Mahoniehouten bonheur, Biedermeier, 19e eeuw, Op de rechte kap een gestoken en opengewerkte kuif. De
Rozen-, palissander- en wortelnotenhouten commode, Louis XV met in het bolgebogen front drie
Mahonie- en satijn houten schenkbuffet, Louis XVI, met opklapbaar glasbuffet, waaronder twee
Zwart gelakt houten penantkast in Boulle-stijl, laat 19e eeuw, ingelegd met messing en schildpad. In
Zwart gelakt houten schrijfbureau in Boulle-stijl, laat 19e eeuw, ingelegd met messing en schildpad.
Eikenhouten kast, Renaissance, 17e eeuw, in twee verdelingen. De rechte kap met rijkgestoken fries
Verguld en gestoken houten wandconsole, 18e eeuw, met vaasornament, guirlandes, strikwerk en
Mahoniehouten kast in Empire stijl, 19e eeuw, met een lade in de kap waaronder twee deuren met
Mahoniehouten trumeau, Empire, met lade. De twee gebogen, voluutvormige poten met verguld bronzen
Notenhouten kist, 18e eeuw br. 130, h. 54 en d. 57 cm. [1] ...[more]
Spanje, notenhouten vargueno, 17e eeuw, Met openslaande klep, waarachter een interieur bestaande uit
Noten- en notenhouten damesschrijfbureau, Willem III, met opengewerkte opstaande rand, twee laden en
Groen gelakt houten boekenkast in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap en getrapt front
Eikenhouten kist, 17e eeuw, met in het front drie briefpanelen br. 120, h. 70 en d. 58 cm. [1]
Eikenhouten kist, 17e eeuw, met in het front drie briefpanelen br. 120, h. 70 en d. 58 cm. [1] ...[more]
Engeland, wortelhouten spiegelkabinet, 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap,
Eikenhouten kabinet, vroeg 19e eeuw. De getrapte kap met snijstuk, waaronder twee deuren met
Eikenhouten kast, Renaissance, in twee verdelingen. De rechte kap met rijk gestoken fries. In het
Rood en verguld gelakt houten kist, ca. 1900, chinoiserie van oa. kippen, pauwen en bloesemtakken.
Vruchten- en wortelhouten bureau-boekenkast, fabricaat J.F. Pogge & Zoon te Amsterdam, De rechte kap
China, rood gelakt houten kast, 19e eeuw, met onder de rechte kap vier deuren. Het geheel versierd
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw, op holgebogen driekantige kolompoot met driesprant diam. 105 en
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw, op holgebogen driekantige kolompoot met driesprant diam. 105 en h. 77 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten klapbuffet in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met opklapbaar glasbuffet en uitklapbare
Rood gelakt houten lakkabinet, 19e eeuw, met rechte kap en twee deuren, waarachter een interieur.
Mahoniehouten ronde tafel, Empire, met zwart marmeren blad. Op drie kolomvormige poten met driesprant dim. 81 en h. 78 cm. [1] ...[more]
Mahoniehouten secrétaire en abattant, 19e eeuw, met zwart marmeren blad. In het front twee deuren en
Eikenhouten commode, 19e eeuw, met vier laden, geflankeerd door twee gezwarte halve kolommen br. 95,
Eikenhouten commode, 19e eeuw, met vier laden, geflankeerd door twee gezwarte halve kolommen br. 95, h. 93 en d. 47 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten kist, 18e eeuw, met in het front zeven gestoken panelen en -fries br. 121, h. 66 en d.
Eikenhouten kist, 18e eeuw, met in het front zeven gestoken panelen en -fries br. 121, h. 66 en d. 60 cm. [1] ...[more]
Engeland, noten- en notenwortelhouten hoekkast, ca. 1800, in twee verdelingen. De bovenkast met
Japan, rijkgestoken zwart laqué houten lakkabinet,19e eeuw, met rode lakwerk schuifpanelen, twee
Teak- en grenenhouten linnenkast, 19e eeuw, met in de rechte kap een lade, waaronder twee deuren,
Notenhouten betaaltafel, 18e eeuw Onder het verschuifbare blad een open vak waaronder een lade (
Teakhouten koloniale kist, met messing beslag br. 109, h. 56 en d. 59 cm [1] ...[more]
Mahoniehouten vitrinekast in Regency-stijl, in twee verdelingen. De rechte kap waaronder twee deuren
Noten- en grenenhouten betaaltafel, 18e eeuw, met verschuifbaar blad waaronder een lade 127 x 113 en
Noten- en grenenhouten betaaltafel, 18e eeuw, met verschuifbaar blad waaronder een lade 127 x 113 en h. 76 cm [1] ...[more]
Korea, essenhouten kabinet, 19e eeuw, in drie verdelingen. Onder de rechte kap vier laden en twee
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw, met vaasvormige zeskantige kolom. Op driesprant diam. 111 en h.
