629 items 629 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

to

  • Sale Section
629 items
Per Page

Franse school, 17e eeuw Ruiterportret van een man in harnas doek, 75 x 61 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]

Onbekend, 18e/19e eeuw Een paar aquarellen, doorkijk met vrouw waarachter een landschap twee aquarellen, 21,5 x 15,5 cm. ...[more]

Louis Gallait (1810-1887) De kunstenaar en zijn modellen in het atelier aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 1842, 32 x 24,5 cm. ...[more]

Peter Tillemans (1684-1734) Uitgestrekt rivierlandschap met soldaten te paard op een pad doek, gesign. l.o., 47 x 64 cm. ...[more]

Hollandse school, 17e eeuw Reizigers rustend op een pad in een boslandschap. doek, met signatuur Ruysdael r.o., 78 x 53 cm. ...[more]

Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Afgemeerd zeilschip bij laag water paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., '59, 24,5 x 34 cm. ...[more]

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Visser in een roeiboot bij bomen langs een vaart aquarel, gesign. l.o., 54 x 34 cm. ...[more]

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Bomschuiten op zee houtskooltekening, gesign. r.o., niet ingelijst, 19,5 x 13,5 cm. ...[more]