Remove filter- Collection boelen: post war unica ceramics (47)
- Lots with images only,
Jan de Rooden (1931-2016), keramiek schaal, 1968, met wit glazuur. Gemerkt en gedateerd diam. 36 cm.
Jan de Rooden (1931-2016), keramiek schaal, 1968, met wit glazuur. Gemerkt en gedateerd diam. 36 cm. [1] ...[more]
Noor Camstra (geb. 1953), keramiek schaal met dakpanmotief en wit glazuur met groene decoratie.
Noor Camstra (geb. 1953), keramiek schaal met dakpanmotief en wit glazuur met groene decoratie. Met monogram diam. 36 cm. [1] ...[more]
Hans de Jong (geb. 1932), keramiek pot, 1988, met bladvormige motieven en blauw en wit glazuurd.
Just van Deventer (1906-1957), keramiek schaal, Jan Haans (geb. 1949), keramiek vaas, 1969. Beide
Just van Deventer (1906-1957), keramiek schaal, Jan Haans (geb. 1949), keramiek vaas, 1969. Beide gesigneerd diam. 28,5 en 13 cm. [2] ...[more]
Bert Nienhuis (1873-1960), keramiek schaal, 1933, met blauw glazuur. Gesigneerd en gedateerd diam.
Bert Nienhuis (1873-1960), keramiek schaal, 1933, met blauw glazuur. Gesigneerd en gedateerd diam. 24 cm. [1] ...[more]
Henk Wolfers (geb. 1953), porseleinen schenkkan, 1990, met wit glazuur en blauwe lijn. Gesigneerd
Marja Hooft (geb. 1946), keramiek vaas, 1970 en schaal, 1980, de vaas met meerdere vruchtvormige
Lies Cosijn (geb. 1931), keramiek wandplaquette, grillige vorm en ingegrifte motieven. Niet gemerkt,
Lies Cosijn (geb. 1931), keramiek bord, 1985, met ingegrift décor van meisjes. Gemerkt De Porceleyne
Lies Cosijn (geb. 1931) i.s.m. Natascha Zaludova (geb. 1936), De Porceleyne Fles, keramiek kom op
Natascha Zaludova (geb. 1936), De Porceleyne Fles, vier stuks keramiek, met blauw grijs glazuur,
Annemieke Post (geb. 1940), De Porceleyne Fles, vier stuks keramiek; twee vazen, dekselpot en tegel,
Betty van Lange (geb. 1941), De Porceleyne Fles, vier keramiek potten met bruin glazuur en abstracte
Betty van Lange (geb. 1941), De Porceleyne Fles, drie keramiek objecten, één met décor van figuren
Marijke van Vlaardingen (geb. 1942), De Porceleyne Fles, keramiek kom en twee dekselpotten, o.a.
Suzanne Taub (geb. 1937), De Porceleyne Fles, drie keramiek kommen en puntvaas, o.a. 1961 en 1966.
Jan Meidell (geb. 1946), De Porceleyne Fles, steengoed puntvaas, 1973, met roodbruin glazuur.
Kees van Renssen (geb. 1941), keramiek vormstuk, 1976 en vaas. De vaas gesigneerd met monogram en De
Adriek Westenenk (geb. 1933), enkele De Porceleyne Fles, twee keramiek dekselvazen en vier kommen,
Adriek Westenenk (geb. 1933), De Porceleyne Fles, keramiek schaal met bruin glazuur. Gesigneerd
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1958, met blauw grijs glazuur. Gesigneerd
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1958, met blauw grijs glazuur. Gesigneerd en gedateerd h. 32,5 cm. [1] ...[more]
Jan van der Vaart (1931-2000), hoge keramiek vaas, 1966, met bruin geel glazuur en holgebogen
Jan van der Vaart (1931-2000), hoge keramiek vaas, 1976, met holgebogen zijden en getorst, met
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1957, met bruin glazuur. Gesigneerd en
Jan van der Vaart (1931-2000), handgevormde keramiek vaas, 1957, met bruin glazuur. Gesigneerd en gedateerd h. 19,5 cm. [1] ...[more]
Jan van der Vaart (1931-2000), drie keramiek vazen, 1961, met egaal wit - en egaal bruin glazuur.
Chris Lanooy (1881-1948), keramiek bord en vaas. Beide gesigneerd (vaas hersteld) diam. 21 en h.
Chris Lanooy (1881-1948), keramiek bord en vaas. Beide gesigneerd (vaas hersteld) diam. 21 en h. 10 cm. [2] ...[more]
Pauline Ploeger (geb. 1958), kantige steengoed schaal, 1984 met grijs blauw vlakdecor. Gemerkt met
Pauline Ploeger (geb. 1958), kantige steengoed schaal, 1984 met grijs blauw vlakdecor. Gemerkt met monogram diam. 32,5 cm. [1] ...[more]
Zaalberg, drie keramiek vazen h. 10-20 cm. [3] ...[more]
Johan van Loon (geb. 1934), vier keramiek vazen, o.a. 1959 met bruin/wit/blauw glazuur. Drie
Johan van Loon (geb. 1934), vier keramiek vazen, één gedateerd 1960, met bruin glazuur. Eén
Ben Oldenhof (geb. 1955), porseleinen schaal, 1986 met iriserend sang de boeuf kleurig glazuur.
Claartje Boekhorst Froger (geb. 1947), keramiek vormstuk, 1971, met groen glazuur en ingekraste
Johnny Rolf (geb. 1936), tapstoelopende keramiek dekselpot, 1963 en kantige vaas met celadon/crème
Johnny Rolf (geb. 1936), twee keramiek vazen met organisch reliëf en blauw/turkoois glazuur. Een
Johnny Rolf (geb. 1936), twee keramiek vormstukken; gevel/landschap, met blauw glazuur. Een
Johnny Rolf (geb. 1936), twee keramiek vormstukken; gevel/landschap, met blauw glazuur. Een gemerkt met monogram h. 24 en 29 cm. [2] ...[more]
Johnny Rolf (geb. 1936), drie keramiek vormstukken en vaasje. Twee gemerkt (één beschadigd) h. 10-25
Johnny Rolf (geb. 1936), drie keramiek vormstukken en vaasje. Twee gemerkt (één beschadigd) h. 10-25 cm. [4] ...[more]
Lucie Rie (1902-1995), handgevormde keramiek puntvaas met crèmekleurig glazuur. Gemerkt met
Joanne Yaban (geb. 1943), twee bolle keramiek vormstukken, 1970. Gesigneerd en gedateerd h. 12
Joanne Yaban (geb. 1943), twee bolle keramiek vormstukken, 1970. Gesigneerd en gedateerd h. 12 cm. [2] ...[more]
Kurt Spurey (geb. 1941), porseleinen vaas, 1982, met toegeknepen zijden en blauw glazuur. Gesigneerd
Karl Scheid (geb.1929), twee keramiek bakjes en vomstuk met grijs glazuur. Bakjes gemerkt met
Karl Scheid (geb.1929), twee keramiek bakjes en vomstuk met grijs glazuur. Bakjes gemerkt met monogram h. 6-11 cm. [3] ...[more]
Ursula Scheid (geb. 1932), keramiek vaas , 1988 en dekselbakje. 1981 met rood grijs en geel grijs
Dieter Crumbiegel (geb. 1938), cylindrische keramiek vaas met rood-bruin glanzend glazuur. Gesigneerd met monogram h. 31 cm. [1] ...[more]
Zeven stuks keramiek van diverse niet geïdentificeerde makers (één defect) [7] ...[more]