Summer Auction 2023

June auction

1572 items 1572 items
Auction closed (4 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Summer Auction 2023

June auction

Auction closed (4 day sale)

  • ( Lots: 501-810)
  • ( Lots: 1001-1177)
  • ( Lots: 1-231)
  • ( Lots: 3001-3400)
  • ( Lots: 1501-1837)
  • ( Lots: 2501-2585)
  • ( Lots: 2001-2232)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

1572 items
Per Page

Bergere fauteuil met gestreept stofferingen en voetenbank op houten pootjes.

3-Delen Louis XVI-stijl salongarnituur met 3-zitsbank en twee fauteuils bekleed met uitgeschoren velours, Frankrijk, 20e eeuw.

Eiken gepende tafel met zijladen op gedraaide poten verbonden door regels, Frankrijk vroeg 19e eeuw, h. 76, br. 170, d. 85 cm.

Mahonie Biedermeier vlinderbank met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw, h. 122, br. 175, d. 85 cm.

Mahonie armfauteuil met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw.

Mahonie armfauteul met gestoken kuif en blauw stoffen bekleding, 19e eeuw.

Mahonie ronde bijzettafel met ingelegd blad, h. 52, diam. 56 cm.

Mahonie bureau-plat met opstand en 2 laden op gedraaide poten verbonden door regels, eind 19e eeuw, h. 95, br. 103, d. 63 cm.

Serie van 4 noten Louis XVI-stijl armstoelen met crème kleurige lederen bekleding, 20e eeuw.

Eiken dekenkist met houtsnijwerk van rozetten en cirkels, 18e eeuw, h. 66, br. 128, d. 57 cm. ...[more]

Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen, Engeland 18 eeuw, h. 66, br. 120, d. 48 cm.

Tapijt vogel Belouch, 67 x 42 cm.67 x 42

Eiken beddenbankje met gestoken blad op gedraaide poten, eind 19e eeuw, h. 40, br. 95, d. 34 cm.

Bruin lederen armstoel afgezet met siernagels rustend op houten taps toelopende poten, hierbij voetenbankje.

Mahonie Georgiaan klaptafel met rond blad op 3-sprant, Engeland eind 18e eeuw, h. 74, diam. 76 cm.

Cognac lederen oorfauteuil afgezet met siernagels, rustend op houten poten.

Clubfauteuil bekleed met bruin leder rustend op houten blokpoten.

Tabouret met klepzitting bekleed met bruin schapenleder.

Mahonie koffie/ontbijt tafel met opklapbaar blad, sluierpoot uitlopend in 3 sprant, 19e eeuw, h. 76, br. 92, d. 44 cm. ...[more]

Lot 95

Mahogany sofa

Mahonie Biedermeier bank met gestoken kuif en bekleed met rood velours, 19e eeuw.

Serie van 4 mahonie stoelen met groen velours bekleding, 19e eeuw. (diverse beschadigingen en restauraties)

Mahonie Biedermeier tafel op sluierpoot uitlopend in plateau, 19e eeuw, h. 76, diam. 120 cm.

Mahonie Victoriaanse boekenkast met getortsen pilasters, waarin losse verstelbare planken, Engeland ca. 1880, h. 211 br. 126 d. 43 cm.

Eikenhouten pottenkastje met roffeldeurtje en lade, Holland, ca. 1800, h. 68, b. 44, d. 33 cm. Gebruikte staat

Lot 101

Oak buffet

Serie van 4 iepenhouten Louis XVI stoelen met groen velours zitting en opengewerkte ringen in rugleuning, Holland 18e eeuw.

Lot 104

Oak desk shelf

Eiken bureau-plat met twee laden afgezet met bronzen trekgrepen, het blad ingelegd met groen leder, h. 77, br. 137, d. 83 cm.  ...[more]

Bruin lederen clubfauteuil met gecapitoneerde zitting, rustend op bol/ klauwpoten (leder gescheurd).

Eiken Renaissance-stijl hoekstoel met gestoken engelenkopje in leuning, ca. 1900.

Mahonie George II ladenkast met 8 laden, zgn. tall boy met bronzen beslag, Engeland 18e eeuw, h. 180, br. 111, d. 53 cm.

Mahonie schrijftafel met groen ingelegd blad op taps toelopende poten, h. 77, br. 160, d. 80 cm. (glasplaatje gelijmd op blad)

Zwartlak Louis XV-stijl bureau-plat met 2 laden met brons beslag op cabriole poten, Frankrijk, 20e eeuw, h. 76, br. 120, d. 65 cm.

Mahonie side table met 2 laden afgezet met koperen beslag, rustend op taps toelopende poten, h. 75, br. 149, d. 40 cm.

Mahonie gateleg tafel rustend op taps toelopende poten, Engeland 19e eeuw, h. 73, br. 150, d. 122 cm.

Mahonie hocker bekleed met groen leder, h. 43, br. 67, d, 46 cm.

Victoriaanse dames/nursing stoel met roze velours bekleding op houten gedraaide poten, Engeland, ca. 1880.

Lot 117

Armchair

Oorfauteuil met gestreepte gebloemde bekleding op gedraaide poten.

Mahonie Biedermeier poortkast met rechte kap, 2 paneeldeuren en plintlade, 19e eeuw, h. 195, br. 135, d. 50 cm.

Beschilderd eiken hoekkast versierd met kuif met boven en onder 2 deuren, eind 18e eeuw , h. 230 cm.