Remove filter- Zilver (167)
Creator / Brand
Item Type
- Cutlery (39)
- Fork (11)
- Candlestick (8)
- Model (8)
- Bread Basket (5)
- Platter (4)
- Silver Candlestick (4)
- Bowl (3)
- Box (3)
- Cup (3)
- Etui (3)
- Silver Tea Set (3)
- Tea Set (3)
- Teapot (3)
- Tray (3)
- Coffee Pot (2)
- Medallion (2)
- Salt Cellar (2)
- Silver Cup (2)
- Tea Caddy (2)
- Toast rack (2)
- Vase (2)
- Apostle Spoon (1)
- Baluster (1)
- Bell (1)
- Brooch (1)
- Chafing Dish (1)
- Chatelaine (1)
- Cigarette Box (1)
- Coaster (1)
- Coffee Set (1)
- Corkscrew (1)
- Creamer (1)
- Dish (1)
- Drinking Cup (1)
- Ladle (1)
- Perfume Bottle (1)
- Photograph Frame (1)
- Pill Box (1)
- Plate (1)
- Sauce Boat (1)
- Scissors (1)
- Silver Vase (1)
- Strainer (1)
- Tea Strainer (1)
- Teaset (1)
- Tobacco Box (1)
- Tureen (1)
- silver bowl (1)
Zilveren kurkentrekker, meester teken: "HB", Hugo Brouwer (1745-1773), Rotterdam, circa 1764, hoogte circa 8.5 cm., bruto gewicht 33.5 gram.
Silver pocket knife, “P.D. BAUS”
Zilveren zakmes met opengewerkt heft met moeder en kind, mes met ijzermerk “P.D. BAUS”, vermoedelijk laat 18e eeuw, bruto gewicht 38 gram.
Silver ladle and two gravy spoons
Zilveren soeplepel met parelrand, gehalte 835/000 en 2 sauslepels, gehalte 835/000, Van Kempen, bruto gewicht 277 gram.
Various silverware
Divers zilver, waaronder aardappellepel, nat fruitschep, diverse theelepels, geboortelepel en servetringen.
Silver toast rack, Van Kempen
Zilveren toastrekje, gehalte 835/000, meesterteken: "VK", Van Kempen, jaarletter: "G", 1916, breedte, 11 cm., bruto gewicht 100.6 gram.
Various silver
Lot zilverwerk met 4 lodereindoosjes, 3 pillendoosjes en brillenkoker, 19e eeuw.
Two silver cups, Georg Jensen
Silver jar with lid, 1929
Octagonaal zilveren kan met klepdeksel, gehalte 835/000, jaarletter: "T", 1929, hoogte 20 cm., bruto gewicht 595 gram.
Lot van 8 zilveren vaasjes, 835/000 en één 925/000, Van Kempen, hoogtes o.a.12,5 cm en 19,5 cm., bruto gewicht 834 gram. (Diverse kwaliteiten).
Three silver Brutalist bowls
3 zilveren schalen met brutalistische decoratie, 70-er jaren, diameter respectievelijk 19.5, 15 en 10 cm., bruto gewicht 1067 gram.
Blue jardiniere in silver mount
Silver "pronklepel", Amsterdam
Zilveren pronklepel met wapen van Amsterdam, gehalte 835/000, begin 20e eeuw, bruto gewicht 59.4 gram, lengte 22 cm.
Lot met 2 zilveren ajour bewerkte dienscheppen Biedermeier, mt. Uriot P.L., Amsterdam, jaarletter 1855
Lot with various silver
Silver mustard pot with glass insert
Zilveren mosterdpot met glazen binnenbak, Amsterdam, circa 1800, hoogte circa 10.5 cm., bruto gewicht 205 gram.
Crystal perfume diffuser
Kristallen parfumverstuiver met zilveren montering, circa 1920, bruto gewicht 263 gram, hoogte 13 cm.
Crystal perfume bottle
Kristallen parfumfles met gouden dop in foedraal
Rond zilveren Georgian dienblad met ribbelrand op 3 krulpoten, Engeland, Londen, jaarletter "o": 1789, diameter 25 cm., bruto gewicht 620 gram.
Silver round platter
Rond zilveren dienblad met gecontourneerde rand, BWG, diameter 29,5 cm., bruto gewicht 582 gram.
6 knifes with silver pistol hilt
Serie van 6 messen met zilveren pistolen heften, gehalte 835/000, bruto gewicht 553 gram.
Silver bread basket with pearl edge
Lot with various silver
Lot with various pill boxes
Lot met loderein pillendoosjes, diverse kwaliteiten.
Serie van 13 zilveren apostellepels, gehalte 925/000, Birmingham, Engeland, jaarletter: "D": 1978, bruto gewicht 420 gram. (In etui.)
12 knifes and forks
Set van 12 grote zilveren bestekdelen, messen en vorken, met spatel heft, voorzien van monogram.
Stel zilveren kandelaars, gehalte 925/000, Engeland, Birmingham, jaarletter: "i": 1908, bruto gewicht 728 gram, hoogte 14 cm. (Verzwaard.)
Verzilverde sigarettendoos bekroond met 2 paardenhoofden en met 3 cederhouten binnencompartimenten, gemerkt "HERMÈS PARIS", 5 x 22 x 12 cm.
Lot with 3 silver miniatures
Lot met 3 zilveren miniaturen, bestaande uit biezen stoel, weegschaal en figuur op stoel, hollandse keuren.
Lot silverware
Lot zilverwerk waarbij 2 chatelaines en breipendophouder.
Haags Lofje silver cutlery
Silver bread basket
Lot with various silverware
Lot zilverwerk, waaronder fotolijst, zoutbak, etui, bruto gewicht 340 gram. (Diverse kwaliteiten).
Lot met zilveren mosterdpot en 2 zoutvatten en 2 zout en mosterd lepel, diverse keuren.
Lot with various coins
Lot munten waaronder zilveren dollars en Hollandse rijksmunt
Silver mustard pot and salt shaker
Zilveren mosterdpotje en zoutvaatje met blauw glazen binnenbak, Hollands gekeurd.