Frankrijk, paar ronde portretminiaturen op ivoor, 19e eeuw; Louis XVI en Antoinette 'Dux', in
Ronde portretminiatuur op ivoor, Biedermeier; Heer met sigaar en leunend op Biedermeier stoel.
Ronde portretminiatuur op ivoor, Biedermeier; Heer met sigaar en leunend op Biedermeier stoel. Gesigneerd diam. 7 cm. [1] ...[more]
Langwerpige portretminiatuur op ivoor, eind 19e eeuw; Napoleon te paard, in verguld koperen lijst
Langwerpige portretminiatuur op ivoor, eind 19e eeuw; Napoleon te paard, in verguld koperen lijst 8,5 x 6 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, portretminiatuur op ivoor, circa 1900 Napoleon en de koning van Rome, in een gegraveerd
A mother of pearl hand fan. Painted scene of an angel with child, signed Andreas. Provenance: from a
A paper and ivory hand fan. Ca. 1870-1880, likely made in France. The arms with metal inlay, the
Paar ovale portretten op papier, ca. 1800, Portret van kapitein met steek zittend aan een tafel
Bronze medal by I. Pool, commemorating the decease of Dutch fleet Admiral Maarten Hzn. Tromp. 19th
Antiquarisch werk, 18e eeuw; 'Het leven van Michiel de Ruiter', uitg. Petrus Condradi, Amsterdam,
Antiquarisch werk, 18e eeuw; 'Het leven van Michiel de Ruiter', uitg. Petrus Condradi, Amsterdam, 1776 23 x 14 cm. [1] ...[more]
Zilveren dooppenning in gedraaid houten penningdoos diam. 6,5 cm. [1] ...[more]
Oval silver box, after the antique. With engravings of leafs and tortoise lid. False Amsterdam
Oval silver box, after the antique. With engravings of leafs and tortoise lid. False Amsterdam marks. l. 15 x 7 cm. [1] ...[more]
Two carved ivory figures. 19th century. Depicting shepherdess and Queen, possibly chess pieces. h. 9
Two carved ivory figures. 19th century. Depicting shepherdess and Queen, possibly chess pieces. h. 9 cm. [2] ...[more]
Duitsland, gestoken houten buste, 18e eeuw; Gekroonde dame. Mogelijk schaakstuk h. 6,5 cm. [1]
Duitsland, gestoken houten buste, 18e eeuw; Gekroonde dame. Mogelijk schaakstuk h. 6,5 cm. [1] ...[more]
Vijf objets de vertu; zilveren heft, miniatuur en driedelig ingelegd metalen reisbestek [5]
Vijf objets de vertu; zilveren heft, miniatuur en driedelig ingelegd metalen reisbestek [5] ...[more]
Paper and rosewood hand fan. With painted scene on two sides of an hot air balloon and a scene of
Antique carved and pierced coconut with scenery of trees and houses. Placed on loose pedestal.
Antique Wunderkammer - Kunstkammer bone and ivory star-dodecachedral form on twisted stem and turned
Rare turned and carved maple cup with stacking bowls in case. 17th century. Apprentice piece. Inside
An Augsburg 17th century parcel gilt silver beaker with cover, with mark for Johann Seutter I (
An Augsburg 17th century parcel gilt silver beaker with cover, with mark for Johann Christoph
An album with twelve pages with watercolours depicting realistic painted butterflies, insects and
Hollandse School, aquarel, mogelijk 17e eeuw; Paarse tulp 17 x 10 cm. [1] ...[more]
Drie antiquarische werken, 18e eeuw 'Algemeen huishoudelijk-, natuur-, zedekundig- en konst-
Velvet album with silvered corner pieces, silver thread tassel and silver (?) wax seal stamp box
Red leather briefcase with decoration and coat of arms in gold leaf. The back as writing cassette.
