Jaap Wagemaker (1906-1972) 'Oker' gemengde techniek op doek, verso gesign., 1965, 150 x 122 cm.
Jaap Wagemaker (1906-1972) 'Oker' gemengde techniek op doek, verso gesign., 1965, 150 x 122 cm. Litt.: S. den Heijer, 65-023 [1] ...[more]
Leon Adriaans (1944-2004) 'Onweersbui' doek, niet ingelijst, verso signatuur en titel, 1-8-2001,
Leon Adriaans (1944-2004) 'Onweersbui' doek, niet ingelijst, verso signatuur en titel, 1-8-2001, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Leon Adriaans (1944-2004) Paard in een stal doek, niet ingelijst, verso gesign., 2003, 30 x 40
Leon Adriaans (1944-2004) Paard in een stal doek, niet ingelijst, verso gesign., 2003, 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Joseph Kosuth (geb. 1945) Zonder titel druk, gesign. m.r., Documenta IX, # 47 of 50 [1] ...[more]
Marijke de Goey (geb. 1947) Zonder titel ijzerdraad op papier, gesign. r.o., '84, 57 x 76 cm. [1]
Marijke de Goey (geb. 1947) Zonder titel ijzerdraad op papier, gesign. r.o., '84, 57 x 76 cm. [1] ...[more]
Marijke de Goey (geb. 1947) Twee werken, zonder titel tweemaal gemengde techniek op papier,
Marijke de Goey (geb. 1947) Twee werken, zonder titel tweemaal gemengde techniek op papier, ongesign.?, 26 x 20 cm. [2] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002) 'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846, 56
Eugene Brands (1913-2002) 'verticaal-horizontaal-' gouache, verso gesign., 12.4 '68-2, cat. 4846, 56 x 43 cm. [1] ...[more]
Eugene Brands (1913-2002) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., verso gesign., 40 x 33 cm. [1]
Eugene Brands (1913-2002) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., verso gesign., 40 x 33 cm. [1] ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934) De drie gratiën gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 42 x 56
Aat Veldhoen (geb. 1934) De drie gratiën gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 42 x 56 cm. [1] ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934) Erotische scène gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 65 x 54
Aat Veldhoen (geb. 1934) Erotische scène gemengde techniek op papier, gesign. m.o., 1992, 65 x 54 cm. [1] ...[more]
Lucebert (1924-1994) Figuren litho, gesign. r.o., 45 x 55 cm. [1] ...[more]
Bram Bogart (1921-2012) Bloemen in een kan doek, gesign. r.o., 77 x 60 cm. [1] ...[more]
Christa Näher (geb. 1947) Zonder titel doek, verso gesign., '83, 80 x 120 cm. [1] ...[more]
Eric de Nie (geb. 1944) Zonder titel doek, gesign. verso, 93.30, 90 x 90 cm. [1] ...[more]
Agnes Maes (1942-2016) '195 esse-445-reeks 1-5' doek, verso signatuur en titel, 1989, 195 x 145
Agnes Maes (1942-2016) '195 esse-445-reeks 1-5' doek, verso signatuur en titel, 1989, 195 x 145 cm. [1] ...[more]
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 83/100, 39 x 30 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 83/100, 39 x 30 cm. [1] ...[more]
Lucio Fontana (1899-1968) 'Fontana, Galerie Alexandre Iolas'. Litt.: Ruhé, Rigo, 'Lucio Fontana,
Gerrit Benner (1897-1981) Paarden bij de zee. Ca. 1960. Herkomst: Kunsthandel Lambert Tegenbosch,
Simon Vinkenoog (geb. 1928) 'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july
Simon Vinkenoog (geb. 1928) 'Eerlijk zullen we alles delen' pastel en collage, gesign. l.o., july 1988, 47 x 66 cm. [1] ...[more]
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Compositie met instrumenten inkttekening, gesign. r.o., 1969,
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948) Compositie met instrumenten inkttekening, gesign. r.o., 1969, 43 x 60 cm. [1] ...[more]
Dick Cassee (geb. 1931) Tamizat / Arys ets, gesign. r.o., 1977, 1/XII, 35 x 35 cm. en ets, gesign.
Dick Cassee (geb. 1931) Tamizat / Arys ets, gesign. r.o., 1977, 1/XII, 35 x 35 cm. en ets, gesign. r.o., 1977, I/XII, 40 x 35 cm. [2] ...[more]
Joël Dabin (1933-2003) 'Paysage des Pyrenees' doek, gesign. r.o., verso gesign. en titel, 27 x 35
Joël Dabin (1933-2003) 'Paysage des Pyrenees' doek, gesign. r.o., verso gesign. en titel, 27 x 35 cm. [1] ...[more]
Jaap Hillenius (1934-1999) Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35 cm.
