Vlaamse school, 17e eeuw Boslandschap met jagende figuren paneel, 52 x 67 cm. ...[more]
Franse school, 17e eeuw Ruiterportret van een man in harnas doek, 75 x 61 cm. Herkomst: van een
Franse school, 17e eeuw Ruiterportret van een man in harnas doek, 75 x 61 cm. Herkomst: van een Hollands adellijk landgoed. ...[more]
Simon Johannes van Douw (c. 1630-c. 1680) Ruitergevecht paneel, gesign. m.o., 60 x 83 cm. ...[more]
Joannes de Cordua (ca. 1630-1702) Stilleven met koperen vaatwerk. (Geregistreerd bij het RKD onder
Hollandse school, 17e/18e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren op een pad bij huizen paneel, 53
Hollandse school, 17e/18e eeuw Uitgestrekt landschap met figuren op een pad bij huizen paneel, 53 x 72 cm. ...[more]
Meester met de Hemden (actief ca. 1600-1649) Arcadisch landschap met amoreuze herdersparen paneel,
Meester met de Hemden (actief ca. 1600-1649) Arcadisch landschap met amoreuze herdersparen paneel, 41 x 56 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Adriaen Pietersz. van de Venne (1589-1662) Christus en de Samaritaanse vrouw bij
Navolger van Frans van Mieris Lezende oude vrouw. Gesigneerd F. van Mieris fec 1677. paneel, 16 x
Navolger van Frans van Mieris Lezende oude vrouw. Gesigneerd F. van Mieris fec 1677. paneel, 16 x 11,5 cm. ...[more]
Hollandse school, met signatuur Teniers Figuren in een herberg doek, 50 x 64 cm. ...[more]
Onbekend, 18e eeuw Stilleven met vis en kreeft op een tafel doek, 34 x 45 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm.
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal maroufle,33 x
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal maroufle,33 x 40 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Boslandschap met elegant gezelschap, een stad op de achtergrond paneel,
Hollandse school, 17e eeuw Boslandschap met elegant gezelschap, een stad op de achtergrond paneel, 35,5 x 68,5 cm. ...[more]
Hollandse school, gesigneerd linksonder Figuren en vissersschepen op het strand paneel, 29 x 38 cm.
Hollandse school, gesigneerd linksonder Figuren en vissersschepen op het strand paneel, 29 x 38 cm. ...[more]
Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap
Christoffel Frederik Franck (1758-1816) Figuren bij een huis aan een vaart doek, gesign. r.o.,38,5 x
Christoffel Frederik Franck (1758-1816) Figuren bij een huis aan een vaart doek, gesign. r.o.,38,5 x 41 cm. ...[more]
Johan Conrad Greive (1837-1891) Schepen bij Veere paneel, gesign. r.o., 22 x 28,5 cm. ...[more]
Gortzius Geldorp (1553-1618) Portret van een vrouw doek, gemonn. r.b., 95 x 69 cm. ...[more]
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm.
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm. ...[more]
Mari ten Kate (1831-1910) Twee kinderen in een venster kijkend naar vogels doek, gesign. r.o., 65
Mari ten Kate (1831-1910) Twee kinderen in een venster kijkend naar vogels doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm. ...[more]
Hermanus Koekkoek (1836-1909) Vissersschepen bij het binnenvaren van de haven paneel, gesign. l.
Michel van Vries (act. 1656-1702) Figuren en paarden bij een kerktoren paneel, gesign. l.o., 63,5
Michel van Vries (act. 1656-1702) Figuren en paarden bij een kerktoren paneel, gesign. l.o., 63,5 x 46,8 cm. ...[more]
Hendrik Jan Hein (1822-1866) Jachtstilleven doek, gesign. l.o., 1842, 87 x 65 cm. ...[more]
Cölestin Brügner (1824-1887) Winterlandschap met figuren op een bevroren rivier doek, gesign. r.o,
Vlaamse school, 17e eeuw Boslandschap met figuren en wagend op een pad doek, 69 x 54 cm. ...[more]
Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Elegant gezelschap aan tafel bij een bruiloft aquarel, gesign.
Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Elegant gezelschap aan tafel bij een bruiloft aquarel, gesign. l.o., 30 x 39 cm. ...[more]
Naar Marcantonio Raimondi Dansende putti paneel, 50 x 97 cm. ...[more]
Hollandse school Portret van een meisje paneel, 73 x 60 cm. ...[more]
Spaanse school, 17e/18e eeuw Jozef met het kind Jezus doek, 80 x 75 cm. ...[more]
Onbekend, 18e/19e eeuw Een paar aquarellen, doorkijk met vrouw waarachter een landschap twee
Onbekend, 18e/19e eeuw Een paar aquarellen, doorkijk met vrouw waarachter een landschap twee aquarellen, 21,5 x 15,5 cm. ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879) Honden in een interieur paneel, gesign. r.o., 1862, 25 x 39 cm.
