Spring auction

167 items 167 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Spring auction

Auction closed (5 day sale)

  • ( Lots: 501 t/m 699)
  • ( Lots: 700 t/m 874)
  • ( Lots: 3001 t/m 3234)
  • ( Lots: 3301 t/m 3476)
  • ( Lots: 1 t/m 254)
  • ( Lots: 1001 t/m 1231)
  • ( Lots: 2501 t/m 2668)
  • ( Lots: 2001 t/m 2220)
  • ( Lots: 1501 t/m 1856)

  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET
  • 10:00 CET - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 5.00%

to

Creator / Brand

Item Type

  • Sale Section
167 items
Per Page

Zilveren kurkentrekker, meester teken: "HB", Hugo Brouwer (1745-1773), Rotterdam, circa 1764, hoogte circa 8.5 cm., bruto gewicht 33.5 gram.

Zilveren zakmes met opengewerkt heft met moeder en kind, mes met ijzermerk “P.D. BAUS”, vermoedelijk laat 18e eeuw, bruto gewicht 38 gram.

Zilveren miniatuur kind met stok en rad, meesterteken Johannes van Somerwil, 1759, Amsterdam.

Zilveren soeplepel met parelrand, gehalte 835/000 en 2 sauslepels, gehalte 835/000, Van Kempen, bruto gewicht 277 gram.

Divers zilver, waaronder aardappellepel, nat fruitschep, diverse theelepels, geboortelepel en servetringen.

Zilveren toastrekje, gehalte 835/000, meesterteken: "VK", Van Kempen, jaarletter: "G", 1916, breedte, 11 cm., bruto gewicht 100.6 gram.

Lot 2629

Various silver

Lot zilverwerk met 4 lodereindoosjes, 3 pillendoosjes en brillenkoker, 19e eeuw.

Octagonaal zilveren kan met klepdeksel, gehalte 835/000, jaarletter: "T", 1929, hoogte 20 cm., bruto gewicht 595 gram.

Lot van 8 zilveren vaasjes, 835/000 en één 925/000, Van Kempen, hoogtes o.a.12,5 cm en 19,5 cm., bruto gewicht 834 gram. (Diverse kwaliteiten).

3 zilveren schalen met brutalistische decoratie, 70-er jaren, diameter respectievelijk 19.5, 15 en 10 cm., bruto gewicht 1067 gram.

Zilveren pronklepel met wapen van Amsterdam, gehalte 835/000, begin 20e eeuw, bruto gewicht 59.4 gram, lengte 22 cm.

Lot met 2 zilveren ajour bewerkte dienscheppen Biedermeier,  mt. Uriot P.L., Amsterdam, jaarletter 1855

Zilveren mosterdpot met glazen binnenbak, Amsterdam, circa 1800, hoogte circa 10.5 cm., bruto gewicht 205 gram.

Kristallen parfumverstuiver met zilveren montering, circa 1920, bruto gewicht 263 gram, hoogte 13 cm.

Kristallen parfumfles met gouden dop in foedraal

Rond zilveren Georgian dienblad met ribbelrand op 3 krulpoten, Engeland, Londen, jaarletter "o": 1789, diameter 25 cm., bruto gewicht 620 gram.

Rond zilveren dienblad met gecontourneerde rand, BWG, diameter 29,5 cm., bruto gewicht 582 gram.

Serie van 6 messen met zilveren pistolen heften, gehalte 835/000, bruto gewicht 553 gram.

Lot met loderein pillendoosjes, diverse kwaliteiten.

Serie van 13 zilveren apostellepels, gehalte 925/000, Birmingham, Engeland, jaarletter: "D": 1978, bruto gewicht 420 gram. (In etui.)

Set van 12 grote zilveren bestekdelen, messen en vorken, met spatel heft, voorzien van monogram.

Stel zilveren kandelaars, gehalte 925/000, Engeland, Birmingham, jaarletter: "i": 1908, bruto gewicht 728 gram, hoogte 14 cm. (Verzwaard.)

Verzilverde sigarettendoos bekroond met 2 paardenhoofden en met 3 cederhouten binnencompartimenten, gemerkt "HERMÈS PARIS", 5 x 22 x 12 cm.

Lot met 3 zilveren miniaturen, bestaande uit biezen stoel, weegschaal en figuur op stoel, hollandse keuren.

Lot 2660

Lot silverware

Lot zilverwerk waarbij 2 chatelaines en breipendophouder.

Lot zilverwerk, waaronder fotolijst, zoutbak, etui, bruto gewicht 340 gram. (Diverse kwaliteiten).

Lot met zilveren mosterdpot en 2 zoutvatten en 2 zout en mosterd lepel, diverse keuren.

Lot munten waaronder zilveren dollars en Hollandse rijksmunt

Zilveren mosterdpotje en zoutvaatje met blauw glazen binnenbak, Hollands gekeurd.