Remove filter- Chairs and sofas (65)
- Lots with images only,
- Primary Category
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Louis XVI, met gestoken rozetten en guirlandes en groene velours
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Louis XVI, met gestoken rozetten en guirlandes en groene velours stoffering ...[more]
Verguld beukenhouten tabouret in Sheraton-stijl, 19e eeuw, de zitting met blauwe stoffering met
Set van zes notenhouten stoelen, Louis XV, met grijs-blauwe stoffering Herkomst: van een Hollands
Set van zes notenhouten stoelen, Louis XV, met grijs-blauwe stoffering Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw, met in het front een gestoken en opengewerkte tussenregel. Met
Beukenhouten bureaufauteuil, fabricaat Vordemfelde & Scherz, Osnabrück. Op draaibare en in hoogte
Notenhouten salon-ameublement, Neo-Rococo met fraai snijwerk en rode stoffering, bestaande uit
Beukenhouten tête à tête, Willem III, met gestoken en opengewerkte kapregel. Met beige gestreepte
Beukenhouten tête à tête, Willem III, met gestoken en opengewerkte kapregel. Met beige gestreepte velours stoffering ...[more]
Set van vier verguld beukenhouten medallion-fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gebloemde
Set van vier verguld beukenhouten medallion-fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met gebloemde stoffering ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw, met paarse velours stoffering. Op gedraaide poten ...[more]
Mahoniehouten fauteuil, Empire, met manchetten en balvorm op de armleggers. In de voorstijlen
Verguld beukenhouten haardbank met geriette zitting. Op vier cabriole poten Herkomst: van een
Verguld beukenhouten haardbank met geriette zitting. Op vier cabriole poten Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, met opengewerkte regels en gestoken bloem- en bladmotieven
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, met opengewerkte regels en gestoken bloem- en bladmotieven ...[more]
India, Goa, hardhouten plantersstoel met geriete zitting en rugleuning ...[more]
Engeland, set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw, de zitting met grijze, gecapitonneerde
Set van zes mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met groene, gebloemde velours stoffering
Set van zes mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met groene, gebloemde velours stoffering ...[more]
Set van zes mahoniehouten stoelen en twee fauteuils, 19e eeuw, met gespijlde rugregel en gestoffeerde zitting ...[more]
Paar mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met stempel op achterregel "Chapuis", met groene/
Paar mahoniehouten stoelen, vroeg 19e eeuw, met stempel op achterregel "Chapuis", met groene/crémekleurige gestreepte stoffering ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, met dubbelgebogen rugleuning, gedraaide armleggers en
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, met dubbelgebogen rugleuning, gedraaide armleggers en bekleding met panterprint ...[more]
Paar notenhouten stoelen, Louis XV, met rode stoffering Herkomst: van een Hollands adellijk
Paar notenhouten stoelen, Louis XV, met rode stoffering Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Paar notenhouten fauteuils, Louis XV, met gestoken bloemen, manchettes en gebloemde stoffering
Paar notenhouten fauteuils, Louis XV, met gestoken bloemen, manchettes en gebloemde stoffering ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, Biedermeier, met voluutvormige armleuningen waarin verzonken stoffen
Engeland, paar mahoniehouten leesfauteuils, begin 19e eeuw, met gestoken bladmotieven en bruine
Zilver en zwart gelakte beukenhouten tweezitsbank in Louis XV-stijl, met roze gebloemde stoffering
Zilver en zwart gelakte beukenhouten tweezitsbank in Louis XV-stijl, met roze gebloemde stoffering ...[more]
Verguld beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met manchettes en gestreepte, gebloemde
