Remove filter- Crockery and glassware (79)
Remove filter- Fine Art & Antiques (79)
- Lots with images only,
- Show only bulk lots,
Engeland, Couldon, aardwerk dinerservies, ca. 1900,met blauw gestileerd decor van bloemen en
Minton, aardewerk dienschaalmet blauw transferprint decor diam. 43 cm. [1] ...[more]
P. Regout, aardewerk kom NOF en Duitsland, steengoed vogelkop(haarscheur) [2] ...[more]
Drie tegels en P. Regout, aardewerk sauskom [4] ...[more]
Sarreguemines, aardewerk dinerservies, 19e eeuw,met blauw transferprint decor van pagodes 'Yedda',
Engeland, aardewerk dinerservies, 19e eeuw,met blauw transferprint decor van pagoden, bestaande uit:
Kristallen schaalde verzilverde voet in vorm van zwaan (schilfertje) [1] ...[more]
Wedgwood, divers crème aardewerk,w.o. theeservies 'Edme' [ds] ...[more]
Frankrijk, paar gekleurd aardewerk boekensteunen, ca. 1930;Kat en hond h. 19 cm. [2] ...[more]
Drie porseleinen dekseldoosjemet 'Chine-de-Commende' decor [3] ...[more]
Divers porselein,w.o. Herend [2 dzn]
Divers porselein,w.o. Herend [2 dzn] ...[more]
Drie stuk glaswerk,w.o. Orrefors [3]
Drie stuk glaswerk,w.o. Orrefors [3] ...[more]
Paar porseleinen vaasjes en drie glazen flessen ...[more]
China, divers porselein,w.o. Qianlong borden en Kantonees bord, 19e eeuw [ds] ...[more]
China, paar porseleinen gemberpotten en Pekingglas vaas, laat 20e eeuw h. 32 en 48 cm. [3] ...[more]
China, twee paar blanc-de-Chine vormstukken,w.o. hoofdsteunen in vorm van zotje l. 29,5 en 19 cm. [
China, twee paar blanc-de-Chine vormstukken,w.o. hoofdsteunen in vorm van zotje l. 29,5 en 19 cm. [4] ...[more]
China, zeven stuks porselein,w.o. Qianlong dienschaal dienschaal 28 x 19 cm. [7] ...[more]
China, Shizou stijl meiping vaas h. 36 cm. [1] ...[more]
Rörstrand, aardewerk ontbijt-dinerserviesmet blauw decor 'East Indies', bestaande uit: terrine, drie
Kristallen drinkservies en zalmroze theeservies, ca. 1960.De glazen met geëtst monogram JR [2 dzn]
Kristallen drinkservies en zalmroze theeservies, ca. 1960.De glazen met geëtst monogram JR [2 dzn] ...[more]
Slingerglas, 18e eeuw, gelegenheidsglas en Makkum, blauw-wit aardewerk schaal(slingerglas schilfer) diam. 26 cm. [3] ...[more]
Engeland, aardewerk dinerservies, 19e eeuw,met transferprint decor van pagodes 'Pekin', bestaande
Wedgwood, crème aardewerk dinerserviesmet groen wingerddecor 'Stratford', bestaande uit drie
Rosenthal, kantig porseleinen ontbijt-dinerserviesmet groen wingerddecor 'Maria', bestaande uit:
Rosenthal, porseleinen ontbijt-dinerserviesmet vergulde guirlandes 'classic rose', bestaande uit:
Royal Albert, uitgebreid bone china ontbijt-dinerservies;decor 'Heirloom', bestaande uit: twee
Paar porseleinen cache-pots, eind 19e eeuwmet bloemdecor op bruin fond [2] ...[more]
Wit porseleinen ontbijtserviesmet gouden rand, bestaande uit: chocolade kan, koffiepot, melkkan,
Vijf gekleurd aardwerk wandborden, Art Deco,met spreuken. Hierbij divers w.o. Imari vazen [5 + ds]
Vijf gekleurd aardwerk wandborden, Art Deco,met spreuken. Hierbij divers w.o. Imari vazen [5 + ds] ...[more]
Duitsland, porseleinen serviesmet blauw en verguld decor, bestaande uit: theepot, koffiepot, negen
Paar kristallen karaffen, 19e eeuw,met zilveren montering h. 33 cm. [2] ...[more]
Divers aardewerk en geel persglas,w.o. Copier [ds] ...[more]
Zes geel persglazen eierdoppen en schaal(schilfer) [7] ...[more]
A.D. Copier, glazen asbak, Art Deco en glazen vaas, 20e eeuw,gesigneerd en gedateerd 2001 h. 29
A.D. Copier, glazen asbak, Art Deco en glazen vaas, 20e eeuw,gesigneerd en gedateerd 2001 h. 29 cm. [2] ...[more]
Wildenhain, keramiek kop en schotel en China, twee celadon kommen(schotel barst) [3] ...[more]
Twee sang-de-boeuf dekselvazen, 20e eeuw(schotel barst) [2] ...[more]
Engeland, acht goudstenen kop en schotels en twee kommen, 19e eeuw en melkkan, ca. 1800 Herkomst:
Divers oosters porselein [ds]
Divers oosters porselein [ds] ...[more]
China, gekleurd porseleinen cache-pot, 20e eeuw diam. 32cm. [1] ...[more]
De Porceleyne Fles, blauw aardewerk vaasje [1] ...[more]
Aardewerk vergiet, 19e eeuw,met slibdecor en datering 1864. Hierbij Boheems glazen schaal, ca.
Aardewerk vergiet, 19e eeuw,met slibdecor en datering 1864. Hierbij Boheems glazen schaal, ca. 1900 [2] ...[more]
Tegel, 17e eeuw en kristallen karafmet gegraveerd decor van luchtballon (tegel beschadigd) h. 26 cm.
Tegel, 17e eeuw en kristallen karafmet gegraveerd decor van luchtballon (tegel beschadigd) h. 26 cm. [2] ...[more]
Duitsland, steengoed po, 17e eeuw(defect). Hierbij tegeltableau [2] ...[more]
Delft, blauw aardewerk knobbelvaas naar 18e eeuws voorbeeldmet Chinoiserie decor van voorname
Italië, majolica kan, eind 19e eeuw,met geel-groen decor van guirlandes en oren in vorm van
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, 20e eeuw,met gedrukt decor in Kangxi stijl, op houten voet
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, 20e eeuw,met gedrukt decor in Kangxi stijl, op houten voet diam. 26 cm. [4] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen cache-pot en drie gemberpotten, 20e eeuw [4] ...[more]
China, zes stuks blanc-de-Chine, 20e eeuw [6] ...[more]
Herend, drie stuks porselein [3]
Herend, drie stuks porselein [3] ...[more]
Rosenthal, drie porseleinen groepen en Herend, bonbonnière [4] ...[more]
China, Kantonese schotel, 19e eeuw diam. 28 cm. [1] ...[more]
Kristallen drinkservies, Art Deco,met geslepen motieven [ds] ...[more]
Divers oosters porselein [ds]
Porseleinen dekselkom op schotel en Silesie, porseleinen kom, 19e eeuw,op drie pootjes [3] ...[more]