Remove filter- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (99)
Remove filter- Ceramics (99)
Meissen, ovale tafelspiegel, ca. 1900, de gekleurd en verguld porseleinen lijst bekroond door twee
Duitsland, zespersoons porseleinen theeservies, 1e helft 19e eeuw, met geschilderd decor van bloemen
Porseleinen dekselvaas in Samson stijl met blauw en verguld decor van heraldisch wapen h. 63 cm. Uit
Frankrijk, Sèvres, kobaltblauw porseleinen dekselvaas, laat 19e eeuw, met vergulde rocailles, de
Set van paar ronde en schuitvormige porseleinen coupes, 19e eeuw, met vergulde rand en geschilderd
Engeland, Royal Doulton, paar kapitale pate-tendre dekselvazen, eind 19e eeuw, met verguld decor van
Porseleinen lampvoet met celadon glazuur h. 35 cm. Uit het bezit van een Duitse baron [1] ...[more]
Boch La Louviere, paar aardewerk vazen, ca. 1900, met verguld van bloemenrand op kobaltblauw fond h.
Boch La Louviere, paar aardewerk vazen, ca. 1900, met verguld van bloemenrand op kobaltblauw fond h. 42 cm. [2] ...[more]
Toegeschreven aan Goldscheider, Wenen, gelakt terracotta groep, 19e eeuw; Kinderen bij een stoel.
Frankrijk, terracotta groep, 18e/19e eeuw; Pan met panfluit en dansende nimf. Op losse gestoffeerde voet h. 33. br. 22 cm. [1] ...[more]
Wedgwood, driedelig basaltware rouwservies en Gerrit den Blanken, keramiek kom [4] ...[more]
Porseleinen dekselkan, 19e eeuw, met geschilderd bloemdecor op rood fond. Beschadigd h. 40 cm
Pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in 20e eeuwse porseleinen vaasvormige kast. Gemerkt AR h.
Pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in 20e eeuwse porseleinen vaasvormige kast. Gemerkt AR h. 51 cm. [1] ...[more]
Wenen, paar porseleinen dekselvazen, ca. 1900, met klassieke voorstellingen op paars fond (één
Wenen, paar porseleinen dekselvazen, ca. 1900, met klassieke voorstellingen op paars fond (één deksel hersteld) h. 31 cm. [2] ...[more]
Italië, majolica groot formaat albarello, 18e eeuw, met blauw geschilderd decor van hengelaar voor
Italië, majolica groot formaat albarello, 18e eeuw, met blauw geschilderd decor van hengelaar voor een kasteel h. 36, diam. 25 cm. [1] ...[more]
Twee bruin glazen voorraadflessen, vroeg 19e eeuw h. 32 en 44 cm. [2] ...[more]
Duitsland, grijs-blauw steengoed 'gres' cache-pot, ca. 1900, met reliëffries van feestende figuren
Duitsland, grijs-blauw steengoed 'gres' cache-pot, ca. 1900, met reliëffries van feestende figuren rondom diam. 37, h. 36 cm. [1] ...[more]
Duitsland, blauw-grijs 'gres' piëdestal, ca. 1900, met reliëf van guirlandes en mascarons h. 56,
Duitsland, blauw-grijs 'gres' piëdestal, ca. 1900, met reliëf van guirlandes en mascarons h. 56, 30 x 30 cm. ...[more]
Delft, polychroom aardewerk vaas, 18e eeuw, met decor van bloemenmand h. 17 cm. [1] ...[more]
Delft, blauw aardewerk kantige dekselvaas, 18e eeuw, de knop in vorm van leeuw (schilfertjes) h.
Delft, blauw aardewerk kantige dekselvaas, 18e eeuw, de knop in vorm van leeuw (schilfertjes) h. 46 cm. [1] ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk achtkantige balustervaas, 18e eeuw, geribd, met decor van vogels en
Delft, twee blauw-wit aardewerk schotels, 18e eeuw (gerestaureerd) diam. 33 cm. [2] ...[more]
Delft, polychroom aardewerk schotel, 18e eeuw, met decor van bloem bij rots (schilfertje) diam. 31
Delft, polychroom aardewerk schotel, 18e eeuw, met decor van bloem bij rots (schilfertje) diam. 31 cm. [1] ...[more]
Delft, twee polychroom aardewerk pannenkoekborden, 18e eeuw, met vier hartvormige rozetten op
mogelijk Frankrijk, blauw-wit aardewerk pot, 19e eeuw, in vorm van beer bij holle boomstam,.
