Autumn auction 2021

Jacht en Buiten

57 items 57 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Autumn auction 2021

Jacht en Buiten

Auction closed (5 day sale)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

to

  • Sale Section,
  • Item Type
57 items
Per Page

Set van 6 mahonie gefineerde eetkamerstoelen met zwart stoffen bekleding. ...[more]

Noten Louis XV-stijl armstoel met gekleurde stof ...[more]

Mahogany Louis XV-style chairNoten Louis XV-stijl armstoel met gebloemde stof. ...[more]

Verguld Louis XV-stijl armstoel met gekleurde stof. ...[more]

Mahonie vouwstoel, met groen velours bekleed, 19e eeuw ...[more]

Serie van 4 eiken Renaissance-stijl stoelen met groen velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Mahonie Willem III armfauteuil met gestoken kuif en bekleed met groen velour, Holland ca. 1880. ...[more]

Walnut Louis XVI-style sofa, w. 208 cm.Noten Louis XVI-stijl bank met groene stof, br. 208 cm. ...[more]

Mahonie Victoriaanse fauteuil met lederen bekleding, Engeland ca. 1860. ...[more]

Stel noten Louis XV-stijl damesfauteuils bekleed met Schots 'tartan"" geruiten stof. ...[more]

Voetenbank met dierenprint stoffering op gedraaide poten, h. 36, br. 90, d. 60 cm. ...[more]

Eiken hoefvormige bureaustoel met groenlederen bekleding, 19e eeuw. (met defecten, waaronder gebarsten leer) ...[more]

Stel gray-wash Louis XVI fauteuils met grijze stoffering bekleed. ...[more]

Gray-wash Louis XV-stijl fauteuil met grijze stoffering bekleed. (armleuningen sleets) ...[more]

Lot 68

Mahonie sofa

Mahonie sofa met ingelegde bies geflankeerd door 2 pilasters en groen velourse bekleding, 19e eeuw, h. 103, br. 240, d. 78 cm. ...[more]

Serie van 4 zwartlak Willem III stoelen met gestoken bloemen en fruit ornamenten in leuning, Holland ca. 1880. ...[more]

Mahonie Biedermeier bank met geschoren velourse bekleding, gestoken front met bloemmotieven, 19e eeuw, h. 90, br. 200, d. 65 cm. ...[more]

Oak lambing chair, England 18th century.Eiken bakstoel met een groene velourse zitting, Engeland 18e eeuw. ...[more]

Oak lambing chair, England 18th century.Eiken bakschommelstoel met groen velourse zitting, Engeland 18e eeuw. ...[more]

Eiken armstoel met hoge rugleuning en bekroond met uiltjes. ...[more]

OAk hall bench, 19th century, w. 106 cm.Eiken halbankje met snijwerk in de rug, 19e eeuw, br. 106 cm. ...[more]

Oak lambing chair, England 18th century.Eiken bakstoel met klepzitting, op gebogen poten, Engeland 18e eeuw. ...[more]

Eiken monniken bank (stoel en tafel ineen) met klep. ...[more]

Eiken Renaissance-stijl fauteuil met gekleurde stof, met extra wit stoffen overtrek. ...[more]

Oak chair with wicker ratan sitEiken stoel met snijwerk in de rug een biezen zitting ...[more]

Oak Renaissance-style chairEiken Renaissance-stijl armfauteuil met gebloemde stof ...[more]

Victoriaans breistoeltje met roze velourse bekleding en voetenbankje, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mahogany Biedermeier chaise longue, 19th century.Mahonie Biedermeier chaise longue met roze velourse bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Elmwood Windsor armchair, England ca. 1880.Iepenhouten Victoriaanse Windsor armstoel met gestoken leuning, Engeland ca. 1880. ...[more]

Mahonie Biedermeier armfauteuil met oker velourse bekleding en gestoken kuif, 19e eeuw. ...[more]

Noten Louis XV-stijl oorfauteuil crèmekleurige geschoren bekleding. ...[more]

Mahonie Willem III vlinderbank met velourse bekleding, ca. 1880, h. 103, br. 160, d. 75 cm. ...[more]

Mahonie kamergemak met aardewerk po en uittrekbare voetensteun, ca. 1870, h. 44, br. 52, d. 48 cm. ...[more]

Mahonie Biedermeier sofa met gestreepte bekleding en gestoken ornamenten, 19e eeuw, h. 89, br. 200, d. 65 cm. ...[more]

Fauteuil en voetenbank met paisley stoffering bekleed. ...[more]

Mahonie pianokruk met stoffen zitting, h. 50, br. 46, d. 38 cm. ...[more]

Stel hoefvormige armstoelen met gestoken Long Life symbool in rugleuning, China 20e eeuw. ...[more]

Noten armstoel met gestoken lier in rugleuning. ...[more]

Mahonie Willem III fauteuil op sabelpoten en rood velourse bekleding, ca. 1880. ...[more]

Eiken armstoel met lederen bekleding en ingestempelde dolfijn motieven. ...[more]

Stel iepenhouten Louis XVI korenaars armstoelen, ca. 1820. ...[more]

Pair of Hindeloper polychrome painted mourning chairs, 19th centuryStel Hindeloopen polychroom beschilderde rouwstoelen, 19e eeuw ...[more]

Grenenhouten bibliotheek/bed trapje met resten van polychroom beschildering, 18e eeuw, h. 85, br. 63, d. 36 cm. (in slechte staat) ...[more]

Lot 245

Mahonie bank

Mahonie Biedermeier bank met gestoken rozetten op klauwpoten en groen velourse bekleding, 19e eeuw, h. 95, br. 210, d. 67 cm. ...[more]

Mahogany piano stool, h. 52, w. 50, d. 38 cm.Mahonie pianokruk met oranje velours op de klepzitting, h. 52, br. 50, d. 38 cm. ...[more]

White laquer iron garden chairWitlak ijzeren tuinstoel ...[more]