Creator / Brand
- Knoll (9)
- Jacob (8)
- Harry Bertoia (6)
- Watch Brands (5)
- Thonet (4)
- Bauhaus (3)
- Charles & Ray Eames (3)
- Eames (3)
- Vico Magistretti (3)
- Arflex (2)
- Arne Jacobsen (2)
- Black Forest (2)
- Breitling (2)
- Gerrit Rietveld (2)
- Kartell (2)
- Le Corbusier (2)
- Philippe Starck (2)
- Verner Panton (2)
- Vitra (2)
- Alessandro Mendini (1)
- Andreas Mikkelsen (1)
- Asprey of London (1)
- Baume & Mercier (1)
- Baume and Mercier (1)
- Borek Sipek (1)
- Caliber (1)
- Cartier (1)
- Certina (1)
- Chippendale (1)
- Chopard (1)
- Christian Dior (1)
- David Andersen (1)
- Doxa (1)
- Edox (1)
- Eero Saarinen (1)
- Eileen Gray (1)
- Ercol (1)
- Ettore Sottsass (1)
- Georg Jensen (1)
- Helvetia (1)
- Hepplewhite (1)
- Herman Miller (1)
- Isfahan (1)
- Longines (1)
- Marcel Breuer (1)
- Paul Evans (1)
- Peter Ghyczy (1)
- Piaget (1)
- Tissot (1)
- Valjoux (1)
- Waltham (1)
- William Morris (1)
Item Type
- Seating (133)
- Table (124)
- Chair (104)
- Gemstone (84)
- Diamond (64)
- Ring (58)
- Cabinets & Case Pieces (48)
- Cutlery (39)
- Cabinet (35)
- Necklaces, Pendants & Medallions (32)
- Necklace (25)
- Bracelet (24)
- Gold Ring (23)
- Armchair (21)
- Desk (21)
- Coffee table (20)
- Earrings (20)
- Sofa (19)
- Chest (17)
- Rug (17)
- Mirror (16)
- Brooch (14)
- Pearls (13)
- Watch (13)
- Furniture Makers (12)
- Bookcase (11)
- Fauteuil (11)
- Fork (11)
- Carpet (10)
- Rack (10)
- Bench (9)
- Bureau (9)
- Cupboard (9)
- Pendant (9)
- Cameo (8)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Side Table (8)
- Box (7)
- Chest of Drawers (7)
- Bowl (6)
- Brooches (6)
- Commode (6)
- Pocket watch (6)
- Sideboard (6)
- Beads (5)
- Bread Basket (5)
- Secretaire (5)
- Console (4)
- Fauteuils (4)
- Garnet (4)
- Lounge Chair (4)
- Medallion (4)
- Platter (4)
- Ruby (4)
- Silver Candlestick (4)
- Tray (4)
- Band (3)
- Bed (3)
- Buffet (3)
- Coat Rack (3)
- Console Table (3)
- Cup (3)
- Emerald (3)
- Etui (3)
- Perfume Bottle (3)
- Silver Brooch (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Trunk (3)
- Wardrobe (3)
- Wristwatch (3)
- Binocular (2)
- Canterbury (2)
- Chatelaine (2)
- Coffee Pot (2)
- Cufflinks (2)
- Daybed (2)
- Display Cabinet (2)
- Ear Studs (2)
- Eternity Ring (2)
- Fireplace (2)
- Jewellery Brands (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Snuff Bottle (2)
- Stick (2)
- Tea Caddy (2)
- Thonet (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Writing Table (2)
- Apostle Spoon (1)
- Ashtray (1)
- Baluster (1)
- Bedstead (1)
- Bell (1)
- Chafing Dish (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Day Bed (1)
- Dish (1)
- Dresser (1)
- Dressing Table (1)
- Drinking Cup (1)
- Ear Clip (1)
- Games Table (1)
- Gold Pendant (1)
- Jardiniere (1)
- Ladle (1)
- Meerschaum Pipe (1)
- Opal (1)
- Ornament (1)
- Panel (1)
- Parure (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Pipe (1)
- Plaque (1)
- Plate (1)
- Press (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Seat (1)
- Sewing Table (1)
- Showcase (1)
- Silver Bracelet (1)
- Silver Ring (1)
- Silver Vase (1)
- Sofa Bed (1)
- Spoon (1)
- Stool (1)
- Strainer (1)
- Tantalus (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Telephone (1)
- Tennis Bracelet (1)
- Tie Clip (1)
- Tobacco Box (1)
- Tobacco Jar (1)
- Trolley (1)
- Tureen (1)
- Umbrella Stand (1)
- Wedding Ring (1)
- silver bowl (1)
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Maria en 2 Aartsengelen, Frankrijk eind 19e eeuw, 112 x 70 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Corpus Christi, Frankrijk eind 19e eeuw, 108 x 60 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis als boomstronk geflankeerd door putto, Frankrijk eind 19e eeuw, 83 x 37 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met Corpus Christi, Frankrijk eind 19e eeuw, 130 x 65 cm.