mogelijk Frankrijk, blauw-wit aardewerk pot, 19e eeuw, in vorm van beer bij holle boomstam,. Genummerd 199/43 h. 11 cm. [1] ...[more]
Italië, majolica kan, eind 19e eeuw, met geel-groen decor van guirlandes en oren in vorm van
Delft, blauw aardewerk knobbelvaas naar 18e eeuws voorbeeld met Chinoiserie decor van voorname
Zes tegels, 17e en 18e eeuw, w.o. met polychroom tulpen [6] ...[more]
Polychroom aardewerk vormstuk; Koe. Gemerkt AT l. 9 cm. [1] ...[more]
Duitsland, Westerwald, steengoed bolle kan, 17e eeuw, met reliëf van bladmotieven in blauw en
Duitsland, steengoed bolle kan, 17e eeuw, met bruin tijgerglazuur, blauw en gestempelde motieven
Duitsland, Frechen, steengoed baardmankruik, 17e eeuw, met bruin tijgerglazuur en ovaal op de
Duitsland, Frechen, steengoed baardmankruik, 17e eeuw, met bruin tijgerglazuur en ovaal op de buik (bodem met flinter) h. 22 cm. [1] ...[more]
Delft, blauw aardewerk schotel, 18e eeuw, met bol plat en Chinoiserie decor van visser bij waterkant
Delft, blauw aardewerk schotel, 18e eeuw, met bol plat en Chinoiserie decor van visser bij waterkant diam. 36 cm. [1] ...[more]
Noord Nederland, majolica schotel (bodemvondst) 17e eeuw, aardewerk schotel en majolica schotel
Noord Nederland, majolica schotel (bodemvondst) 17e eeuw, aardewerk schotel en majolica schotel diam. 31-33 cm. [3] ...[more]
Twee slingerglazen en Duitsland, twee gegraveerde glazen, 18e eeuw. [4] ...[more]
Duitsland, dekselbokaal, 18e eeuw, met geslepen rocailles en kantige knop h. 29 cm. [1] ...[more]
Delft, De Vergulde Blompot, blauw-wit aardewerk tabakpot met opschrift 'Hannover' in cartouche.
Blauw-wit aardewerk tabakspot, 19e eeuw, met opschrift 'Hollandsche Taback'. Met koperen deksel [1]
Blauw-wit aardewerk tabakspot, 19e eeuw, met opschrift 'Hollandsche Taback'. Met koperen deksel [1] ...[more]
Delft, polychroom aardewerk schotel, 18e eeuw en Friesland, aardewerk spreukkom, 19e eeuw, '
Friesland, blauw-wit aardewerk schotel, ca. 1800, met decor van jager met honden en hert, met kerk
Delft, blauw-wit aardewerk schotel, 18e eeuw, met decor van vijf medaillons en geribde rand diam. 25
Delft, blauw-wit aardewerk schotel, 18e eeuw, met decor van vijf medaillons en geribde rand diam. 25 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, polychroom aardewerk vormstuk, 18e/19e eeuw; Landloper h. 17 cm. [1] ...[more]
Delft, paar blauw-wit aardewerk schotels, 18e eeuw, met decor van bolle bloempot met oranjeboom (één
Delft, paar blauw-wit aardewerk schotels, 18e eeuw, met decor van bolle bloempot met oranjeboom (één schilfer) diam. 30 cm. [2] ...[more]
Duitsland, tinnen klepkan en steengoed kan, ca. 1800 h. 25 en 30 cm. [2] ...[more]
Paar kantig geslepen kristallen compotiers, 19e eeuw, met waaierslijpsel h. 28 cm. [2] ...[more]
Kristallen taartplateau en compotier, 19e eeuw, met ananasslijpsel diam. 34, h. 37 cm. [2]
Kristallen taartplateau en compotier, 19e eeuw, met ananasslijpsel diam. 34, h. 37 cm. [2] ...[more]
Paar porseleinen miniatuur bekervaasjes en blauw glazen dekselpot en kom, 19e eeuw h. 8 en 16 cm. [
Paar porseleinen miniatuur bekervaasjes en blauw glazen dekselpot en kom, 19e eeuw h. 8 en 16 cm. [4] ...[more]
Vijf glazen grote champagneflutes naar antiek voorbeeld h. 43 cm. Herkomst: uit het atelier van
Vijf glazen grote champagneflutes naar antiek voorbeeld h. 43 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [5] ...[more]
De Porceleyne Fles, blauw aardewerk klokkenkast, jl. 1917, met elektrisch uurwerk h. 40 cm. [1]
De Porceleyne Fles, blauw aardewerk klokkenkast, jl. 1917, met elektrisch uurwerk h. 40 cm. [1] ...[more]
De Porceleyne Fles, polychroom aardewerk wandplaquette1917, met Chinoiseriedecor (schilfertje) 42
De Porceleyne Fles, polychroom aardewerk wandplaquette1917, met Chinoiseriedecor (schilfertje) 42 x 36 cm. [1] ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk apothekersfles, 18e eeuw, met in cartouche met pauwen opschrift '
Delft, blauw-wit aardewerk apothekersfles, 18e eeuw, met in cartouche met pauwen opschrift 'Maioranae' h. 27,5 cm. [1] ...[more]
Driedelig porseleinen garnituur, bestaande uit: potpourrivaas met grepen in vorm van engelen en paar
Mangaan tegeltableau, opaline zoutschaaltje, 18e eeuw en twee aardewerk borden [4] ...[more]
Wenen, paar verguld porseleinen vaasjes, 19e eeuw, met fijn geschilderd decor van 'Lady Suffolk'
Paar verguld porseleinen amforen in Empire stijl met decor van guirlandes op blauw fond, de oren met
Paar verguld porseleinen amforen in Empire stijl met decor van guirlandes op blauw fond, de oren met bisquit rozetten h. 38 cm. [2] ...[more]
Verguld porseleinen ontbijtservies, 19 eeuw, met decor van pluimvee, geschilderd door Cornelia
Dresden, porseleinen achtdelig apenorkest naar model van Meissen, Kaendler h. ca. 15 cm. [8]
Dresden, porseleinen achtdelig apenorkest naar model van Meissen, Kaendler h. ca. 15 cm. [8] ...[more]