- Primary Category
Twee etuis met zilveren knoopjes Eén stel knoopjes ingelegd met parelmoer en een rode steen. Eén
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. een nefriet collier, armbanden, etc. ...[more]
Zeven differente zilveren ringen Eén verguld, gezet met een lapis-lazuli en versierd met emaille
Zeven differente zilveren ringen Eén verguld, gezet met een lapis-lazuli en versierd met emaille ...[more]
Anneke Schat, zilveren hanger aan collier hanger gezet met een briljant geslepen toermalijn en
Zilveren armband met koperen gesp, gevlochten band, met balletjes aan de zijkanten (missen twee)
Zilveren armband met koperen gesp, gevlochten band, met balletjes aan de zijkanten (missen twee) ...[more]
Drie zilveren broches, twee sluitingen, een ring en een paar oorstekers Eén broche gezet met
Zilveren hanger Druppelvormig, bestaande uit twee verdelingen, waartussen pampels van smaragd,
Zilveren hanger Druppelvormig, bestaande uit twee verdelingen, waartussen pampels van smaragd, robijn en parels ...[more]
Diverse zilveren bloembroches, ring en een paar oorclips velen gezet met markasiet ...[more]
Drie zilveren ringen twee in de vorm van een slang ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. manchetknopen van imitatie schilpad, muntjesarmband,
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. manchetknopen van imitatie schilpad, muntjesarmband, horloges etc. ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. broches, dasspeld en een armband. Allen met florale
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. broches, dasspeld en een armband. Allen met florale motieven ...[more]
Zilveren ring, twee broches en een ornament Ring gezet met een amethist in een entourage van
Vier zilveren chatelaines, cachet aan collier en een paar knopen Twee chatelaines met hond ...[more]
Drie zilveren armbanden en een broche allen met munten ...[more]
Zilveren spangcollier bestaande uit twee banen ...[more]
Mexico, zilveren armband in het midden een baan van ovale cabochon geslepen maanstenen. Hierbij twee
Mexico, zilveren armband in het midden een baan van ovale cabochon geslepen maanstenen. Hierbij twee colliers en cachets ...[more]
Zilveren armband in het midden gezet met een cabochon geslepen maansteen, zijkant gegraveerd. Aan
Zilveren armband in het midden gezet met een cabochon geslepen maansteen, zijkant gegraveerd. Aan weerszijde drie ovale vuuropalen ...[more]
Noorwegen, design Knutp, armband, jaren '50-'60 met grillige bronzen schakels Herkomst: uit de
Twee zilveren armbanden en vier broches Eén broche in de vorm van een hoefijzer, gezet met turkoois en zaadparels. ...[more]
Vijf grove zilveren ringen vier gezet met gefacetteerde stenen ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. moderne oorstekers ...[more]
Zilveren armband middenstuk met filigrain. Hierbij divers ...[more]
Twee verpleegstersbroches met geëmailleerde voorstelling ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. filigrain broches, parelring, etc. ...[more]
Diverse bijous w.o. een broche in de vorm van een kat ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. Art-Nouveau hanger aan collier ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. manchetknopen ...[more]
Diverse bijous sommige met metallic kralen ...[more]
Vier kralen colliers, twee ringen en een paar oorhangers Eén collier met edelstenen, noten en
Onedele ceintuur bestaande uit vierkante schakels, gezet met agaat ...[more]
Ingelegd doosje en twee zilveren flacons één flacon met portret van een dame ...[more]
Drie zilveren colliers en twee armbanden Colliers ieder met een differente hanger ...[more]
Zilveren spangarmband gevormd door twee fantasie waterbeesten ...[more]
Geometrische hanger aan collier Hierbij twee kralen colliers ...[more]
Zilveren poederdoosje en een gesp Gesp met zwart emaille ...[more]
Vier zilveren schuifjes en een hanger aan collier, Art-Nouveau één schuifje met emaille, één in de
Vier zilveren schuifjes en een hanger aan collier, Art-Nouveau één schuifje met emaille, één in de vorm van een slang ...[more]
Vier staafbroches en een clip, Art-Deco allen gezet met markasiet, sommige met edelstenen. Hierbij
Vier staafbroches en een clip, Art-Deco allen gezet met markasiet, sommige met edelstenen. Hierbij twee andere broches ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden, Art-Deco, sommigen gezet met aventurijn en/of markasiet
Diverse zilveren en onedele sieraden, Art-Deco, sommigen gezet met aventurijn en/of markasiet ...[more]
Twee grove zilveren ringen Eén gezet met een rechthoekige bloedkoraal, gesigneerd Del Conte. Eén
Zeven differente zilveren ringen allen gezet met een (edel)steen ...[more]
J.M. Forge, vergulde spangarmband, hanger aan collier en een ring ieder met een vierkante sodaliet
J.M. Forge, vergulde spangarmband, hanger aan collier en een ring ieder met een vierkante sodaliet ...[more]
Zilveren brede ring, gemerkt Dyrberg/Kern gezet met tien gefacetteerde vierkante hematieten ...[more]
Zes zilveren ringen velen gezet met (imitatie) barnsteen ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. kralencolliers en een camee ...[more]
Twee haarspelden, moderne hanger aan collier en divers één speld gezet met een turkoois, Amsterdamse
Twee haarspelden, moderne hanger aan collier en divers één speld gezet met een turkoois, Amsterdamse School ...[more]
De nummers 450 à 458 zijn sieraden verzameld door verschillende particuliere verzamelaars. Zij
Zilveren ovale broche, gemerkt CA, Cris Agterberg opengewerkt met florale motieven en gezet met twee
Zilveren ovale broche, gemerkt CA, Cris Agterberg opengewerkt met florale motieven en gezet met twee bloedkoraal kralen ...[more]
Zilveren ronde opengewerkte broche, gemerkt CA, Cris Agterberg centraal een aapje, in zijn handen
Vergulde zilveren gesp, Mt. VK9, L.W. van Kooten te Amsterdam, 1900-1922 Gesp met voorstelling van
Zilveren opengewerkte gesp, ontwerp Jean-Baptiste-Emile Dropsy, uitvoering Savard van een dame 'en
Zilveren opengewerkte gesp, ontwerp Jean-Baptiste-Emile Dropsy, uitvoering Savard van een dame 'en profil' tussen de bloemenranken ...[more]
Zilveren gesp, gesigneerd C. Becker afbeelding 'en reliëf' van twee jonge dames met loshangend
Zilveren hanger aan collier, ontwerp Fritzi Löw voor Wiener Werkstatte, 1917-1919, vierkante