Iron grave cross
IJzeren grafkruis met opengewerkte motieven, Frankrijk eind 19e eeuw, 120 x 70 cm.
bronze hall lantern
Bronzen 4-lichts hallantaarn met guirlandes, hoogte 85 cm.
frisian tail clock
frisian tail clock
Friese staartklok met burgemeesterskap, het uurwerk met maan en zon-aanduiding en beschilderde wijzerplaat, in eiken kast, 19e eeuw, hoogte160 cm.
Comtoise
Tableware, A. Lanternier
Brass floor lamp
Messing staande lamp op Korintische-stijl voet en groene lampenkap, hoogte 68 cm.
Chimney mantel clock
Schoorsteenpendule met emaille wijzerplaat in gebeitste kast, ca. 1920, hoogte 30 cm.
brass telescope binoculars
Messing monoculair op houten 3 poot statief, hoogte 155 cm.
Frisian tail clock, 19th century
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. (2 gewichten)
marble bust of Campidoglio
Marmeren buste van de God Campidoglio, hoogte 83 cm. op houten piedestalle, hoogte 103 cm.
Marble bust of Ares
Marmeren buste van de oorlogs God Ares, hoogte 80 cm. op houten piedestalle, hoogte 103 cm.
Stick barometer
Mother of pearl with plated cutlery
Serie van 8 parelmoer met pleet bestekken, bestaande uit dessertvorken en dessertmessen.
Miniature portret
Miniatuur portret met afbeelding van dame, gesigneerd rechts "Enzenberg pinxit 1828", aquarel, 13 x 10 cm.
Spoon warmer, Nautilus
Tinnen Victoriaanse lepelwarmer, in de vorm van Nautilus schelp, laat 19e eeuw, hoogte 14 cm.
Turned miniature mahogany roulette
Gedraaide miniatuur mahoniehouten roulette, met 4 balletjes,19e eeuw, hoogte: 10,5 cm.
Louis XV style wall appliques
Stel verguld bronzen Louis XV-stijl wandappliques, hoogte 42 cm.
Wanddecoratie met afbeelding van figuren aan tafel (in slechte staat) in rijkgestoken eiken lijst met C-voluten, 100 x 120 cm.
Stel sculpturen van Romeinse dames in gewaad, getiteld "La Poesie en L'Histoire", hoogte 33 cm.
Porcelain Satsuma vase with lid
Shiwan gingerjar, China Shiwan
Porcelain Meiping vase, China Yuan
Porcelain candlestick, parrot
Porseleinen eenlichtskandelaars, papegaaien, gemerkt Wong Lee (fantasie merk), 20e eeuw, hoogte 29 cm.
Pottery jar, China Han period
Collection 5 gingerjars, Shiwan
Set of 3 porslain plates, Meiji
Set of porcelain hooded bowls, China
Octagonal porcelain bowl, transition
Kraak porcelain bowl, China Wanli
Serie van 5 blauw-wit porseleinen borden gedecoreerd met zotjes, China 19e eeuw, diameter 16 cm. Conditie: Randschilfers.
Porcelain bowl decorated in blue
Porcelain Qianlong teapot
Porseleinen theepot met bloemdecor, China, Qianlong period (1736-1795), hoogte 12 cm. Conditie: randschilfers .
Set of 12 cups and 11 saucers, China
6 porcelain Qianlong plates, China
Porcelain Swatow dish
Porcelain famille rose dish
Porcelain Qianlong sauce boat
3 porcelain plates, Qianlong China
Porcelain lobed Kangxi teapot
Porseleinen octagonaal trekpotje met Lange lijs en bloemdecor, China, Kangxi periode (1662-1722), hoogte 10 cm. Conditie: schilfertje aan deksel