Afrika, diverse tribale objecten. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [ds] ...[more]
Diverse Tribale objecten o.a. Ruiter te paard en Molukken stijl voorouderfiguur. Herkomst: uit het
Diverse Tribale objecten o.a. Ruiter te paard en Molukken stijl voorouderfiguur. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]
Diverse PNG maskers en beelden. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]
Diverse tribale sieraden, o.a. met schelpen [zkj] ...[more]
Borneo, houten zetel in vorm van gezeten voorouderfiguur h. 90 cm [1] ...[more]
Vijf diverse boeken, betreffende vnl. Afrikaanse kunst en cultuur [5] ...[more]
Drie boeken, betreffende kunst en cultuur in Afrika [3] ...[more]
Twee boeken: L´Art Taïno en Africana [2] ...[more]
DRC., Kuba, twee houten dekseldozen en West Afrika, bronzen opengewerkt paneeltje met figuren [3]
DRC., Kuba, twee houten dekseldozen en West Afrika, bronzen opengewerkt paneeltje met figuren [3] ...[more]
Zadenspeelpop en Molukken ronde koperen pendant met staand figuur in reliëf. [2] ...[more]
Noord West Kust, beschilderd houten totempaal, 1e helft 20st eeuw h. 39 cm. [1] ...[more]
Mbole, grote koperlegering beenband met lokale restauratie diam. 23 cm. [1] ...[more]
Nias, old wooden altar with more recent Nias ancestral figure h. 47 cm. [1] ...[more]
West Africa, bronzen groep. Hierbij India, houten paard h. 20 en 49 cm. [2] ...[more]
Repouse metal rectangular plate, 19th century. Possiby Indonesian. with depiction of standing
Indonesië, gestoken coromandelhouten sculptuur; Vishnu op Garuda, staand op draak en schildpad h. 30
Indonesië, gestoken coromandelhouten sculptuur; Vishnu op Garuda, staand op draak en schildpad h. 30 cm. [1] ...[more]
Indonesië, drie gestoken coromandelhouten sculpturen ...[more]
Indonesië, paar wajang kulit poppen in vitrines. [2] ...[more]
PNG, aardewerk kom met twee maskers in reliëf. (voet hersteld) h. 32 cm. [1] ...[more]
PNG, diverse beelden en maskers. [vds]
PNG, diverse beelden en maskers. [vds] ...[more]
Diverse Djokjazilver en oosterse zilveren en onedele sieraden e.a. objecten. [zkj] ...[more]
Indonesië, twee houten snijwerken [2]
Indonesië, twee houten snijwerken [2] ...[more]
PNG, Midden Sepik, beschilderd muurmasker, versierd met ingelegde kaoirschelpen, zwijnentanden,
Vijf stuks divers, w.o. Balinees houten buste en lakwerk doos [5] ...[more]
Pakistan-India, paar metalen armbanden en vijf diverse armbanden [zkj] ...[more]
PNG, Blackwater rivier gewoven masker en Sepik, staand voorouderfiguur. hierbij masker. L. 85 en
PNG, Blackwater rivier gewoven masker en Sepik, staand voorouderfiguur. hierbij masker. L. 85 en h. 87 cm. [3] ...[more]
Benin, bronzen buste van een Oba. h. 27 cm. [1] ...[more]
PNG, Sepik, beschilderd houten muurmasker, bekroond met staand voorouderfiguur [1] ...[more]
Diverse houten sculpturen [ds]
Diverse houten sculpturen [ds] ...[more]
Pakistan-India, verzameling metalen borstsieraden e.a.. Enkele met koperen [zkj] ...[more]
Twee Chiware opzetmaskers en Kurumba, antilope opzetmasker. br. 60 en 65 en h. 82 cm. [3] ...[more]
Senufo, paar grote staande gestoken houten sculpturen; uitgestrekte figuren met handen op de
Senufo, houten oogststaf, tefalipitya bekroond met een zittend vrouwfiguur h. 122 cm. [1] ...[more]
Molukken drie figuren. Hierbij twee kalebassen en drie bamboe objecten. [3 + ds] ...[more]
Zuid Amerika, twee Maya stijl stenen hoofden [2] ...[more]
Zes diverse PNG sculpturen [ds]
Zes diverse PNG sculpturen [ds] ...[more]
PNG, twee houten gevelmaskers, hierbij diverse maskers [ds] ...[more]
PNG, drie beschilderd houten maskers. [3] ...[more]
Pakistan-India, diverse metalen sieraden [ 2 zkjs] ...[more]
Diverse tribale objecten, o.a. Ibibio masker en Angola staand houten figuur en drie Romeinse stijl
Diverse tribale objecten, o.a. Ibibio masker en Angola staand houten figuur en drie Romeinse stijl glazen flesjes [ds] ...[more]
Noord Afrika, collier met faux-amber, geëmailleerd metalen en glazen kralen [1] ...[more]
Collier van benen schedelkralen. Hierbij twee colliers met turkoise stenen [3] ...[more]
Diverse collier van geslepen halfedelstenen [zkj] ...[more]
Diverse benen en houten Indonesische figuren en amuletten Uit het atelier van Herman Gordijn [ds]
Diverse benen en houten Indonesische figuren en amuletten Uit het atelier van Herman Gordijn [ds] ...[more]
Diverse Afrikaanse houten en metalen objecten Uit het atelier van Herman Gordijn [ds] ...[more]
Diverse PNG, maskers [ds]
Diverse PNG, maskers [ds] ...[more]
Asmat, drie houten opengewerkte figuren [3] ...[more]
PNG, drie grote houten gevelmaskers [3] ...[more]
Molukken, drie metalen kettingen [3]
Molukken, drie metalen kettingen [3] ...[more]
Molukken, vier metalen maskers [4]
Molukken, vier metalen maskers [4] ...[more]
Molukken, metalen pendanten [ds]
Molukken, metalen pendanten [ds] ...[more]
Molukken, drie metalen maskers [3]
Molukken, drie metalen maskers [3] ...[more]
Molukken, collectie metalen appliques [ds] ...[more]
Molukken, twee metalen hoofdsieraden [2] ...[more]
Molukken, drie metalen pendanten en hoofdsieraad [4] ...[more]
Molukken, vier metalen pendanten [4]
Molukken, vier metalen pendanten [4] ...[more]
Molukken, collectie metalen pendanten en miniatuur altaar [ds] ...[more]
Molukken, collectie metalen voorouderfiguren [ds] ...[more]
Molukken, metalen ceintuur [1]
Molukken, metalen ceintuur [1] ...[more]