China, paar kantige Imari theebussen, 18e eeuw, met decor van bloesem (één deksel different) h. 12
China, paar kantige Imari theebussen, 18e eeuw, met decor van bloesem (één deksel different) h. 12 cm. [2] ...[more]
China, paar Imari kommen, 1e helft 18e eeuw, met fraai decor van pioenrozen en granaatappels en
China, geribd Imari trekpotje, 18e eeuw, met decor van tulp (tuit schilfertje, deksel schilfer,
China, geribd Imari trekpotje, 18e eeuw, met decor van tulp (tuit schilfertje, deksel schilfer, greep barstje) h. 11 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van bloesemboom bij hekwerk, de rand met
China, blauw-wit porseleinen 'Chine-de-Commande' zgn. 'Scheveningen' bord, Kangxi, met decor van
China, blauw-wit porseleinen kantige theepot, Kangxi, met decor van bloesem en kostbaarheden (
China, blauw-wit porseleinen diep bord, Kangxi, met decor van bloesem in vakwerk (twee haarscheurtjes) diam. 21 cm. [1] ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen stelvazen, Kangxi, met fijn decor van bloesem in vakwerk (één
China, paar blauw-wit porseleinen stelvazen, Kangxi, met fijn decor van bloesem in vakwerk (één hersteld) h. 22 cm. [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met vol decor van karakters en medaillons waarin twee
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met decor van twee herten, de rand met kostbaarheden (
China, blauw-wit porseleinen kom, Wanli, met decor van twee herten, de rand met kostbaarheden (drie haarscheuren) diam. 22 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional, met decor rondom van berglandschap met figuur met
China, blauw-wit porseleinen kom, Transitional, met decor van eenden, waterplanten en lotussen
A Chinese blue and white garniture. One lid restored, one lid with flints, one vase with two
A Chinese blue and white garniture. One lid restored, one lid with flints, one vase with two hairlines. h. 25 en 28 cm. [5] ...[more]
China, Swatow schotel, Ming, 17e eeuw, met groen en zwart decor in cirkel van pagodes, de rand
A Chinese Transitional sleeve vase. Decorated with a mountainous landscape with rider on a horse
China, blauw porseleinen dekselvaas, Wanli, met 'Wucai' decor van bloesemtakken bij rotsformatie
China, famille rose-verte gelobde sauskom, Qianlong, met decor van paddenstoel plukkende vrouwfiguren en hert l. 21, br. 11 cm. [1] ...[more]
China, famille rose en twee encre-de-chine kopjes, 18e eeuw (twee beschadigd) [3] ...[more]
China, porseleinen bord, Yongcheng/Qianlong, met decor van bovenglazuur blauw lotus en bruin-
China, famille verte schotel, 18e eeuw, met fijn decor van lotus, de rand met bovenglazuur blauw
China, twee blauw-wit porseleinen bekers, Qianlong, naar Europees voorbeeld met één oor en met
China, famille rose bord en schotel, 18e eeuw, met decor van pioenroos/tabaksblad en kostbaarheden
China, famille rose bord en schotel, 18e eeuw, met decor van pioenroos/tabaksblad en kostbaarheden diam. 23 en 30 cm. [2] ...[more]
Japan, vijf porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, met rood-verguld decor (vier beschadigd) [10]
Japan, vijf porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, met rood-verguld decor (vier beschadigd) [10] ...[more]
China, Imari stelvaasje, poppenhuisvaas en Japan, miniatuur po, 18e eeuw h. 16, 5 en 4 cm. [3]
China, Imari stelvaasje, poppenhuisvaas en Japan, miniatuur po, 18e eeuw h. 16, 5 en 4 cm. [3] ...[more]
Japan, Imari kaststel, Edo periode, met decor van pauw en bloesem, bestaande uit: drie dekselvazen
Japan, kapitale Imari dekselvaas, Edo periode, met decor van figuren en bloemenmand in cartouches,
Japan, zes rood-groen porseleinen kop en schotels en China, vijf capucijner kop en schotels, 18e
Japan, zes rood-groen porseleinen kop en schotels en China, vijf capucijner kop en schotels, 18e eeuw (enkele beschadigd) [22] ...[more]
China, Amsterdams Bont trekpotje en vijf Imari borden, 18e eeuw (beschadigd). Hierbij Japan, defecte
