Remove filter- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Show only bulk lots,
Anton Psenner (Zuid Tirol, 1791-1866), portretminiatuur op ivoor; Militair in grijs-rood uniform,
Ovale portretminiatuur, eind 19e eeuw, Dame met veren op de hoed 9 x 7 cm. ...[more]
Paar ovale portretten, Biedermeier; Heren olieverf op doek, 13 x 10 cm. ...[more]
Paar ovale portretten, 17e eeuw; Man- en vrouwportret, beide met kanten molenkraag, de dame met
Papier-maché rond deksel van doosje, 19e eeuw, met geschilderd decor van musicerend gezelschap in
Papier-maché rond deksel van doosje, 19e eeuw, met geschilderd decor van musicerend gezelschap in manier van van Ostade diam. 10 cm. ...[more]
Ovaal zilveren-parelmoeren doosje, ca. 1800, met gestoken voorstelling van badende vrouw met Amor.
Langwerpig emaille snuifdoosje, 18e eeuw, met voorstelling van man en schrijver bij tafel, beiden
Druppelvormige flacon, 18e/19e eeuw, met decor van twee 18e eeuwse figuren op blauw fond l. 6 cm.
Druppelvormige flacon, 18e/19e eeuw, met decor van twee 18e eeuwse figuren op blauw fond l. 6 cm. ...[more]
Zilveren legpenning betreffende gebroeders de Wit, 17e eeuw, in gedraaid ivoren penningdoos, 17e/18e
Hoornen 'Wunderkammer' pronkbeker, 18e eeuw, de kelk en deksel gelobd, met gedraaide knop en stam,
Hoornen 'Wunderkammer' pronkbeker, 18e eeuw, de kelk en deksel gelobd, met gedraaide knop en stam, op gelobde voet h. 23 cm. ...[more]
Vruchthouten fijngestoken tabaksdoos, 18e eeuw, deksel ajour en met in hoog- en laag reliëf decor
Coquillanoten snuifdoosje, 18e eeuw, met zeer fijn gestoken voorstelling op deksel van twee
Halve kokosnoot, 18e eeuw, met gestoken reliëf van twee portretten l. 12 cm. ...[more]
Antiquarisch werk betreffende walvisvaart, 18e eeuw; 'De Walvischvangst met veele byzonderheden
'Histoire generale des Pais-Bas', 1743 in vier delen ...[more]
'De twee Katwijken', antiquarisch werk
'De twee Katwijken', antiquarisch werk ...[more]
'Coco de Mer' h 26, br. 20 cm.
'Coco de Mer' h 26, br. 20 cm. ...[more]
'Coco de Mer' vermaakt tot doos h. 30, br. 24 cm. ...[more]
Japan, paar zwart laqué houten documentenkisten, 18e eeuw, met verguld decor van o.a. schelpmotieven
Zilveren kantige koker, mogelijk koloniaal, 18e/19e eeuw, met gedreven rocailles l. 13 cm. ...[more]
Zilveren replica van VOC documentenkoker, 2e gehalte l. 17 cm. ...[more]
Engeland, ronde zilveren (lakzegel) doos, met op het deksel gegraveerd Engels wapen 'Dieu et mon
Terracotta plaquette 'Je Maintiendrai', Grand Tour bronzen olielampje en bronzen cachet met
Mes met zilveren heft, 18e eeuw, met schilddragende leeuw. Het schild met inscriptie BG 176. IJzeren
Mes met zilveren heft, 18e eeuw, met schilddragende leeuw. Het schild met inscriptie BG 176. IJzeren lemmet gemerkt BECKEBR ...[more]
Frankrijk, set van vijf en set van zes vergulde dessertlepels, ca. 1800, één in set in lederen etui,
Verguld klein couvert, 18e eeuw met gecontourneerde steel l. 11 c. ...[more]
Engeland, rose-gouden zegelring, 18e eeuw, met fijn gestoken klassiek vrouwfiguur staand bij
Engeland, rose-gouden zegelring, 18e eeuw, met fijn gestoken klassiek vrouwfiguur staand bij tuinvaas en wapenschild 3 x 2,5 cm. ...[more]
Italië, paar bronzen 'Grand Tour' sculpturen, 19e eeuw; Klassiek man- en vrouw figuur, elk staande
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur naar klassiek voorbeeld, 19e eeuw; Jason, met
