Remove filter- Chinese porcelain and ceramics (137)
- Lots with images only,
China, paar blauw-wit porseleinen puntvaasjes 'sprenkelaars', Kangxi, met decor van chrysant in
China, paar blauw-wit porseleinen puntvaasjes 'sprenkelaars', Kangxi, met decor van chrysant in cirkel en ruyi motief h. 17 cm. ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van lange lijzen bij hekwerk, de rand
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van lange lijzen bij hekwerk, de rand met vol bloesemdecor diam. 22 cm. ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met fijn geschilderd decor van fluitspelende lange
China, langwerpige famille rose diepe dienschaal, Qianlong, met Lowestoft decor van hoorn des
China, famille rose borden en kantige Imari theebus, 18e eeuw diam. 23, h. 18 cm. ...[more]
China, blauw-wit porseleinen ovale dienschaal, Qianlong, met decor van pioenrozen, de rand met
China, porseleinen puntvaasje, vroeg 18e eeuw, met ijzerrood onderglazuur decor van kylins. Met
China, paar famille rose sauskommen op bladvormige onderschotels, Qianlong, met golfrand en decor
China, porseleinen 'Chine de Commande' theeservies, ca. 1730, met decor in Meissen stijl van kooplui
China, twee blauw-wit porseleinen gendhi's, een mogelijk laat 18e eeuw, met decor van wijze bij
China, antiek blauw-wit porseleinen vaas in Ming stijl, met decor van draken en wolken, de onderrand
China, blauw-wit porseleinen groot bord, Kangxi, en kom, 19e eeuw. Het bord gemerkt Ming diam. 29 en
China, serie van drie famille rose borden, 18e eeuw, met decor van kraanvogel en kostbaarheden diam.
China, serie van drie famille rose borden, 18e eeuw, met decor van kraanvogel en kostbaarheden diam. 23 cm. ...[more]
China, paar gekleurd porseleinen vormstukken, 18e eeuw; twee zangvogels, met groene vleugels en rose
China, blauw-wit porseleinen miniatuur bekervaas, Kangxi, met decor van bloesem in vakwerk en twee
China, blauw-wit porseleinen miniatuur bekervaas, Kangxi, met decor van bloesem in vakwerk en twee geribde oren h. 7 cm. ...[more]
China, blauw-wit porseleinen balustervaas, Kangxi, met decor van lange lijzen, Gemerkt met een
China, twee blauw-wit porseleinen miniatuur stelvazen, een vierkant. Gemerkt met artemisiablad.
China, blauw-wit porseleinen kantige miniatuur vaas en paar vazen, Kangxi, met uitlopende hals en
China, vijf blauw-wit porseleinen poppenhuisvaasjes, Kangxi, drie kalebasvormig met decor van zotjes
China, vijf blauw-wit porseleinen poppenhuisvaasjes, Kangxi, drie kalebasvormig met decor van zotjes (twee met schilfer) h. 6,5-9 cm. ...[more]
China, blauw-wit porseleinen miniatuur kan, Kangxi, met decor van lange lijzen in vakwerk, met 19e
China, twee blauw-wit porseleinen miniatuur vazen, Kangxi, met 19e eeuws zilveren montering en
China, fraaie blauw-wit porseleinen miniatuurvaas, Kangxi, met decor van lange lijzen en vogelkooien
China, blauw-wit porseleinen trekpotje, vroeg Qianlong, met reliëf en decor in cartouches (greep
China, blauw-wit porseleinen trekpotje, vroeg Qianlong, met reliëf en decor in cartouches (greep haarscheurtje) h. 11 cm. ...[more]
China, miniatuur yixing trekpotje, 19e/20e eeuw. Met zegelmerkje onder greep, tekst op onderzijde (
China, miniatuur yixing trekpotje, 19e/20e eeuw. Met zegelmerkje onder greep, tekst op onderzijde (miniem flintertje) h. 5 cm. ...[more]
China, vier yixing trekpotjes, 19e eeuw. Drie gemerkt. De grootste met yinyang motief op de knop (
China, ovaal Imari pattipan, 18e eeuw, met decor van bloesem (flintertje) l. 14 cm. ...[more]
China, porseleinen theeservies, 18e eeuw, met encre-de-Chine en verguld decor van Europese heren met
China, blanc-de-Chine vormstuk, 18e eeuw; Staande Lohan met stok. Met 'echt' haar aangebracht in het
China, blanc-de-Chine vormstuk, 18e/19e eeuw; Zittende Hotei h. 17 cm. ...[more]
China, blanc-de-Chine Guanyin, 18e eeuw; Guanyin gezeten op kylin, met losse hand. Op houten voet (
