Set van twee éénlichts- en een vijflichts kandelaar met gecanneleerde stam, op vierkante gevulde
Visdiencouvert, rondfilet. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1918, 2e gehalte met etui [3] ...[more]
Negen viscouverts en drie messen, rondfilet. Mt. Dirk van Outvorst, Amsterdam, jl. 1918, 2e gehalte.
Twaalfpersoons dinergarnituur, rondfilet, bestaande uit: tafel- en dessertcouverts, soepdien-,
Vijfdelig ovaal theeservies met knorlijst en houten grepen, bestaande uit: bouilloir, theepot,
Driedelig theeservies, 19e eeuw, de knoppen in vorm van oosters figuur. Mt. J.G. Meijer jr.,
Geribde achtkantige nootmuskaatrasp, 19e eeuw. Mt. Gerrit Greup Regtdoorzee, Schoonhoven, jl.
Broodmand met parelrand en fraai hekwerk. Mt. G. Greub Regtdoorzee, Schoonhoven, jl. 1902, 2e
Broodmand met parelrand en fraai hekwerk. Mt. G. Greub Regtdoorzee, Schoonhoven, jl. 1902, 2e gehalte 31 x 17, h. 7 cm., 500 gr. [1] ...[more]
Gladde sauskom. Mt. Zilverfabriek Voorschoten, jl. 1937, 2e gehalte l. 22 cm., 344 gr. [1] ...[more]
Duitsland, gelobde schaal. Mt. Lutz & Weiss, 1e gehalte 30 x 20 cm., 416 gr. [1] ...[more]
Theepot, 19e eeuw, met hoornen greep en gravé. Mt. FA. van Kempen, jl. 1875 h. 13 cm. [1] ...[more]
Suikerstrooier, gebombeerd, 2e gehalte h. 20 cm. [1] ...[more]
Getorste suikerstrooier in Rococo stijl, met bloem als knop. Jl. 1903, tevens met pseudo-keuren h.
Getorste suikerstrooier in Rococo stijl, met bloem als knop. Jl. 1903, tevens met pseudo-keuren h. 21 cm., 366 gr. [1] ...[more]
Pijpencomfort in Rococo stijl, met rood koperen binnenbak. Mt. A. Willemse, Amsterdam, 1932-1941 [1]
Pijpencomfort in Rococo stijl, met rood koperen binnenbak. Mt. A. Willemse, Amsterdam, 1932-1941 [1] ...[more]
Pijpencomfort. met houten knop en roodkoperen binnenbak. Hierbij divers 19e eeuws boekbeslag [1 +
Pijpencomfort. met houten knop en roodkoperen binnenbak. Hierbij divers 19e eeuws boekbeslag [1 + zkj] ...[more]
Broodmand in Louis XVI stijl, met oren in vorm van strikken, op vier klauwpootjes. Mt. J. Postmus,
Zes dessertmessen met zilveren pistoolheften, 19e eeuw. Mt. Fa. van Kempen. De ijzeren lemmets
Zes dessertmessen met zilveren pistoolheften, 19e eeuw. Mt. Fa. van Kempen. De ijzeren lemmets gemerkt Paris l. 21 cm. [6] ...[more]
Suikerstrooilepel, ca. 1800, met vogel op de greep l. 14 cm. [1] ...[more]
Pijpencomfort in Rococo stijl, met koperen binnenbak. Mt. Fa. Heerens & Co, Schoonhoven, jl. 1966 l.
Pijpencomfort in Rococo stijl, met koperen binnenbak. Mt. Fa. Heerens & Co, Schoonhoven, jl. 1966 l. 28 cm. [1] ...[more]
Kurkentrekker, ca. 1800, met parelmoeren greep. Mt SP in ovaal (trekkerhuls deukjes) l. 8 cm. [1]
Kurkentrekker, ca. 1800, met parelmoeren greep. Mt SP in ovaal (trekkerhuls deukjes) l. 8 cm. [1] ...[more]
Zilveren plaquette, 18e eeuw, met gravé familiewapen en tekst 'Maria Helmigh den 6 Desember Ao
Verguld zilveren ovaal dienblad, Empire, met dubbelfilet rand, op vier bolpootjes. Mt. Egidius
Miniatuur hengelsmandje, Empire, jl. 1818 l. 10 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, schaal, 18e eeuw, met bladranken langs de rand. Parijs, ca. 1760. Met visitekaart van
Denemarken, koffiepot, vroeg 19e eeuw, met knorlijst en houten greep. Mt. IDB, Kopenhagen, 1819 h.
Denemarken, koffiepot, vroeg 19e eeuw, met knorlijst en houten greep. Mt. IDB, Kopenhagen, 1819 h. 23 cm., bruto 600 gr. [1] ...[more]
Suikermandje, ca. 1800, gevormd door bogen zilverdraad, met hengsel en blauw glazen binnenbak, op
Mogelijk Engeland, urnvormige kastanjevaas, ca. 1800, met knorlijst en vaas als knop. Onduidelijke
Ronde en ovale koektrommel, Empire, met fijn stippelgravé rand en filetrand. Mt. Johannes Adrianus
Tonvormig trekpotje, Empire, met knorlijst en met houten greep. Mt. Jacobus Carrenhof, Amsterdam,
Ziekenbeker, Empire, met zuigtuit. Mt. 'B&Z waarboven ster, in vierkant', jl. 1827, 1e gehalte h.