Verguld beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met manchettes en gestreepte, gebloemde stoffering ...[more]
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw, met rode gebloemde velours stoffering. Hierbij
Notenhouten stoel, 19e eeuw, met getorste stijlen en regels. De goudlederen bekleding versierd met
Notenhouten stoel, 19e eeuw, met getorste stijlen en regels. De goudlederen bekleding versierd met bloem- en bladmotieven (scheur) ...[more]
Gestoffeerde fauteuil met rood/wit geruite bekleding. Op houten balklauwpoten Herkomst: van een
Gestoffeerde fauteuil met rood/wit geruite bekleding. Op houten balklauwpoten Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Antieke smeedijzeren fauteuil, met messing knoppen en groene stoffering ...[more]
Beukenhouten haardbank, ca. 1900, met gebloemde stoffering en messing zwenkwieltjes (één ontbreekt)
Beukenhouten haardbank, ca. 1900, met gebloemde stoffering en messing zwenkwieltjes (één ontbreekt) ...[more]
Duitsland, twee notenhouten schemels, 19e eeuw, met gestoken en opengewerkte voluten, bloem- en
Wit en verguld laqué beukenhouten tabouret, Neo-Rococo, met groene velours stoffering ...[more]
Notenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw, met beige velours stoffering ...[more]
Paar polychroom beschilderde houten hindelooper knopstoelen en -kantige tafel. De stoelen met biezen
Paar polychroom beschilderde houten hindelooper knopstoelen en -kantige tafel. De stoelen met biezen zitting ...[more]
Drie iepen- en notenhouten kinderfauteuils, zgn. Windsor stoelen, vroeg 19e eeuw ...[more]
Gestoffeerde driezitsbank, Art Deco, de grijs- en zilverkleurige bekleding met visschubben patroon
Gestoffeerde driezitsbank, Art Deco, de grijs- en zilverkleurige bekleding met visschubben patroon ...[more]
Zwart laqué en verguld houten halbank, 19e eeuw, met onder de gebogen kapregel gedraaide spijlen
Iepen-beukenhouten Windsor fauteuil, 19e eeuw, ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw, met manchetten, gestoken leeuwenkoppen en gele stoffering. Op vier
Paar mahoniehouten fauteuils, Jugendstil, met opengewerkte rug- en armleuning waarin gestoken bloem-
Drie bruin gebeitste kuipfauteuils met geriete zitting en rugleuning ...[more]
Zwart gelakte bureaustoel, met draaibare zitting. Hierbij paar beukenhouten stoelen met crèmekleurige stoffering ...[more]
China, set van vier rood gelakte hardhouten fauteuils, 19e eeuw, met gestoken motieven in rugleuning, armleuning en onderregel ...[more]
Set van zes mahoniehouten stoelen met bieswerk en groene velours stoffering ...[more]
Set van zes beukenhouten stoelen met geriete zitting ...[more]
Set van zes notenhouten stoelen, 19e eeuw, met getorste regels en stijlen. Bekleed met bruin leer en
Set van zes notenhouten stoelen, 19e eeuw, met getorste regels en stijlen. Bekleed met bruin leer en siernagels ...[more]
Iepenhouten fauteuil, zgn. korenaarstoel, begin 19e eeuw, met blauwe stoffering ...[more]
Iepenhouten fauteuil, 19e eeuw, met manchettes en geborduurde en gebloemde stoffering ...[more]
Vruchtenhouten fauteuil, 19e eeuw, met opengewerkte en gestoken rugleuning waarin schelp en
Pallisanderhouten breistoel, 19e eeuw, met rode velours stoffering. Op zwenkwielen. Hierbij een
Notenhouten stoel, 19e eeuw, met rijk gestoken kuif waarin harnas, honden, lelies en heraldisch
Beukenhouten fauteuil met in de kapregel gestoken vaasornamenten, bloemmotieven, guirlandes en
Zwart gelakte opklapbare hoefijzerfauteuil met geweven rotan zitting ...[more]
Notenhouten klapstoel met getorste stijlen en geriete rugleuning en zitting ...[more]
Notenhouten klapstoel, 18e eeuw, met getorste regels en rode velours stoffering ...[more]
Engeland, iepen- en beukenhouten 'Windsor' fauteuil, ...[more]
Vier houten krukken, 19e eeuw.
Vier houten krukken, 19e eeuw. ...[more]
Eikenhouten in hoogte verstelbare bureaufauteuil, ca. 1900, met rode kunststoffen bekleding. Op
Eikenhouten in hoogte verstelbare bureaufauteuil, ca. 1900, met rode kunststoffen bekleding. Op viersprant en zwenkwielen ...[more]