Leerdam, A. D. Copier, annagroene glazen vaas, ontwerp 1928, met optische verticale ribben.
Potterie Kennemerland, schilder A. van Ee, aardewerk vaas, ca. 1930, decor 'blokjes' h. 17 cm. [1]
Potterie Kennemerland, schilder A. van Ee, aardewerk vaas, ca. 1930, decor 'blokjes' h. 17 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, gestileerde plateel kandelaar, ca. 1910, met decor op wit fond h. 29
Plateelbakkerij Zuid Holland, gestileerde plateel kandelaar, ca. 1910, met decor op wit fond h. 29 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, grote plateel kan, ca. 1915, decor 'Damascus' h. 38cm. [1] ...[more]
Moser, Wiener Werkstätte, groen glazen vaas. Met geëtst merk h. 21 cm. [1] ...[more]
Gestoken houten sculptuur, Art Deco; Rug aan rug zittende faun en vrouw. Hierbij Duitsland,
Leerdam, A.D. Copier, set van zes champagneflutes met vergulde rand. Gemerkt CL [6] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, paar plateel puntvazen, jt. 1920, met decor van bloemenrand op groen
Bakelieten tafellamp en chroom tafellamp, ca. 1930, met glazen kappen h. 27 en 39 cm. [2] ...[more]
Plafonnière, Amsterdamse School, met zeskantige glazen kap waarop gespoten motieven, met getrapt
Potterie Kennemerland, aardewerk schaal en twee vazen, o.a. decor 'blokjes' (schaal met schilfer)
Potterie Kennemerland, aardewerk schaal en twee vazen, o.a. decor 'blokjes' (schaal met schilfer) diam. 19, h. 15 en 13 cm. [3] ...[more]
Duitsland, koperen-hardhouten cilindervormige doos, Art Deco, met fijn ingelegd messing motieven.
Duitsland, koperen-hardhouten cilindervormige doos, Art Deco, met fijn ingelegd messing motieven. Met glazen binnenbak h. 12 cm. [1] ...[more]
Frans Zwollo Sr, gehamerd koperen gelobd bakje, ca. 1920, met gekringelde lijnen. Gemerkt F Zwollo
België, met latoenkoper beklede houten kist, ca. 1900, met reliëf voorstelling van jachtscènes,
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel schotel, jt. 1930, decor 'Nice Royal' diam. 40 cm. [1]
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel schotel, jt. 1930, decor 'Nice Royal' diam. 40 cm. [1] ...[more]
Plateelbakkerij Zuid Holland, schildersmonogram DG, plateel plaquette, ca. 1930; Stadsgezicht naar
België, houten kamerscherm, ca. 1900, met ingebrande en gekleurd decor van markt met figuren. In
België, ronde koperen plaquette, ca. 1900, met reliëf van gestileerde vrouwenbuste met harp. In
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel vormstuk; Danseres. Hierbij Villeroy en Boch, vormstuk h. 20
Plateelbakkerij Zuid Holland, plateel vormstuk; Danseres. Hierbij Villeroy en Boch, vormstuk h. 20 cm. [2] ...[more]
Sabino, gesatineerd geel glazen vaas, ca. 1910, met reliëf van vliegende zwaluwen. Gesigneerd Sabino
Sabino, gesatineerd geel glazen vaas, ca. 1910, met reliëf van vliegende zwaluwen. Gesigneerd Sabino Paris h. 38,5 cm. [1] ...[more]
Duitsland, metalen dienschaal, Jugendstil l. 27 cm. [1] ...[more]
Rood glazen vaas, Secession, met zwart gespoten Zwischenglass decor van gestileerde bloemen.
Murano, geel glazen drinkservies, begin 20e eeuw, met kantige kelken en holle stam, bestaande uit:
Plateelbakkerij Zuid Holland, paar kapitale plateel vazen, ca. 1905, met glanzen glazuur en decor
Haagse Plateelbakkerij Rozenburg, schilder Sam Schellink, plateel bekervaas met gestileerd decor
Haagse Plateelbakkerij Rozenburg, plateel kan, jt. 1898, met gestileerd decor van chrysanten op
Frankrijk, blank cameoglazen vaas en Arsale, geel-bruin cameoglazen vaas met zuurgeëtst decor van
Elzas Lotharingen, toegeschreven aan Lorrain, blauw glazen vaas met smeedijzeren montering, ca.
Muller Freres, Luneville, tafellampje, ca. 1920, met glazen kap en ijzeren voet. Kap gesigneerd h.