Ziekenbeker, Empire, met zuigtuit. Mt. 'B&Z waarboven ster, in vierkant', jl. 1827, 1e gehalte h. 7,5 cm. [1] ...[more]
Theebus, Empire, met kantige eikel als knop, met slot en sleutel en fijn gravé guirlande. Mt.
Ronde koektrommel, Empire, met filetrand en randgravure op het deksel. Mt. Pieter van der Toorn, Den
Ronde koektrommel, Empire, met filetrand en randgravure op het deksel. Mt. Pieter van der Toorn, Den Haag, jl. 1815 diam. 12 cm. [1] ...[more]
Schuitvormige theebus, Empire, met fijne parelrand en slot en sleutel. Mt. Jacobus Carrenhof,
Driedelig theeservies, Empire, met slang als knop, bestaande uit: theepot, melkkan en theebus. Mt.
Vijf miniatuur ofwel poppengoed kop en schotels, 18e eeuw. Mt. Arnoldus van Geffen en David van
Zes miniatuur ofwel poppengoed papborden, drie lepels en schep, 18e eeuw. Mt. Arnoldus van Geffen,
Miniatuur ofwel poppengoed haardkorf, 18e eeuw Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam, jl. P diam. 2,7
Miniatuur ofwel poppengoed haardkorf, 18e eeuw Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam, jl. P diam. 2,7 cm. [1] ...[more]
Miniatuur ofwel poppengoed strijkijzer op treeft, 18e eeuw. Mt. Arnoldus van Geffen, jl. H (1742
Miniatuur ofwel poppengoed strijkijzer op treeft, 18e eeuw. Mt. Arnoldus van Geffen, jl. H (1742 of 1767) l. 4,5 cm. [2] ...[more]
Twee miniatuur ofwel poppengoed haalmolens, 18e eeuw. Eén mt. Adolf Verschuyl, Amsterdam, jl.
Drie miniaturen, 18e eeuw; Blaker, beursje en figuur (figuur incompleet) [3] ...[more]
Gesatineerde visschep, ca. 1900, met gravé van twee dolfijnen, mt. Fa. van Kempen l. 30 cm. [1]
Gesatineerde visschep, ca. 1900, met gravé van twee dolfijnen, mt. Fa. van Kempen l. 30 cm. [1] ...[more]
Visschep met parelrand en gravé l. 30 cm. In etui [1] ...[more]
Visschep, puntfilet, met opengewerkt varenmotief. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1919, 2e gehalte l. 30 cm.
Visschep, puntfilet, met opengewerkt varenmotief. Mt. Fa. van Kempen, jl. 1919, 2e gehalte l. 30 cm. [1] ...[more]
Zes viscouverts, twaalf gebakvorken en vlalepel, puntfilet. Jl. 1942, 2e gehalte 900 gr. [19]
Zes viscouverts, twaalf gebakvorken en vlalepel, puntfilet. Jl. 1942, 2e gehalte 900 gr. [19] ...[more]
Zespersoons dinergarnituur, Art Deco, met getrapte steel, bestaande uit: tafelcouverts, vier
Twaalf viscouverts met gravé rand en puntige steel. Mt. Zilverfabriek Voorschoten, jl. 1928, 2e
Twaalf viscouverts met gravé rand en puntige steel. Mt. Zilverfabriek Voorschoten, jl. 1928, 2e gehalte in etui. 990 gr. [24] ...[more]
Denemarken, Georg Jensen, twee groentelepels, na 1945, model 'Acorn'. Gemerkt Georg Jensen, Sterling
Denemarken, Georg Jensen, twee groentelepels, na 1945, model 'Acorn'. Gemerkt Georg Jensen, Sterling Denmark l. 23 en 26 cm. [2] ...[more]
Denemarken, Georg Jensen, flessenopener met zilveren greep, 1933-1944, de cilindervormige greep
Denemarken, Georg Jensen, bolvormig peper- en zoutstel, 1933-1944. Ontwerp Harald Nielsen. Gemerkt
Denemarken, Georg Jensen, bolvormig peper- en zoutstel, na 1945 Ontwerp Harald Nielsen. Gemerkt
Denemarken, gehamerde beker, Art Deco, de onderrand met knorlijst en cirkels, de binnenzijde
Denemarken, beker, Art Deco, de standring met parelrand. Essayeur C.F. Heisse, winkeliersmerk
Denemarken, Georg Jensen, theezeef op lekbak, na 1945, model 'Blossom'. Gemerkt Georg Jensen Denmark
Georg Jensen, ovaal dienblad, 1933-1944, licht gehamerd, met gladde rand. Gemerkt GJ en Sterling
Ronde gehamerde tabakspot, Art Deco, met parelrand en gedraaid houten knop. Winkeliersmerk Roelof
Frankrijk, ronde tabakspot, Art Deco, met gedraaid zwart houten knop. Gemerkt Puiforcat, Paris, 1e
Frankrijk, ronde tabakspot, Art Deco, met gedraaid zwart houten knop. Gemerkt Puiforcat, Paris, 1e gehalte h. 12, 404 gr. [1] ...[more]
Oostenrijk-Hongarije, paar éénlichts kandelaars, Art Deco, gebombeerd met druppelvormen h. 27,5 cm.,
Oostenrijk-Hongarije, paar éénlichts kandelaars, Art Deco, gebombeerd met druppelvormen h. 27,5 cm., 530 gr. [2] ...[more]