China, Amsterdams Bont trekpotje en vijf Imari borden, 18e eeuw (beschadigd). Hierbij Japan, defecte Imari pul [7] ...[more]
China, Imari schotel, Qianlong, met decor van 'scroll' met voorstelling van kersenbloesem en
China, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi, met decor van bloesem. Gemerkt met paddenstoel (
China, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi, met decor van bloesem. Gemerkt met paddenstoel (haarscheurtje) diam. 21,5 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi, met decor van bloesem, de rand met lotussen. Gemerkt
China, serie van vier blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw, met gestileerd decor van
China/Japan, serie van zes blauw-wit porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, met decor van lange
China, vier blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw (twee licht beschadigd) diam. 22 en 23 cm. [4]
China, vier blauw-wit porseleinen borden, 18e eeuw (twee licht beschadigd) diam. 22 en 23 cm. [4] ...[more]
China en Japan, diverse porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw [ds] ...[more]
China, divers porselein, 18e eeuw (beschadigd) [ds] ...[more]
China, set van zes blauw-wit porseleinen schoteltjes en paar schoteltjes, 18e eeuw, met decor van
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi, met decor van bloesem (flintertje) diam. 16 cm. [1]
China, blauw-wit porseleinen schoteltje, Kangxi, met decor van bloesem (flintertje) diam. 16 cm. [1] ...[more]
China, drie blauw-wit porseleinen borden, kwispedoor, kan en famille rose vaas, Qianlong (beschadigd) [6] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw, met decor van zee-egels (haarscheurtjes) diam. 28
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw, met decor van zee-egels (haarscheurtjes) diam. 28 cm. [1] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen lekschaal en vier bordjes, Qianlong diam. 20 en 17 cm. [5] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kom en schaal met ajour rand, Qianlong (hersteld) diam. 30 en 27 cm. [
China, blauw-wit porseleinen kom en schaal met ajour rand, Qianlong (hersteld) diam. 30 en 27 cm. [2] ...[more]
China, diverse kop en schotels en borden, 18e eeuw [ds] ...[more]
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van bloesem (twee hersteld)
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van bloesem (twee hersteld) diam. 22 cm. [6] ...[more]
China, porseleinen kom, 18e eeuw, met rood-verguld decor van goudvissen, de rand met cartouches (
China, porseleinen kom, 18e eeuw, met rood-verguld decor van goudvissen, de rand met cartouches (gerestaureerd) diam. 26 cm. [1] ...[more]
China, paar fraaie blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van twee lange lijzen bij
China, blauw-wit porseleinen bord, Kangxi, met decor van twee lange lijzen bij hekwerk, de rand
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, Kangxi, met grepen in vorm van dierenkoppen. Gemonteerd
China, serie van negen blauw-wit porseleinen kop en schotels, Kangxi, met decor van paradijsvogels
China, elf blauw-wit porseleinen koppen en twaalf schotels, 18e en 19e eeuw, in drie soorten (drie
China, serie van tien blauw-wit porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, met decor in vakwerk. Gemerkt
China, famille verte bord, 18e eeuw en blauw-wit porseleinen kom, 'moonflask' en vaasje, 19e eeuw,
China, blauw-wit porseleinen gemberpot en bord, 19e eeuw. Gemerkt 4-karaktermerk Kangxi [2]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot en bord, 19e eeuw. Gemerkt 4-karaktermerk Kangxi [2] ...[more]
China, serie van zes blauw-wit porseleinen borden, 19e eeuw, met decor van landschap in vakwerk.
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, met decor van bloesem en vliegende vogels.
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, 19e eeuw, met gestileerd decor van lotussen. Gemerkt
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen koppen en vijf schotels, 19e eeuw, met decor van