Jaap Hillenius (1934-1999) Dubbelportret ets, gesign. l.o., 7 exemplaren III-1970, E.A., 50 x 35 cm. [1] ...[more]
Mimmo Paladino (geb. 1948) Zonder titel twee litho's, gesign. r.o., 1982, 50 x 66 cm. [2] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Studie voor een portret van Lida board, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Herman Gordijn (1932-2017) Olieverfstudie voor een zelfportret board, niet ingelijst, ongesign.,
Herman Gordijn (1932-2017) Tram ets, gesign. l.o., 30 x 25 cm. Herkomst: uit het atelier van
Herman Gordijn (1932-2017) Tram ets, gesign. l.o., 30 x 25 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Tram in de stad ets, gesign. l.o., 1994, IV/V, 60 x 50 cm. Herkomst:
Herman Gordijn (1932-2017) Tram in de stad ets, gesign. l.o., 1994, IV/V, 60 x 50 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Leidsegracht ets, gesign. l.o., 1994, I/V, 50 x 40 cm. Herkomst: uit
Herman Gordijn (1932-2017) Leidsegracht ets, gesign. l.o., 1994, I/V, 50 x 40 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Zonder titel ets, gesign. l.o., 1994, epreuve, 50 x 40 cm. Herkomst:
Herman Gordijn (1932-2017) Zonder titel ets, gesign. l.o., 1994, epreuve, 50 x 40 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Vrouw doek, ongesign., 28 x 21 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman
Herman Gordijn (1932-2017) Vrouw doek, ongesign., 28 x 21 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Herman Gordijn (1932-2017) Olieverfstudie voor portret van Koningin Beatrix doek, niet ingelijst,
Guy Olivier (geb. 1964) 'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1]
Guy Olivier (geb. 1964) 'Jeux de Dames' inkt, pastel en gouache, gesign. r.o., 1995, 60 x 45 cm. [1] ...[more]
Arie Vermeer (geb. 1924) 'Kleedkamers' doek, gesign. r.o., '66, herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Jan Cremer (geb. 1940) 'Dutch glory 1965' zeefdruk, gesign. r.o., '77, 16/100, 54 x 75 cm. [1]
Jan Cremer (geb. 1940) 'Dutch glory 1965' zeefdruk, gesign. r.o., '77, 16/100, 54 x 75 cm. [1] ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968) La Garconne, 'At the party'. pochoir, ongesigneerd, 24 x 17 cm. [1]
Kees van Dongen (1877-1968) La Garconne, 'At the party'. pochoir, ongesigneerd, 24 x 17 cm. [1] ...[more]
Peter Klashorst (geb. 1957) Vrouw op bank. Hierbij doek in de stijl van Picasso. tekening, ongesign., 35 x 27 cm. [2] ...[more]
Marc Chagall (1887-1985) 'L'offrande' litho, ongesign., 31 x 24 cm. [1] ...[more]
Ien Lucas (geb. 1955) 'Raster over nat in nat'. Herkomst: kunsthandel Lambert Tegenbosch. doek,
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 108/150, 30 x 50 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 108/150, 30 x 50 cm. [1] ...[more]
Lisa Couwenberg (20e-21e eeuw) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 1998, 120 x 85
Lisa Couwenberg (20e-21e eeuw) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 1998, 120 x 85 cm. [1] ...[more]
Judith Sobel (1924-2012) Man met strohoed doek, gesign. r.o., 50 x 38 cm. [1] ...[more]
José Gamarra (geb. 1934) 'Histoire parallele' doek, verso gesign., 1974, 95 x 130 cm. [1] ...[more]
Richard Tuttle (geb. 1941) 'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso,
Richard Tuttle (geb. 1941) 'A Sunny day' twee litho's, samen ingelijst, mogelijk gesign. verso, elk 30 x 45 cm. [1] ...[more]
Paolo Serra (geb. 1946) Tweemaal abstracte compositie monoprint, gesign., r.o., 1978, 60 x 80 cm. en
Lawrence Weiner (geb. 1942) Vier affiches, w.b. éénmaal gesigneerd door de kunstenaar [map]
Lawrence Weiner (geb. 1942) Vier affiches, w.b. éénmaal gesigneerd door de kunstenaar [map] ...[more]
Jan Sierhuis (geb. 1928) Abstracte compositie gouache, gesign. r.o., '64, 62 x 97 cm. [1] ...[more]
Enrice Adsera Riba (geb. 1939) 'Capsa 225' gemengde techniek, verso gesign. en titel, 1989, 81 x
Enrice Adsera Riba (geb. 1939) 'Capsa 225' gemengde techniek, verso gesign. en titel, 1989, 81 x 62 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. l.o. Figuur aan een tafel. Hierbij twee litho's door Louis Gans doek, 80 x 60
Kees Andrea (1914-2006) Zogende gehoornde geit met jong doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]
Kees Andrea (1914-2006) Zogende gehoornde geit met jong doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Sergej Rimoshevski (geb. 1964) Jongetje en meisje in interieur doek, niet ingelijst, gesign. r.
Sergej Rimoshevski (geb. 1964) Jongetje en meisje in interieur doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '99, 85 x 95 cm. [1] ...[more]
Anwar Abdoullaev (geb. 1952) Vrouw doek, gesign. r.o., 45 x 40 cm. [1] ...[more]
Remy Blanchard (1958-1993) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 131 x 162 cm. [1]
Remy Blanchard (1958-1993) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 131 x 162 cm. [1] ...[more]
Onbekend, 20e eeuw Zonder titel foto's en collage, 36 x 47 cm. 'foto's op een glasplaat, 45 x 30 cm.
Onbekend, 20e eeuw Zonder titel foto's en collage, 36 x 47 cm. 'foto's op een glasplaat, 45 x 30 cm. [2] ...[more]
Toegeschreven aan André Derain (1880-1954) Studie van een mannenhoofd tekening, gesign. r.o.,
Jan van Diemen (geb. 1954) Springruiter / Paardenrace gouache, gesign. l.b., '82, 63 x 48 cm. en
Jan van Diemen (geb. 1954) Springruiter / Paardenrace gouache, gesign. l.b., '82, 63 x 48 cm. en litho, 64 x 47 cm. [2] ...[more]
Diana van den Berg (1923-1997) 'La nature morte et la Vie' paneel, 70 x 48 cm. [1] ...[more]