China, blanc-de-Chine Guanyin, 18e eeuw; Guanyin gezeten op kylin, met losse hand. Op houten voet (staart gelijmd) h. 22, l. 16 cm. ...[more]
China, paar famille rose botervlootjes op onderschotel, Qianlong, met decor van bloesem en vrucht
China, paar famille rose botervlootjes op onderschotel, Qianlong, met decor van bloesem en vrucht als knop l. 11 en 14 cm. ...[more]
China, fraai gevormd famille rose trekpotje en gelijkend schoteltje, vroeg 18e eeuw, geribde rand en
China, serie van vier famille rose borden, vroeg 18e eeuw, met deels verguld decor van pioenrozen,
China, serie van vier blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, met decor van pioenrozen. Gemerkt met
China, blauw-wit porseleinen poppenhuisvaas, Kangxi, met gedraaid reliëf en decor in vakwerk (deksel
China, blauw-wit porseleinen poppenhuisvaas, Kangxi, met gedraaid reliëf en decor in vakwerk (deksel schilfertje) ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen borden, Kangxi, en schotel, Qianlong, met decor van
China, serie van vier fraai blauw-wit porseleinen diepe borden, Kangxi, met decor van wijze en
China, porseleinen blauw-wit en famille rose theeservies, Qianlong, met decor van figuren in
China, paar blauw-wit porseleinen dekselkop en schotels, Qianlong, met Europees decor van Poseidon
Japan, drie Imari olie-azijnkannetjes, Edo periode, met O en A op de buik. Hierbij kannetje en
Japan, drie Imari olie-azijnkannetjes, Edo periode, met O en A op de buik. Hierbij kannetje en trekpot h. 11 cm. ...[more]
China, drie famille rose borden, dekselvaas en twee kandijpotjes, 18e eeuw (beschadigd) ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen mosterdpotten en geribd Imari trekpotje, 18e eeuw, met decor van
China, ovaal blauw-wit porseleinen theebusje, 18e eeuw (deksel vastgelijmd) h. 11 cm. ...[more]
Japan, serie van zes Imari kop en schotels, Edo periode. Gemerkt ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw, met decor van twee figuren
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen kop en schotels, 18e eeuw, met decor van twee figuren bij prieel ...[more]
China, serie van twaalf blauw-wit porseleinen kop en schotel, 18e eeuw, met gelobd decor van vrouw
China, blauw-wit porseleinen bord, vijf schotels en zes kop en schotels, 18e eeuw, met decor van
China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi, en vier borden, Qianlong (haarscheurtjes) diam. 15-26 cm.
China, blauw-wit porseleinen kom, Kangxi, en vier borden, Qianlong (haarscheurtjes) diam. 15-26 cm. ...[more]
China, serie van vijf blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van vrouw met bloemenmand
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, ca. 1800, met latere Engels zilveren deksel. Op houten
China, blauw-wit porseleinen gemberpot, ca. 1800, met latere Engels zilveren deksel. Op houten sokkel h. 31 en 21 cm. ...[more]
China, porseleinen schotel, Kangxi, met decor van bloesem in banen in vier kleuren. Gemerkt met
China, porseleinen schotel, Kangxi, met decor van bloesem in banen in vier kleuren. Gemerkt met paddenstoel (gelijmd) diam. 38 cm. ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel, Kangxi, met decor van verscheidene bloesemtakken. Gemerkt
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van bloesem (frittings) diam. 23 cm.
China, paar blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, met decor van bloesem (frittings) diam. 23 cm. ...[more]
China, serie van vier blauw-wit porseleinen kommen met decor van zotjes diam. 11 cm. ...[more]
China, drie blauw-wit porseleinen borden, Qianlong, 16-23 cm. ...[more]
China, blauw-wit porseleinen gemberpot en acht borden, Qianlong (w.b. beschadigd) ...[more]
China, blauw-wit porseleinen schotel en vier kop en schotels, Qianlong ...[more]
China, drie paar blauw-wit porseleinen borden, Qianlong (w.b. beschadigd) 17-23 cm. ...[more]