Art & Antiques

405 items 405 items
No Image
(14 day sale)
room

Art & Antiques

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Sale Section,
  • Item Type
405 items
Per Page

Diverse stenen eieren [zkj] ...[more]

Struisvogelei [1] ...[more]

Roggenhuid en drie (kroko)lederen etuis, ca. 1900,met zilveren montering. De eerste gemerkt Ward & Burlington Arcade [4] ...[more]

Frankrijk, messing-houten trommel, ca. 1900,met stokken en lederen riem. Gemerkt FGSPF, 4 Place St. Thomas, Paris [4] ...[more]

Drie lederen reiskoffers [3] ...[more]

Merklap, ca. 1800 32 x 29 cm. [1] ...[more]

Diverse koperen puddingvormen [1 + ds] ...[more]

Divers koperwerk [ds] ...[more]

Lot 1044Q

Poppenhuis [1]

Poppenhuis [1] ...[more]

Paar bronzen-getorste houten kandelaars, 19e eeuw(beschadigd). Hierbij divers w.o. gravure van kasteel Moersbergen [2 + ds] ...[more]

Stoelklokje naar antiek voorbeeld [1] ...[more]