Bernard te Gempt (1826-1879) Honden in een interieur paneel, gesign. r.o., 1862, 25 x 39 cm. ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879) De kleine dief paneel, gesign. r.o., 1862, 25 x 39 cm. ...[more]
Louis Gallait (1810-1887) De kunstenaar en zijn modellen in het atelier aquarel, niet ingelijst,
Louis Gallait (1810-1887) De kunstenaar en zijn modellen in het atelier aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 1842, 32 x 24,5 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm. ...[more]
Peter Tillemans (1684-1734) Uitgestrekt rivierlandschap met soldaten te paard op een pad doek,
Peter Tillemans (1684-1734) Uitgestrekt rivierlandschap met soldaten te paard op een pad doek, gesign. l.o., 47 x 64 cm. ...[more]
Matthijs Maris (1839-1917) Portret van een jong Italiaans meisje. Herkomst: Kunsthandel E.J. van
Pieter Oyens (1842-1894) Rustende vrouw doek, gesign. r.o., 1886, 50 x 40 cm. ...[more]
Vlaamse school (18e eeuw) Uitgestrekt berglandschap doek, 120 x 170 cm. ...[more]
Vlaamse school, 17e/18e eeuw Sterfbed van Maria paneel, 98 x 124 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Reizigers rustend op een pad in een boslandschap. doek, met signatuur
Kasparus Karssen (1810-1896) Gezicht op een stad aan het water doek, gesign. l.o., 55 x 80 cm.
Kasparus Karssen (1810-1896) Gezicht op een stad aan het water doek, gesign. l.o., 55 x 80 cm. ...[more]
Hendrik Savrij (1823-1907) Koeien bij de slootkant doek, gesign. l.o., 37 x 46 cm. ...[more]
Theophile de Bock (1851-1904) Koeien bij een meer paneel, gesign. l.o., 17 x 31 cm. ...[more]
Theophile de Bock (1851-1904) Schepen op zee board, gesign. r.o., 21 x 38 cm. ...[more]
Rein Miedema (1835-1912) Schip in een storm op zee doek, gesign. r.o., 1894, 60 x 102 cm. ...[more]
B. Dentijn (18e eeuw) Figuren rond een vuur bij nacht paneel, onduidelijk gesign. m.o., 1794, 36 x
B. Dentijn (18e eeuw) Figuren rond een vuur bij nacht paneel, onduidelijk gesign. m.o., 1794, 36 x 52 cm. ...[more]
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Afgemeerd zeilschip bij laag water paneel, niet ingelijst,
Petrus Paulus Schiedges (1813-1876) Afgemeerd zeilschip bij laag water paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., '59, 24,5 x 34 cm. ...[more]
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) Schepen voor de kust doek, gesign. r.o., 67 x
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) Schepen voor de kust doek, gesign. r.o., 67 x 107 cm. ...[more]
Albertus Verhoesen (1806-1881) Stalinterieur paneel, gesign. r.o., 36 x 47 cm. ...[more]
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Schapen tussen bomen maroufle, gesign. r.o., 24 x 35 cm.
Herman Johannes van der Weele (1852-1930) Schapen tussen bomen maroufle, gesign. r.o., 24 x 35 cm. ...[more]
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Visser in een roeiboot bij bomen langs een
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856-1917) Visser in een roeiboot bij bomen langs een vaart aquarel, gesign. l.o., 54 x 34 cm. ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Schepen op zee bij zonsondergang paneel, gesign. l.o., 1,5 x 17
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Schepen op zee bij zonsondergang paneel, gesign. l.o., 1,5 x 17 cm. ...[more]
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Bomschuiten op zee houtskooltekening, gesign. r.o., niet ingelijst, 19,5 x 13,5 cm. ...[more]
Jakob Willem Gruyter (1856-1908) Schepen op een kalme zee bij zonsopkomst paneel, gesign. r.o., 50 x
Jakob Willem Gruyter (1856-1908) Schepen op een kalme zee bij zonsopkomst paneel, gesign. r.o., 50 x 64 cm. ...[more]
Jacob Maris (1837-1899) Portret van de moeder van de kunstenaar. Verso annotatie door Willem
Adrianus Eversen (1818-1897) Figuren bij een boerderij aquarel, gemonn. l.o., 23 x 30 cm. ...[more]
Hein Kever (1854-1922) Jongen lezend in een boek doek, gesign. r.b., 53 x 43 cm. Herkomst: uit de
Henriette Ronner-Knip (1821-1909) 'De veer'. Tentoonstelling: Salonkatjes en Pronkpoezen van
Alice Ronner (1857-1957) Slapende poes olieverf op papier op board, gesign. r.o., 25 x 30 cm.
Alice Ronner (1857-1957) Slapende poes olieverf op papier op board, gesign. r.o., 25 x 30 cm. ...[more]