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw, met vaasvormige zeskantige kolom. Op driesprant diam. 111 en h. 77/79 cm [1] ...[more]
Mahoniehouten kapstok, 19e eeuw, met gefacetteerde spiegel, lade en deur br. 125, h. 112 en d. 32 cm
Mahoniehouten kapstok, 19e eeuw, met gefacetteerde spiegel, lade en deur br. 125, h. 112 en d. 32 cm [1] ...[more]
Drentse eiken- en grenenhouten klaptafel, 18e eeuw, diam. 107 en h. 69 cm [1] ...[more]
Drentse eiken- en grenenhouten klaptafel, 18e eeuw, (reconstructies) diam. 111 en h. 66 cm [1]
Drentse eiken- en grenenhouten klaptafel, 18e eeuw, (reconstructies) diam. 111 en h. 66 cm [1] ...[more]
Paar mahoniehouten boekenrekken, 19e eeuw, met halve overhoeks getorste stijlen en vier schappen
Paar mahoniehouten boekenrekken, 19e eeuw, met halve overhoeks getorste stijlen en vier schappen br.122, h. 124 en d. 19 cm [1] ...[more]
Eikenhouten tuigkast, 17e eeuw, met rechte kap waaronder een deur. Op slofpoten br. 133, h. 175 en
Eikenhouten tuigkast, 17e eeuw, met rechte kap waaronder een deur. Op slofpoten br. 133, h. 175 en d. 52 cm [1] ...[more]
Engeland, mahoniehouten vitrinekast, laat 19e eeuw, met twee deuren. De ondertafel met gedraaide
Mahoniehouten archiefkast, 19e eeuw, met twee deuren waarachter tweeëntwintig laden br. 121, h.
Mahoniehouten archiefkast, 19e eeuw, met twee deuren waarachter tweeëntwintig laden br. 121, h. 113 en d. 56 cm [1] ...[more]
Engeland, bruin gebeitste porseleinkast, 19e eeuw, met rechte kap waaronder twee deuren met ruiten
Korea, essenhouten kabinet, 19e eeuw, in twee verdelingen. Onder de rechte kap vier laden en twee
Spanje, notenhouten tafel, deels 19e eeuw, Onder het oudere blad, regels met gestoken portretten
Notenhouten kist, 19e eeuw, met smeedijzeren hoekstukken en slotplaat br. 112,h. 62 en d. 52 cm [1]
Notenhouten kist, 19e eeuw, met smeedijzeren hoekstukken en slotplaat br. 112,h. 62 en d. 52 cm [1] ...[more]
Noten- en notenwortelhouten schrijfbureau, midden 18e eeuw, met rechte openslaande schrijfklep
Notenhouten lessenaar, deels 18e eeuw met onder het blad vier laden en openslaande klep. Met vier
Engeland, mahoniehouten commode, 19e eeuw, met vijf laden. br. 106, h. 106 en d. 51 cm [1] ...[more]
Palissanderhouten kunstkabinet, ca. 1700, in twee verdelingen. Onder de rechte kap, twee deuren
Indonesië, rood-bruin gebeitste djatihouten kabinet in Batavia-stijl, ca. 1800. De gebogen kap met
Denemarken mahoniehouten secretaire Louis XVI, circa 1790, het geheel ingelegd met klimmende
Frankrijk, notenhouten kast, 18e eeuw, met onder de rechte kap twee deuren, waartussen lade. Op de
Zweden, geschilderd wortelhouten klep secretaire, circa 1820 met drie grote laden en gemarmerd blad,