Muller Freres, Luneville, tafellampje, ca. 1920, met glazen kap en ijzeren voet. Kap gesigneerd h. 32 cm. [1] ...[more]
Gallé, cameoglazen puntvaasje, ca. 1915, met paars decor van bloemen. Gesigneerd Gallé h. 12 cm. [1]
Gallé, cameoglazen puntvaasje, ca. 1915, met paars decor van bloemen. Gesigneerd Gallé h. 12 cm. [1] ...[more]
Noverdy France, gekleurd glazen schaallamp, ca. 1920 diam. 42 cm. [1] ...[more]
Paar zilveren deurgrepen, gesigneerd J. Loysel, in de vorm van twee gebogen vrouwfiguren met hoofd
Klei vrouwenbuste. MET signatuur F. M…, 1937 h. 40 cm. [1] ...[more]
Gerrit de Blanken, twee keramiek schaaltjes en Zaalberg, kom (schilfertje) diam. 22,5-11 cm. [3]
Gerrit de Blanken, twee keramiek schaaltjes en Zaalberg, kom (schilfertje) diam. 22,5-11 cm. [3] ...[more]
J. Slot/Holman drie stuks keramiek diam. 13, h. 11,5 cm. [3] ...[more]
Arnhem/Nijmegen, vier stuks plateel h. 4-23 cm. [4] ...[more]
Distel, plateel amfoortje met glanzend glazuur h. 14 cm. [1] ...[more]
Fayence Fabriek Holland, J. Mijnlief, plateel vierkant dekselvaasje, ca. 1910, met reliëf op de
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, twee plateel vaasjes, één in vorm van afgeplatte puntfles, jl.
Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, twee plateel vaasjes, één in vorm van afgeplatte puntfles, jl. 1889 h. 11 cm. [2] ...[more]
Zuid Holland/Zenith, vijf plateel vazen h. 5-29 cm. [5] ...[more]
Vijf plateel vazen, o.a. IJsselstroom en Amphora h. 8-16 cm. [5] ...[more]
Tiffany & Co, groen iriserende glazen vaas met 'gekamd' paars lijndecor. Gemerkt, geëtst 'Tiffany & Co' h. 32 cm. [1] ...[more]
Haagse Plateelfabriek Rozenburg, plateel puntvaasje en eierschaal mokkakopje. De laatste schilder
Metalen drielichts wandarmatuur, Amsterdamse School [1] ...[more]
W. Goebel, wit keramiek vormstuk, Art Deco; Zittend vrouwlijk naakt met schelp. Gemerkt met
Josuë Dupon (1864-1935), bronzen sculptuur; Lopende tijger. Gesigneerd op de voet l. 57, h. 36
Josuë Dupon (1864-1935), bronzen sculptuur; Lopende tijger. Gesigneerd op de voet l. 57, h. 36 cm. [1] ...[more]
Murano, paar dikwandige blank- en groenglazen tafellampen met iriserend goudkleur. gesigneerd
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas, getrapt model met verticale banen 'scavo' h. 40 cm. [1]
Murano, Cenedese, grijs-wit glazen vaas, getrapt model met verticale banen 'scavo' h. 40 cm. [1] ...[more]
Murano, paar groenglazen en bergkristallen lampen met iriserend goudkleur en blauwe kappen. Op zwart
Murano, Vittorio Ferro, blauw 'murrine' glazen vaas met gele veermotieven h. 31 cm. [1] ...[more]
R. Lalique France, bolle kristallen karaf met gesatineerde ribben h. 25 cm. [1] ...[more]
F. Delille, Paris en tevens stempel 'atelier/studio J.M. Foubert', ontwerp Corneille, keramiek
Twee keramiek sculpturen, ca. 1970; Figuren in wikkels (één beschadigd) h. 48 cm. [2] ...[more]
Drie decoratieve geslepen hoorns elk op sokkels [3] ...[more]
Bronzen sculptuur; Wilhelmina. Gemerkt met wapen in ovaal en genummerd IV h. 40 cm. [1] ...[more]
Corneille, keramiek schaal, 1992, met gekleurd glazuur met voorstelling van vogel en handen.
Jan van der Vaart, bronzen mal/ontwerp voor een vaas h. 15 cm. Herkomst: uit het atelier van
Jan van der Vaart, bronzen mal/ontwerp voor een vaas h. 15 cm. Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1] ...[more]
Olga Oderkerk, keramiek plantenpot, 1953 en Radijs, divers keramiek Herkomst: uit het atelier van
Olga Oderkerk, keramiek plantenpot, 1953 en Radijs, divers keramiek Herkomst: uit het atelier van Herman Gordijn [1 + zkj] ...[more]
Murano, Vittorio Ferro, gekleurd 'murrine' glazen vaas h. 26 cm. [1] ...[more]