- Primary Category
Société Ceramique Maastricht, aardewerk diner-ontbijtservies, decor 'Butterflij', bestaande uit:
o.a. Société Ceramique Maastricht, zeven aardewerk puddingvormen, ca. 1900 ...[more]
Frankrijk, porseleinen dinerservies, 19e eeuw, met turkoise en vergulde banden, bestaande uit:
Porseleinen serviesgedeelte, 19e eeuw, met turkoise en vergulde randen ...[more]
Waechtersbach aardewerk visservies, Art Deco, in vorm van vissen, bestaande uit visdienschaal,
Frankrijk, twee geperst glazen flessen in vorm van figuur ...[more]
Serie van zes porseleinen apothekerspotten ...[more]
Divers wit porselein, 19e eeuw
Divers wit porselein, 19e eeuw ...[more]
Rosenthal, porseleinen sierbord 'Versace'. Hierbij vijf Lalique glazen ...[more]
Daum, glazen plastiek, 20e eeuw; Giraf. Gesigneerd Daum h. 44 cm. ...[more]
Zuid Holland, plateel wandschotel diam. 40 cm. ...[more]
W.C. Brouwer, keramiek vaas, na 1919 (schilfer). Hierbij drie kannen h. 23 cm. ...[more]
Gresline, twee stuks keramiek
Gresline, twee stuks keramiek ...[more]
Vijf stuks glaswerk, w.o. Jablonski
Vijf stuks glaswerk, w.o. Jablonski ...[more]
Acht stuks glaswerk, w.o. Copier
Acht stuks glaswerk, w.o. Copier ...[more]
Divers glaswerk, iriserend
Divers glaswerk, iriserend ...[more]
Zes stuks glaswerk, Art Deco jaren '50, w.o. Orrefors ...[more]
Divers porselein en kristal
Divers porselein en kristal ...[more]
Divers porselein en glaswerk
Divers porselein en glaswerk ...[more]
China, paar Kantonese vazen (beschadigd) ...[more]
Steengoed kruik, 18e eeuw (defect)
Steengoed kruik, 18e eeuw (defect) ...[more]
Diverse tegels, plateel en kristal
Diverse tegels, plateel en kristal ...[more]
Fons Dekker, zwart plateel cachepot en drie glazen vazen, w.o. Jablonski ...[more]
Rosenthal, paar porseleinen vazen 'porcelain noire' h. 26 cm. ...[more]
Paar crème aardewerk siercoupes. Hierbij divers ...[more]
China, blauw-wit porseleinen tulpenvaas en pelgrimsfles ...[more]
Japan, drie porseleinen trompetvazen (een beschadigd) ...[more]
Porseleinen cachepot op onderschotel en opaline schaal ...[more]
Kristallen tazza, 19e eeuw, met ananasslijpsel. Hierbij vier stuks glas ...[more]
Divers serviesgoed, w.o. theeservies
Divers serviesgoed, w.o. theeservies ...[more]
Diverse kristal en glaswerk
Diverse kristal en glaswerk ...[more]
Zuid Holland, plateel inktpot
Zuid Holland, plateel inktpot ...[more]
Divers keramiek, ca. 1970
Divers keramiek, ca. 1970 ...[more]
Divers keramiek, ca. 1970
Divers keramiek, ca. 1970
Elf stuks keramiek, ca. 1970 w.o. Zaalberg en Mobach ...[more]
Zeven stuks keramiek, ca. 1980, vnl. met blauw glazuur ...[more]
Zeven stuks keramiek, ca. 1980, vnl. met turkois glazuur ...[more]
Zeven stuks keramiek met bronskleurig glazuur/wit glazuur, gesigneerd vlgs. Etiket Michel Drolazo
Zeven stuks keramiek met bronskleurig glazuur/wit glazuur, gesigneerd vlgs. Etiket Michel Drolazo ...[more]
Acht stuks keramiek, 20e eeuw, w.o. Guerin ...[more]
Acht keramiek vormstukken, ca. 1980
Acht keramiek vormstukken, ca. 1980 ...[more]
Divers aardewerk, w.o. P. Regout
Divers aardewerk, w.o. P. Regout ...[more]
Wedgwood, crème aardewerk serviesgedeelte met zwart decor 'Ferrara', bestaande uit: broodschaal,
Divers, w.o. Qianlong borden
Divers, w.o. Qianlong borden ...[more]
Wenen, porseleinen theeservies
Wenen, porseleinen theeservies ...[more]
Aardewerk en terracotta groep; Honden (beschadigd) ...[more]
Porseleinen ontbijtservies met roze bloemdecor ...[more]
Dertig gekleurd glazen glazen
Dertig gekleurd glazen glazen ...[more]
Majolica serviesje in vorm van slakkenhuizen ...[more]
Set van zes kristallen vingerkommen, Wilhelmina slijpsel en twintig glaasjes, 19e eeuw ...[more]
Kristallen bowlpot en diverse glazen met paarse voet ...[more]
Vijftien stuks kristal en glaswerk, w.o. A.D. Copier en Hollandia, groen glazen schalen ...[more]
Drie kristallen vazen, 20e eeuw, met geslepen decor van dieren ...[more]
Duitsland, porseleinen vaas en twee kristallen hors d'oeuvre schalen ...[more]
P. Regout, twee aardewerk schalen 'NOF', en Westraven, acht cloisonné-tegels', o.a. met stadswapen
P. Regout, twee aardewerk schalen 'NOF', en Westraven, acht cloisonné-tegels', o.a. met stadswapen voormalig Ned. Indië ...[more]
Italië, paar bisquit lampvoeten en Duitsland, twee porseleinen schotels, een KPM (voet lamp
Italië, paar bisquit lampvoeten en Duitsland, twee porseleinen schotels, een KPM (voet lamp hersteld) diam. 34 cm. ...[more]
Japan, Imari schotel, Meiji periode (hersteld) diam. 47 cm. ...[more]