A mirror in a wonderfull decorated Dieppe bone and ivory frame. Depicting foliate leaves, coat of
17th century painting on oak panel of a coat of Arms. Placed within a cartouche with acanthus leaves
Verguld en gestoken houten wapenschild, 19e eeuw, centraal paneel met geschilderd familiewapen,
Verguld en gestoken houten wapenschild, ca. 1800, centraal een wapen met zilveren achtergrond 24 x
Gebombeerd gestoken houten wapenschild, 18e eeuw, bestaande uit twee cartouches met polychroom
Twee gestoken houten wapenschilden, 19e eeuw, elk met polychroom geschilderd wapen waaromheen
Spiegel in verguld gestoken lijst met opengewerkte bladmotieven 52 x 45 cm. Herkomst: uit de
Vier houten wapenschilden, 19e eeuw, met geschilderd wapen en familienaam 23 x 19 cm. Herkomst:
Vruchthouten lijst, 18e eeuw, met gestoken bladmotieven 32 x 26 cm. Herkomst: uit de collectie van
Gestoken vruchthouten lijst, 18e/19e eeuw, met gestoken en vergulde putto en acanthusbladeren in
An antique carved wooden panel with coat of arms 'Bourgondische Kreiss'. 17th century style. 40 x 77
An antique carved wooden panel with coat of arms 'Bourgondische Kreiss'. 17th century style. 40 x 77 cm. [1] ...[more]
Ovaal houten paneel, 19e eeuw, met in hoog reliëf gestoken voorstelling van dame bij spinnenwiel
Ovaal houten paneel, 19e eeuw, met in hoog reliëf gestoken voorstelling van dame bij spinnenwiel 47 x 37 cm. [1] ...[more]
Paar gestoken eikenhouten panelen, ca. 1900, met gestoken voorstelling, een met musicerende
Ajour gestoken houten bovenlicht, ca. 1800, met voorstelling van toonbank in cartouche waaromheen
Ajour gestoken houten bovenlicht, ca. 1800, met voorstelling van toonbank in cartouche waaromheen rocailles 52 x 55 cm. [1] ...[more]
Eikenhouten miniatuur of leerlingmeubel, 19e eeuw; Kabinet, het gebogen front met drie laden
Mahoniehouten leerling-poppenmeubel, 19e eeuw; Ledikant 63 x 40, h. 40 cm. [1] ...[more]
A 17th century miniature table, Spain. The oak top inlaid with tortoise fields and waved intarsia
Italië, gestoken en verguld houten kist, 18e eeuw, met reliëf van bladmotieven, op klauwpoten 35 x
Zuid Europa, gestoken en verguld houten beeld, en nis, 19e eeuw; Klassiek staand mansfiguur/Nis
Spanje, getorst houten zuil en paar zuilen in Barok stijl, 19e eeuw, met verguld en polychroom decor
An early 18th century carved and gilded torchere; depicting Triton carrying a serpentine hexagonal
A French 17th century gobelin tapestry depicting a forrest with birds in the foreground and castle
An antique limestone bust of a noblewoman wearing a hood with rosettes. Original polychromy. France,
An antique limestone gable, winged monster formed as a 'gargouille', however without nozzle,
An antique limestone gable, winged monster formed as a 'gargouille', however without nozzle, fracture. Gotic manner. h.v55 cm. [1] ...[more]
Carved wooden relic holder formed as a bust. Depicting a lady, her hair wrapped around her head,
Gestoken en verguld houten kerk-penkandelaar in Barok stijl, 18e/19e eeuw h. 127 cm. [1] ...[more]
A pair of Italian gilded wrought iron wall appliques with six arms and decoration of acanthus
Paar polychroom gelakt ijzeren drielichts wandlusters met bladranken l. 50 cm. [2] ...[more]
Italië, verguld houten vierlichts kroon, vroeg 18e eeuw met messing decoratie. Herkomst: uit de
Paar verguld en deels zwart gelakt bronzen drielichts wandlusters in Empire stijl, ca. 1900 met