Groen gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur naar klassiek voorbeeld, 19e eeuw; Jason, met dierenvel om de schouder h. 61 cm. ...[more]
Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875), vuurverguld bronzen buste, 19e eeuw; Napolitaanse jongen met
Cilinderspeeldoosje, vroeg 19e eeuw, met twee melodieën; Mozart en Schotse deun. Gemonteerd in
Zwitserland, cilinderspeeldoos, 19e eeuw, met acht melodieën. In palissanderhouten kast met
Polyphoon, platenspeeldoos, eind 19e eeuw, met ruim 20 platen. In notenhouten kast met intarsia 46 x
Polyphoon, platenspeeldoos, eind 19e eeuw, met ruim 20 platen. In notenhouten kast met intarsia 46 x 53, h. 23 c. ...[more]
Vier gestoken ivoren figuren, 19e eeuw; Dickens figuren, elk op houten voet h. 9-11 cm. ...[more]
Duitsland, fijnhouten schrijfcassette, vroeg 19e eeuw, ingelegd met Boulle techniek koperen,
Paar fijn gestoken ivoren sculpturen, Barok, 18e eeuw; Putto, elk op gedraaid houten sokkel (licht
Koloniaal, waarschijnlijk India, Goa, geheel met schildpad bekleed kunstkabinet, 17e eeuw, met
Zuid Europese of koloniale zilveren kandelaar, 19e eeuw, met gedreven rozetten en gevlochten rand,
Zuid Amerika, zilveren mate-beker met rietje, ca. 1900 h. 18 cm., 376 gr. ...[more]
Zuid Amerika, Peru, zilveren stijgbeugel voor amazone, zgn. 'estribo', ca. 1800, de muil en beugel
Zuid Amerika, Peru, paar dennenappelvormige wierookbranders, 18e/19e eeuw, met houten steel, op drie
Paar wit gelakt houten ornamenten en ornament, 18e/19e eeuw, in vorm van schelpen/strik h. 22 en
Paar wit gelakt houten ornamenten en ornament, 18e/19e eeuw, in vorm van schelpen/strik h. 22 en 82 cm. ...[more]
Gestoken houten putto, Barok, 18e eeuw; Putto, wit gelakt l. 50 cm. ...[more]
Frankrijk, set van vier verguld en gestoken houten architectuurornamenten, 18e eeuw; Kariatiden, het
Gestoken houten ornament, vroeg 19e eeuw; Sfinx l. 40, d. 14, h. 26 cm. ...[more]
Frankrijk, twee wandtapijt stroken, eind 17e eeuw, met vaasornament en vruchten/figuur met duif in
Frankrijk, twee wandtapijt stroken, eind 17e eeuw, met vaasornament en vruchten/figuur met duif in medaillon 190 x 30 en 28 x 130 cm. ...[more]
Brussel, paar geweven textiel fragmenten, eind 17e eeuw, met voorstelling van man- en vrouwportret
Brussel, atelier Jerome le Clerc en Jaques van der Borght, zgn. 'Teniers' wandtapijt, 17e eeuw,
Italië, geweven linnen-zijden wandkleed, Barok, 17e/vroeg 18e eeuw, met roze florale motieven 211
Italië, geweven linnen-zijden wandkleed, Barok, 17e/vroeg 18e eeuw, met roze florale motieven 211 x 173 cm. ...[more]
Paars velours wandtapijt, 18e eeuw, met geborduurd zilverdraad bloemranken, strikwerk en kwasten.
Marokko, groot formaat roodkoperen inktpot, 19e eeuw, alle zijden met gedamasceerd zilveren
Antiek gestoken vruchthouten sculptuur in Gotische stijl; Liggende leeuw l. 26 cm. ...[more]
Antiek bronzen deurklopper in vorm van zeemeermin l. 24 cm. ...[more]
Antiek bronzen staand signaalkanon, 17e/18e eeuw, op ronde voet waarin opening voor de lont, met c-
Antiek bronzen staand signaalkanon, 17e/18e eeuw, op ronde voet waarin opening voor de lont, met c-vormige greep h. 22 cm. ...[more]
Koloniaal bronzen kanon, zgn. 'lantaka', op antieke (deels vernieuwde) houten afuit met ijzeren
Koloniaal bronzen kanon, zgn. 'lantaka', op antieke (deels vernieuwde) houten afuit met ijzeren beslag kanon l. 81 cm. ...[more]