- Show only bulk lots,
Parelmoeren lepeldoos, parelmoeren couvert en lederen etui met parelmoer ingelegde kaft ...[more]
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw ...[more]
Schildpad theekistje en lepeldoos, 19e eeuw (lepeldoos licht beschadigd) 10 x 8, h. 10 en l. 15 cm.
Schildpad theekistje en lepeldoos, 19e eeuw (lepeldoos licht beschadigd) 10 x 8, h. 10 en l. 15 cm. ...[more]
Palissander gefineerde documentenkist, 18e eeuw en schildpad theekistje, 19e eeuw ...[more]
Twee portretminiaturen en drie stuks ivoor, eind 19e eeuw ...[more]
Zwart gelakt metalen plantenbak met koperen pootjes en leeuwenmasker l. 50 cm. ...[more]
Eiken buste, Art Deco en drie kistjes, w.o. een met camee in het deksel ...[more]
Gestoken eikenhouten langwerpige kist met gestoken reliëf en opschrift 'De achtergrond is in 1940
Zevenlicht koperen kandelaar, eind 19e eeuw h. 58 cm. ...[more]
Schildpad lepeldoos, kralen beursje en toneelkijker, eind 19e eeuw ...[more]
Likeurkelder in vorm van commode met uitneembare karafhouder met glazen karaffen en glazen 33 x
Likeurkelder in vorm van commode met uitneembare karafhouder met glazen karaffen en glazen 33 x 23, h. 30 cm. ...[more]
Baro-thermometer in gestoken Schwarzwalder kast. Hierbij gietijzeren plaquette WO-I ...[more]
Houten theelicht met transparanten en transparant, eind 19e eeuw, in ijzeren lijst met kaarsenhouder
Houten theelicht met transparanten en transparant, eind 19e eeuw, in ijzeren lijst met kaarsenhouder ...[more]
Porseleinen craquelé dekseldoos, 20e eeuw, met bronzen montering l. 23 x 16, h. 20 cm. ...[more]
Diverse objets de vertu, w.o. antieke lakzegels ...[more]
Mahoniehouten koffiemolen
Mahoniehouten koffiemolen ...[more]
Lakwerk kistje, fotoalbum met schildpad kaft en twee kristallen flacons, 19e eeuw, met gouden en
Lakwerk kistje, fotoalbum met schildpad kaft en twee kristallen flacons, 19e eeuw, met gouden en zilveren dop ...[more]
Metalen ajour bijous doos de knop in vorm van herder l. 22 cm. ...[more]
Tegeldienblad, ca. 1900, met nikkelen opstaande rand l. 57 cm. ...[more]
Zilveren handspiegel, Art Deco, met schildpad achterzijde l. 25 cm. ...[more]
Frankrijk, haarwerkje met fraai gevlochten haarstreng, 19e eeuw, achter bol glas. Op achterzijde
Frankrijk, haarwerkje met fraai gevlochten haarstreng, 19e eeuw, achter bol glas. Op achterzijde etiket 'Â….coiffeur' 30 x 24 cm. ...[more]
Metalen bijouskistje met filigrain. Gemerkt ...[more]
Cilinderspeeldoosje, eind 19e eeuw, met vier melodieën, in notenwortelhouten kistje ...[more]
Japan, zwart laqué sieradenkastje
Japan, zwart laqué sieradenkastje ...[more]
Divers, w.o. 'scheepje in fles'
Divers, w.o. 'scheepje in fles' ...[more]
Koperen-parelmoeren toneelkijker en twee portretminiaturen ...[more]
Twee bronzen penningen en Parijs, koperen-parelmoeren toneelkijker in etui ...[more]
Rieten hoedje met gekleurd lint, volgens overlevering van Wim Sonneveld, gegeven aan zijn toenmalige
Rieten hoedje met gekleurd lint, volgens overlevering van Wim Sonneveld, gegeven aan zijn toenmalige decorontwerper ...[more]
Verzilverde plaquette met voorstelling en-reliëf van Madonna ...[more]
Verguld houten altaartje in Gotische stijl (gelijmd) h. 45 cm. ...[more]
Gestoken en polychroom houten corpus l. 50 cm. ...[more]
Paar verguld bronzen wandlusters in Louis XV stijl l. 40 cm. ...[more]
Paar zwart en verguld bronzen éénlichts kandelaars, 20e eeuw, in vorm van moren h. 40 cm. ...[more]
Paar wit en verguld gelakte epoxy engelen. Hierbij kuif l. ca. 80 cm. ...[more]
Beschilderd metalen klokkenventer en bronzen kandelaar ...[more]
Schwarzwalder houten wandkastje
Schwarzwalder houten wandkastje ...[more]
Polychroom geschilderd houten lepelrek, 19e eeuw, met tinnen lepels. Hierbij koperen melkkan l. 50
Polychroom geschilderd houten lepelrek, 19e eeuw, met tinnen lepels. Hierbij koperen melkkan l. 50 cm. ...[more]
Geborduurde voorstelling, 19e eeuw; Pekineesje. Hierbij divers w.o. Peplov, marmeren kolomklokje
Geborduurde voorstelling, 19e eeuw; Pekineesje. Hierbij divers w.o. Peplov, marmeren kolomklokje ...[more]
Twee geborduurde voorstellingen, 19e eeuw; Baadster/Heiligen 30 x 40 en 40 x 50 cm. ...[more]
Paar glazen stolpen, 19e eeuw, op zwart houten voet h. 48 cm. ...[more]
Twee koperen crucifixen, Neo Gotisch
Twee koperen crucifixen, Neo Gotisch ...[more]
Zeven 'scrimshaw' objecten, van been en imitatie potvistand ...[more]
Messing patrijspoort diam. 29 cm.
Messing patrijspoort diam. 29 cm. ...[more]
Bergkristallen en labradoriet schedel ...[more]
Mahoniehouten omberdoos en drie stuks blik, eind 19e eeuw ...[more]
Zuilvormige onyx schemerlamp. Hierbij twee mahoniehouten pijpenstandaards ...[more]
Paar groen gelakt metalen schemerlampvoeten ...[more]
Koperen kaarsenbolkroontje aan wandarm
Koperen kaarsenbolkroontje aan wandarm ...[more]
Zwart marmeren pendule, eind 19e eeuw
Zwart marmeren pendule, eind 19e eeuw ...[more]
Divers bronzen meubelbeslag, 19e eeuw; vnl. Empire stijl ...[more]
Divers bronzen meubelbeslag, 19e eeuw, vnl. Louis XVI stijl ...[more]
Divers bronzen meubelbeslag, 19e eeuw, vnl. Louis XV stijl ...[more]
Diverse bronzen meubelbeslag, 18e en 19e eeuw, vnl. trekkers ...[more]
Wandklok naar antiek voorbeeld in verguld houten kast l. 55 cm. ...[more]
Pendule in zwart marmeren kast, Art Deco l. 40 cm. ...[more]
Driedelig onyx pendulestel. Art Deco, met gestileerde appliques h. 23 en 16 cm. ...[more]