Paar kapitale vierkante messing twaalflichts hallantaarns, ieder met vier gefacetteerde ruiten h.
Paar kapitale vierkante messing twaalflichts hallantaarns, ieder met vier gefacetteerde ruiten h. 110 cm. [2] ...[more]
Kristallen achtlichts kroonluchter met prisma' s en pegels h. 118 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, Biedermeier, met rechte kap en op de stijlen geribde
Bronzen zestienlichts kroon met vier armen en kristallen prisma' s en rozetten h. 84 cm. [1]
Bronzen zestienlichts kroon met vier armen en kristallen prisma' s en rozetten h. 84 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in satijnhouten lijst, Biedermeier, met timpaanvormige kuif h. 87 en br. 44 cm.
Rechthoekige spiegel in zwart en vergulde lijst, laat 19e eeuw, h. 73 en br. 55 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd matglazen schaal en
Spiegel in bewerkt vergulde houten lijst, Louis XV, met kuif en het geheel versierd met bladranken
Spiegel in bewerkt vergulde houten lijst, Louis XV, met kuif en het geheel versierd met bladranken 171 x 106 cm. [1] ...[more]
Gefacetteerde rechthoekige spiegel in bewerkt koperen lijst waarin uitgeklopte voorstelling van
Rechthoekige spiegel in donkerbruin gelakt houten lijst, met gestoken Indonesische ornamenten en
Rechthoekige spiegel in donkerbruin gelakt houten lijst, met gestoken Indonesische ornamenten en kapregel h. 137 en br. 87 cm. [1] ...[more]
Kapitale rechthoekige spiegel, in bewerkt en opengewerkte vergulde lijst, 19e eeuw, met kuif. Het
Koperen zeslichts hanglamp, Art Deco met geperst glazen schaal en vier armen h. 86 cm. Herkomst: Uit
Paar spiegels, in gestoken en verguld houten lijst, 19e eeuw, het geheel versierd met koppen,
Rechthoekige spiegel in bamboe lijst, met golfrand van bamboe h. 80 en br. 61 cm. Uit het bezit
Rechthoekige spiegel in bamboe lijst, met golfrand van bamboe h. 80 en br. 61 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Gefacetteerde Venetiaanse rechthoekige spiegel, met geslepen bloem- en bladmotieven h. 71 en br.
Gefacetteerde Venetiaanse rechthoekige spiegel, met geslepen bloem- en bladmotieven h. 71 en br. 56 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in cuivre poli lijst, ca. 1900 h. 92 en br. 72 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in schildpadlijst met bieswerk en zwarte robbellijsten, 18e eeuw h. 83 en br.
Rechthoekige spiegel in schildpadlijst met bieswerk en zwarte robbellijsten, 18e eeuw h. 83 en br. 73 cm. [1] ...[more]
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst, met vogel-, bloem- en bladmotieven h.
Gebogen spiegel in gestoken en opengewerkte Oosterse lijst, met vogel-, bloem- en bladmotieven h. 129 en br. 90 cm. [1] ...[more]
Damspiegel in bewerkt zilverkleurige lijst h. 170 en br. 44 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken lijst, Louis XVI, met kuif waarin strikwerk. Het geheel
Rechthoekige spiegel in zwart gelakt, gestoken houten lijst, ca. 1880, met gebroken timpaanvormige
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, Louis XVI stijl, met opengewerkte kuif met vaasornament en
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, Louis XVI stijl, met opengewerkte kuif met vaasornament en guirlande h. 84 en br. 62 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken Oosterse houten lijst h. 63 en br. 53 [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken Oosterse houten lijst h. 60 en br. 50 cm. [1] ...[more]
Ronde spiegel in gebronsde lijst met noppen, ca 1900, bekroond door adelaar h. 72 en br. 48 cm. [1]
Ronde spiegel in gebronsde lijst met noppen, ca 1900, bekroond door adelaar h. 72 en br. 48 cm. [1] ...[more]
Halfronde albasten zevenlichts kroon met zes verguld bronzen kelkvormige armen en zeven wit glazen
Wit gelakte smeedijzeren achtienlichts kroon in twee etages, met kristallen kralen, pegels, prima'
Twaalflichts koperen zakkroon, Empire, met kristallen prisma's en pegels h. ca. 110 cm. [1]
Twaalflichts koperen zakkroon, Empire, met kristallen prisma's en pegels h. ca. 110 cm. [1] ...[more]
Messing zeslichts kroon. h. 43 cm. [1] ...[more]
Vierlichts zakkroon, met kristallen prisma's en pegels h. 72 cm. [1] ...[more]
Tweelichts bronzen zakkroon, met kristallen prisma's, in Louis XVI stijl h. 110 cm. [1] ...[more]
Zeslichts bronzen zakkroon, met kristallen prisma's en pegels h. 108 cm. [1] ...[more]
Glazen eierschaallamp, met koperen montering h. ca. 40 cm. [1] ...[more]
Kristallen plafonniere met ruitslijpsel en koperen monterning diam. 36 cm. [1] ...[more]
Kristallen plafonniere met ruitslijpsel en roodkoperen monterning diam. 29 cm. [1] ...[more]
Koperen eenlichts hanglamp, met kristallen prisma's h. 52 cm. [1] ...[more]
Zeslichts bronzen bolkroon, h. 40 cm. [1] ...[more]
Paar koperen tafellampen, met zeskantige stenen voet. Met donkerbruine halve kappen h. 60 cm. [1]
Paar koperen tafellampen, met zeskantige stenen voet. Met donkerbruine halve kappen h. 60 cm. [1] ...[more]
Zeskantige glas in lood kap voor tafellamp, met gekleurd glas diam. 41 cm. [1] ...[more]
Verguld bronzen kaarsenkroon met acht armen, met bladmotieven h. 82 cm. [1] ...[more]
Gebronsd koperen hanglamp met beige glazen kap h. 40 cm. [1] ...[more]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel [2]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel [2] ...[more]
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen schaal en
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen schaal en drie -kappen h. 80 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in gestoken vergulde houten lijst, 19e eeuw, met opengewerkte kuif waarin
Gepolychromeerd houten zeslichts kroon met verguld metalen armen diam. 60 cm. en h. 55 cm. [1]
Gepolychromeerd houten zeslichts kroon met verguld metalen armen diam. 60 cm. en h. 55 cm. [1] ...[more]