Art & Antiques

221 items 221 items
No Image
(13 day sale)
room

Auction details

Art & Antiques

(13 day sale)

Auction dates

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

Remove filter

Filtered by:

  • Sale Section,
  • Category
221 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Diverse Tribale objecten o.a. Ruiter te paard en Molukken stijl voorouderfiguur. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn ...[more]

Repouse metal rectangular plate, 19th century. Possiby Indonesian. with depiction of standing mythological figure. With hammered inscription belo...

PNG, diverse beelden en maskers. [vds] ...[more]

Indonesië, twee houten snijwerken [2] ...[more]

PNG, Midden Sepik, beschilderd muurmasker, versierd met ingelegde kaoirschelpen, zwijnentanden, raffia baarddracht en beschilderd lijnendecor. h....

Diverse houten sculpturen [ds] ...[more]

Senufo, paar grote staande gestoken houten sculpturen; uitgestrekte figuren met handen op de heupen en gestileerde gebogen vlakke gelaten. Met re...

Zes diverse PNG sculpturen [ds] ...[more]

Diverse tribale objecten, o.a. Ibibio masker en Angola staand houten figuur en drie Romeinse stijl glazen flesjes [ds] ...[more]

Diverse PNG, maskers [ds] ...[more]

Molukken, drie metalen kettingen [3] ...[more]

Molukken, vier metalen maskers [4] ...[more]

Molukken, metalen pendanten [ds] ...[more]

Molukken, drie metalen maskers [3] ...[more]

Molukken, vier metalen pendanten [4] ...[more]

Molukken, metalen ceintuur [1] ...[more]

Loading...Loading...