w.o. gravure van
Paar bronzen-getorste houten kandelaars, 19e eeuw(beschadigd). Hierbij divers w.o. gravure van kasteel Moersbergen [2 + ds] ...[more]
Paar koperen tweelichts wandappliques [2] ...[more]
Stoelklokje naar antiek voorbeeld [1] ...[more]
Metalen reliekkastje, ca. 1930 en houten Madonna, 19e eeuw [2] ...[more]