- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
- Item Type
Verzilverd bestek in casette
Koffer, Besson Londen
Koperen kookpot en bus
Koperen kookpot en bus, 19e eeuw ...[more]
Zandstenen wandfontijn
Sandstone wall fountain, l. 34 cm.Zandstenen wandfontijn in de vorm van spuwer, l. 34 cm. ...[more]
Diverse porseleinen serviesdelen
Diverse porseleinen serviesdelen, w.o. theepot, suikerpotten, borden, gemerkt: o.a. Rosenthal ...[more]
Koperen gehamerde schenkkan
Koperen gehamerde schenkkan, vermoedelijk 16e eeuw, h. 48 cm. ...[more]
Likeurkeldertje in eiken kast
Likeurkeldertje in eiken kast met interieur van 12 diverse glaasjes en 4 karaffen (1x stop ontbreekt), h. 25, br. 30, d. 30 cm. ...[more]
Ebbenhouten voorzittershamer
Ebbenhouten voorzittershamer met zilveren etiket "A.F.D. Leiden 1917", l. 33 cm. in vilten bewaarzak ...[more]
Lot van 7 miniatuur portretten
Lot van 7 miniatuur portretten, w.o. een heer. ...[more]
Bronzen haardset
Deels bronzen haardset, w.o. pook en schep h. 72 cm. ...[more]
Porseleinen vaas
Stel chinees porseleinen vazen
A pair of chinese porcealain vases h. 57cm. (2 x A)Stel porseleinen famille jaune vazen, China 20e eeuw, h. 57 cm. ...[more]
Houten beschilderde Boeddha
Hardhouten schulptuur van visserman
Hardhouten sculptuur van visserman, China, h. 48 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Stel chinese scrolls br. 70cm.
A lot with Chinese scrolls br. 70 cm.Stel Chinese scrolls, 20e eeuw, b. 70 cm. ...[more]
Porseleinen siervazen, Japan
Stel porseleinen siervazen met afbeelding van krijgers, Japan Meiji-periode, h. 32 cm. (chip) ...[more]
Porseleinen theepot en dekselpotten
3 delen porseleinen servies, Satsuma
Porseleinen Amsterdams bond bord
Stel terracotta sculpturen
Pair of terracotta sculptures of standing figures, China, h. 46 cm.Stel terracotta sculpturen van staande figuren, China, h. 46 cm. ...[more]
Kalligrafie set
Kalligrafie set met 10 kwasten in houder, kalligrafiepen en inktsteen, China. ...[more]
spekstenen figuren en riemhouder
Stel spekstenen Shou figuren en riemhouder. ...[more]
Taxushouten liggende dame, China
Gestoken houten sculptuur van naakte liggende dame, zgn. doctors lady, op gestoken ajour basement, China 19e eeuw, h. 8, l. 20 cm. ...[more]
Lot wo Boedha, olielampje en boedha
Yoko Thé kopje, Myanmar
Antieke gesneden jade hanger
Steengoed vazen, Thailand en Celadon
Porseleinen siervaas, Nanking
Porseleinen schaal
Porseleinen Imari scheerbekken
Porseleinen schotel, Japan
Lot van 8 porseleinen Imari schotel
Lot van 8 porseleinen Imari schotels met bloemdecor, China, diam. 5 x 31, 32 en 23 cm. ...[more]
Lot van 7 diverse bronzen vazen, Japan, h. 30 en 18 cm. (div. kwal.) ...[more]
Stel porseleinen vazen, Japan
Stel Cloisonne vazen
Pallisander schrijfkist
Bronzen rijtuig met 2 olifanten, India, h. 28 cm. ...[more]
Lot diverse porselein, China
Porseleinen bord, China
Diverse snijwerken
Lot diverse gestoken snijwerken, w.o. gedecoreerd met phoenix, theehuis en ikebana stilleven, China 19e eeuw, div. maten ...[more]
Stel panelen met snijwerk: Kylin
Lot van 3 porseleinen gendi's
Lot van 6 porseleinen martavanen
Lot chinees (11x)
Porseleinen dekselpot, China
Houten voorouder sculptuur, Ghana
Houten Ashanti voorouder sculptuur van vrouw met hoofdtooi, Ghana, h. 53 cm. ...[more]
Houten voorouder sculptuur, Gongo
Houten voorouder sculptuur van vrouw met kind, Ashanti, h. 40 cm. ...[more]
Houten voorouder sculptuur, Chokwe
Houten voorouder sculptuur van vrouw met gevlochten kleding, Angola, h. 25 cm. ...[more]
Indian miniature of procession with elefant, 15 x 24 cm.Processie met olifant, miniatuur op papier, India, 15 x 24 cm. ...[more]
Speer, Masai, Afrika
Wood/ iron spear, Masai, Africa Kenya, . 171 cm.Hardhouten met ijzeren twee zijdige speer, Masai, Afrika Kenia, l. 171 cm. ...[more]
Porseleinen Imari vazen, Japan
Porseleinen servies : jacht
Serie 12 Porseleinen borden, jacht
Lot van 9 borden, w.o. jacht
Lot van 9 porselleinen borden, w.o. jachttafereel, 2x gemerkt Villeroy & Boch. (div. kwal.) ...[more]
Tinnen bord, jacht
Koperen sigaren doos, jacht