Frankrijk, pendule met emaille wijzerplaat, 2e helft 19e eeuw, de verguld bronzen kast bekroond door
Frankrijk, driedelig wit marmeren-verguld bronzen pendulestel in Louis XVI stijl, 19e eeuw,
Frankrijk, wit marmeren en verguld bronzen driedelig klokkenstel, eind 19e eeuw, bestaande uit
Frankrijk, driedelig verguld metalen-wit stenen klokkenstel, laat 19e eeuw, bestaande uit: pendule
Drie glazen stolpen op zwart houten voet, 19e eeuw. Kunnende dienen bij voorgaand nummer h. 52 en 42
Drie glazen stolpen op zwart houten voet, 19e eeuw. Kunnende dienen bij voorgaand nummer h. 52 en 42 cm. [3] ...[more]
Frankrijk, pendule met marmeren wijzerplaat, 19e eeuw, in zwart marmeren kast op bronzen klauwpoten.
Frankrijk, rijtuigklok met emaille wijzerplaat, 19e eeuw, in messing kast bekleed met turkoois
Frankrijk, pendule met verguld geciseleerd bronzen wijzerplaat, ca. 1820, in Siënna marmeren kast
Rijtuigklok met emaille wijzerplaat, 20e eeuw, in messing-cloisonné kast met Corinthische zuilen
Rijtuigklok met emaille wijzerplaat, 20e eeuw, in messing-cloisonné kast met Corinthische zuilen op de hoeken h. 22 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, pendule met geciseleerde wijzerplaat, laat Empire, in vuurverguld bronzen kast bekroond
Frankrijk, pendule met emaille cijferring, Empire, Retour d'Egypte, in vuurverguld bronzen kast, het
Frankrijk, klein wekkerklokje met ronde emaille wijzerplaat, 19e eeuw, de messing kast met gravé
Frankrijk, klein wekkerklokje met ronde emaille wijzerplaat, 19e eeuw, de messing kast met gravé h. 7 cm. [1] ...[more]
Frankrijk, kolompendule met geciseleerde wijzerplaat, Charles X, in kersenhouten kast met verguld
Frankrijk, consoleklok met emaille cijferplaquettes in Louis XIV stijl, 19e eeuw, in Boulle techniek
Frankrijk, consoleklok met emaille wijzerplaat, Louis XV, in rood laqué houten gebogen kast met
Holland, tafelklok met carillon, 18e eeuw. De getoogde wijzerplaat met verzilverde cijferring en
Wandklok met emaille wijzerplaat, vroeg 19e eeuw, in rood gelakt blikken kantige kast bedrukt met
Frankrijk, pendule met glazen cijfferring, 19e eeuw, in vertind metalen kast met lambrequin en
Frankrijk, pendule met glazen cijfferring, 19e eeuw, in vertind metalen kast met lambrequin en bekroond door vaas h. 61 cm. [1] ...[more]
België, staande klok, 18e eeuw, met koperen wijzerplaat, vertinde cijferring, ajour koperen
Friese staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en wekker.
Staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van maan, datum, uren, minuten en
Friese stoelklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten en polychroom
Friese staartklok, zgn. kantoortje, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren,
Pubklok in eikenhouten kast. Met opwindsleutel h. 63 cm [1] ...[more]
Duitsland, wandklok, zgn. Schwarzwalder, ca. 1860, in noten- en gezwart houten kast. Met glazen
Duitsland, wandklok, zgn. appelklok, ca. 1830, met beschilderd houten wijzerplaat waarop rozen.
Duitsland, wandklok, zgn. appelklok, ca. 1830, met beschilderd houten wijzerplaat waarop rozen. Met twee gewichten en slinger [4] ...[more]
Banjobarometer, 19e eeuw, in mahoniehouten kast met bieswerk. Adres J. Della Torre, Perth h. 99
Banjobarometer, 19e eeuw, in mahoniehouten kast met bieswerk. Adres J. Della Torre, Perth h. 99 cm. [1] ...[more]
Banjobarometer, 19e eeuw, in palissanderhouten kast. Adres Hastings h. 101 cm. [1] ...[more]
Banjobarometer, 19e eeuw, in palissanderhouten kast. Adres Regniault Opticien, Paris h. 96 cm. [1]
Banjobarometer, 19e eeuw, in palissanderhouten kast. Adres Regniault Opticien, Paris h. 96 cm. [1] ...[more]
Banjobarometer, 19e eeuw, in mahoniehouten kast. h. 92 cm [1] ...[more]
Friese stoelklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, verguld loden ornamenten, polychroom
Friese staartklok, 19e eeuw, met beschilderde wijzerplaat, latoenkoperen cijferring, hoekstukken
Duitsland, schwarzwalder wandklok, 19e eeuw, met beschilderd houten wijzerplaat, aanduiding van
Dolmetsch, houten blokfluit in eenvoudige wit gelakte kist. Herkomst: voorheen uit het bezit van
Viool met twee strijkstokken, in kist [4] ...[more]
Cilinderspeeldoos, 19e eeuw, met tien melodieen en drie bellen. In als palissander gelakt houten
Cilinderspeeldoos, 19e eeuw, met tien melodieen en drie bellen. In als palissander gelakt houten kast. l. 49, d. 28, h. 22 cm. [4] ...[more]
Klavichord, 19e eeuw. Adres: Van der Does, Amsterdam. De mahoniehouten kast met bieswerk en rozen-
Zwart laque houten 7 octaafs vleugel, Hagspiel & Comp., Dresden op kantige poten en zwenkwielen [1]
Zwart laque houten 7 octaafs vleugel, Hagspiel & Comp., Dresden op kantige poten en zwenkwielen [1] ...[more]